Şimdi Ara

Rapidshare İndirme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son günlerde ****'den dosya indirmek bayağı zorlaştı. bazı dosyalarda şu yazı çıkıyor file owner's public traffic exhausted. ekşi sözlük'te birisi şunu yazmış

upload edilen dosyalara günlük indirilme kotası uygulamaya başlayan firma. bu değişiklik ile herhangi bir kullanıcının ****'e yüklediği dosyanın indirilmesi o kullanıcının günlük traffic limiti ile sınırlandırılıyor.

Konu Bununla alakalı onu anladım. Acaba Jdownloader gibi programlarla bu sorunu aşmak mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 3 Aralık 2012; 21:11:08 >

• **** tamamen sistem değiştirdi...
    Karşıdaki kişinin listesindeyseniz onun dosyalarını indirebilirsiniz...
  • çok saçma rapide de şaşirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

Son günlerde ****'den dosya indirmek bayağı zorlaştı. bazı dosyalarda şu yazı çıkıyor file owner's public traffic exhausted. ekşi sözlük'te birisi şunu yazmış

upload edilen dosyalara günlük indirilme kotası uygulamaya başlayan firma. bu değişiklik ile herhangi bir kullanıcının ****'e yüklediği dosyanın indirilmesi o kullanıcının günlük traffic limiti ile sınırlandırılıyor.

Konu Bununla alakalı onu anladım. Acaba Jdownloader gibi programlarla bu sorunu aşmak mümkün mü ?

Hayır arkadaşım jdownloader ilede bu sorun aşılamıyor.Günlük indirme kotası 1 gb. bildiğim kadarıyla.Bir ara free kullanıcılar için max. 30 kb/sn. hız veriyordu.Şimdide bu sınırlama çıktı, baktılar olmadı bundanda vazgeçerler.Gördüğüm kadarıyla kimse bu sunucuya upload yapmıyor eskisi gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu ben anlamadım şimdi. Yüklediğim dosyalar şu anda bile indiriliyor. Yani yüklediğim dosyalar indirildikçe ben başkalarının linklerini mi indiremiyorum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.