Şimdi Ara

Raptor +8 mi ? Yoksa Hell Breaker +1 Rebirth mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hb 7 aldım
    ve çok memnunum çok harika bbir item
    8 rappy de güzel ama hb daha iyi
    ama eğer 9 fp setin varsa 8 rappy al kullan diğer türlü her türlü hb
  • ardream ise zaten tartışmasız +7 hell breaker. herkesin resistler düşük o flame damage 200 civarı artış sağlayacak.

bundan sonra hiçbirşey yazmıycam bu konuya.diyeceğimi dedim zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şey1

+8 Hb deseydın Hb derdım veya +7 Giga deseydın Giga derdim Ama +7 HB +8 Raptordan iyi olamaz.

+7giga diesde 5gb +7hb pazarda yok bi karsılastır istersen. +8i kaç gb bu arada hbnin haberin varmı?
  • +7 HB Forever Hele ArDream Car. İse
  • ardreamda raptor al derim çnku ztn edana ardreamı çok kalabalık kimse tek dolaşmıo we en fazla 3-4 wuruşta alman lasım karşındakini yoksa başka biri gelir 2vs1de yatarsın ama cz kascam diosan o zmn combo için hb weya giga tercih ederim ayrıca str ile flame weren sadece rof war die biliorum onuda alabailecekk gucun oldunu sanmam bide tmm flame dmg daa yksektir fakat raptorla wurduun dmgi rof vs gibi itemler olmadıktan sora asla wuramassın hb ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani3131

ardreamda raptor al derim çnku ztn edana ardreamı çok kalabalık kimse tek dolaşmıo we en fazla 3-4 wuruşta alman lasım karşındakini yoksa başka biri gelir 2vs1de yatarsın ama cz kascam diosan o zmn combo için hb weya giga tercih ederim ayrıca str ile flame weren sadece rof war die biliorum onuda alabailecekk gucun oldunu sanmam bide tmm flame dmg daa yksektir fakat raptorla wurduun dmgi rof vs gibi itemler olmadıktan sora asla wuramassın hb ile

raptor +7 denedim ama +8 raptor denemedim +7 raptorla ws yaptıgım asasa yenilirken +7 hb ile aynı asası aldım
    ayrıca raptorla 4 kere ws yaptım 1 tane aldım
    hb ile yaptıklarımın hepsini aldım
  • flame ring veya rof varsa forza HB +7 +8

aksi takdirde +8 raptor
  • +7 hb. alayına ks kralına vs
  • raptor 8 derim ben
  • peki prieste
    en iyi ne gider 8 ii mi 7 hb mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mental Yatırım -- 7 Mart 2008; 21:05:34 >
  • Bencede +7 hb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 7 Mart 2008; 21:28:55 >
  • Raptor çok seker comba çekemezsin.Hb
  • hb güzel item
    fakat andream ks yeri oldugun için atagı fazla olana yönelmelısın bence
    yanı +8raptor al derım ben
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.