Şimdi Ara

Ram problemim engellemelere rağmen devam ediyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ram problemim konunun nedensiz kapanmasına rağmen devam ediyor. Konuyu kapatan yöneticimize 2 defa mail atmama rağmen konun neden kapatıldığını hala öğrenemedim acı olanı ise konu kapatıldığı için belki yardımlarınızla çözebilecegim sorunumda devam ediyor. Kuralları aykırı sanırım bu yaptığım ama diğer türlü sesimi duyuramadım. Saygılarımla...

• AR5KAŞIM RAMN LERİ ÇIKAR TEMİZLE BİR DAHA TAK SORUN KLAMAZ TABİKİ SORUN NE TAM OLARAK SÖLEMEİŞSİN
  • Denedim hocam ramleri temizledim ayrı ayrı bankalarda denedim biosu resetledim ıpdate ettim hepsini denedim. 512 lik rami 256 görüyor. 2*512 1 gb olması gerekirken 512 mb görüyor. Everestten ram özelliklerine bakınca 512 mb 512 mb gösteriyor ama sistemde 512mb görünüyor.
  • anakart - ram arasında uyumsuzluk sorunu varsa yapacak bişeyin yok , farklı marka / farklı mhz bi ram alabilirsin bi çare olarak ..
  • Uyumsuzluk olsaydı evet. Ama ben bu sistemi 2005 yılından 3 gün önceye kadar kullanıyordum. 3 gün önce kasanın fanlarını temizldim, sisteme format attım daha sonrasında bu problem meydana geldi.
  • Denemediğim yöntem kalmadı biosu update ettim, biosu resetledim, ramleri temziledim hatta buzdolabında bile beklettim ama yok çalışmıyor çalışmıyor. Sıyırmak üzereyim
  • Başka bi windows cd'si ile deneyin.
  • Codest arkadaşım teşekkür ederim önerin için ama bilgisayar açılırken ram i 512 mb görüyor 1 gb görmesi gerekirken işletim sistemi ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Ya donanımsal bir sorun yada cmos la ilgili. Çok enteresan değilmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.