Şimdi Ara

Ranked matchmaking?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abicim sabahları kimse girmiyo mu tr serverında ranka?bi el gireyim dedim first pick bana geldi nidalee mid mi gider falan demeye başladılar trollüyorum dedim dodgelattım.neyse şimdi bu yeni eşleştirme sisteminin ilginçliği dikkatimi çekti.
    Platin 5teyim şuanda,en azından goldlarla oynarım diye düşünüyordum.oyun bozulunca merak edip kimin hangi ligde olduğuna bakayım dedim.2. pickimiz bronze 4tü,3ten sonrası bronze 5.bu nasıl bi sistem neyin kafasıdır bu ya

• Oyunda adam olmayınca mecbur atıyolar. Dua et adamlar ranked girebilen 30 lwller .
  • aynen öyle çok saçma.
  • özet: ... (siz doldurun )
  • Dün bütün gün boyunca karışık sıralama ile oyuna girdim.Normalde eloya göre sıralanması gerekirken karışık atıyor oyun.Yeni lig sistemiyle felan mı değişti acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

özet: ... (siz doldurun )

platinim
  • abi platla alakası yok bronze seviyesindeki adamın bronze ile,silver ın silverla,gold un goldla vb. aynı oyunda olması gerek.hem onlara yazık hem bize yazık değil mi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymane

abi platla alakası yok bronze seviyesindeki adamın bronze ile,silver ın silverla,gold un goldla vb. aynı oyunda olması gerek.hem onlara yazık hem bize yazık değil mi :(

West serverine geç tr de kastığın plat değersiz kendi ağzınla söylüosun senin takımına gelen bronz adam varsa karşınada geliyor demektir :)
  • Bende geçen nida mid gitmiştim jungler olafımız demişti nidadan mid mi olur destek herosudur vs vs ve mac sonuna kadar bunu destekledi üzerine report atacagını söylemişti
  • Tr de az oyuncu oldugundan dolayi buldugu kisilerle eslestiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardReaction

quote:

Orijinalden alıntı: slymane

abi platla alakası yok bronze seviyesindeki adamın bronze ile,silver ın silverla,gold un goldla vb. aynı oyunda olması gerek.hem onlara yazık hem bize yazık değil mi :(

West serverine geç tr de kastığın plat değersiz kendi ağzınla söylüosun senin takımına gelen bronz adam varsa karşınada geliyor demektir :)

akşama doğru girdiğimde güzel oyunlar dönüyo gerçekten ama sabahları işkence :D
  • Platinsin ve first pick nidalee alıyosun ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SkyKiller-

Platinsin ve first pick nidalee alıyosun ilginç

Ne alacaktı? Yoksa "aman counterlarlar beni" diye endişeye mi düşecekti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

o seviyede cok sorun degil o adamlar istedigini aliyor frog,dyrus falan aman counter yerim umrunda degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Sende mi?

• quote:

quote:

quote:

Sende mi?

Counter-pick diye bir şey yoktur. Counter-Brain ve jungler vardır. Talon'la kassadine lane kaybedince sende anlarsın benim demek istediğimi veya Ryze'la veigar'a, Jax'la irelia'ya...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sende mi?

Counter-pick diye bir şey yoktur. Counter-Brain ve jungler vardır. Talon'la kassadine lane kaybedince sende anlarsın benim demek istediğimi veya Ryze'la veigar'a, Jax'la irelia'ya...

Ama çoğu durumda işe yaradığıda bir gerçek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.