Şimdi Ara

Ram Hakkında Bir Soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dell inspiron 630m marka bir dizüstü bilgisayarım var bilgisayarın kendi 512 mb 533mhz ram a sahip,geçenlerde bende 1gb daha ram alıp 2.slota taktım ama sanki performansta artma yokta biraz daha azalma var gibi,aldığım ram in kutusunda 533 mhz yazıyor ama everestten baktığım zaman 667 mhz olarak görünüyor acaba bu şekilde olmasından dolayımı yavaşlık sorunu var yoksa başka bir problemmi vardır.Yorumlarınızı bekliyorum...

Ram lerin ss leri aşağıda cevaplar için teşekkürler. Anakart 667mhz ram desteklemediğini biliyorum...

Ram Hakkında Bir Soru?

Ram Hakkında Bir Soru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersiler -- 30 Mart 2008; 13:18:07 >

• YOK 667 MHZ OLMASINDAN KAYNAKLANMAZ.ZATEN 667 TAKTIYSAN DİĞERİ 512MB RAM 533 MHZ DE ÇALIŞIYORSA YENİ ALDIĞIN 1GB 533 MHZ ÇALIŞIR.RAMLERLE HİÇ BİR ALAKASI YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.AMA 512 YE 1 GB UYUMSUZ OLABİLİR O KONUDA TEREDDÜTLÜYÜM AMA HIZ YÖNÜNDEN KESİNLİKLE 533 MHZ DE ÇALIŞIR RAMLER.ALMIŞKEN 2 SİNİDE 1GB YAPSAYMIŞIN İİMİŞ.EĞER RAMLERİNİN İİ OLUP OLMADIĞINI HIZ BAKIMINDAN ÖĞRENMEK İSTİYORSAN CRYSİS CALL OF DUTY4 TARZI KISACASI FPS TARZI OYUNLARDA BİR DENE.EĞER OYUNU SERİ OYNARSAN AKIŞKAN OYNAYABİLİYORSAN 512 MB GÖRE HIZ ARTIŞI WARDIR DEMEKTİR.Bİ 512 İLE BİDE 1,5 İLE DENE OYUNLARDA ARADAKİ FARKA BAK DERİM
  • Oyunla falan çok aram yok 512 lik ram i söküp 1 gb lık kullansam nasıl olur diye düşünüyorum,en azından aklımda uyumsuzluk varmı yokmu diye bir soru kalmaz,aklımdaki asıl soru 1 gb lık ram in 667 mhz oluşuydu bu bir problem yaratırmı onu merak ediyordum.Cvp için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.