Şimdi Ara

Raptor +8 mi ? Yoksa Hell Breaker +1 Rebirth mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Raptor +8 mi ? Yoksa Hell Breaker +1 Rebirth mi ?

İkisinden Birini Alıcam Yardımcı Olurmusunuz Hangisini Alıyım Sizce ?

Raptor +8 de 187 Attack ve 80 poison damage bonus Var ?
    Hell Breaker 169 aTTack ve 149 Fire Damage Bonus ve 11 İnt Bonus
    Almadan Önce Bi Sorayım Dedim Cevaplarsanız Sevinirim ;)

Bekliyorum Acil :)

Server Edana :D

Ardream Karakter Warrior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qodzilla -- 6 Mart 2008; 6:05:39 >

• Böle Bi Konu Açılmış Arama Yapmadan Açtığım İçin Özür Dilerim ... Yöneticiler Kilitleyip Çöpe Atsınlar

Özür Dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qodzilla

Böle Bi Konu Açılmış Arama Yapmadan Açtığım İçin Özür Dilerim ... Yöneticiler Kilitleyip Çöpe Atsınlar

Özür Dilerim
    raptor moblara biraz daha fazla vurabilir ama pkda en yüksek damageler HB ile verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

raptor moblara biraz daha fazla vurabilir ama pkda en yüksek damageler HB ile verilir

Alıntıları Göster
    hb derim hem iyi para yapar satıcan zaman bide flame takıların olunca cok guzel vurursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.14.14.3

hb derim hem iyi para yapar satıcan zaman bide flame takıların olunca cok guzel vurursun

Alıntıları Göster
    +7 hb al derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.14.14.3

Alıntıları Göster
    tabikide raptor buda soru mu yani saçma biraz zaten acayip ap i veriyor o flame damage ini karşılıyor raptor hb nin

o yüzden raptor derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberus67

tabikide raptor buda soru mu yani saçma biraz zaten acayip ap i veriyor o flame damage ini karşılıyor raptor hb nin

o yüzden raptor derim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cerberus67

o yüzden raptor derim

+1905 +8 raptor tabıı kı de ap ye onem verırım !!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

o yüzden raptor derim

Alıntıları Göster
    HB KULLANMI$ Bİ WAİROR OLARAK SAKIN SAKIN ALMAAAAAAAAAAAAA !!!

RAPTOR +8 HER BAKIMDAM SÜPERR ONU AL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

o yüzden raptor derim

Alıntıları Göster
    + 8 raptor diyenler eğer +7 hb ile +8 raptoru denedilerse ben oyunu bırakırımanca ap ap ap diyorsunuz.her zman herşey ap değildirayrıca flame bonus veren takıların varsa demişisiniz.str ile flme veren sadece rof var.flame ringde str bonus yok.ama belki hb ile takıldığında str kaybını önlerse bilemem(ben hb ile hep roc taktım)

• quote:

Orijinalden alıntı: boor

+ 8 raptor diyenler eğer +7 hb ile +8 raptoru denedilerse ben oyunu bırakırımanca ap ap ap diyorsunuz.her zman herşey ap değildirayrıca flame bonus veren takıların varsa demişisiniz.str ile flme veren sadece rof var.flame ringde str bonus yok.ama belki hb ile takıldığında str kaybını önlerse bilemem(ben hb ile hep roc taktım)

Alıntıları Göster
    ya en cok ap hangi itemde var tabiki raptor abi hb yi millet gözünde çok büyütmüş
    gösteriş deil bana ap lazim kusura bakmayin ama ben raptor diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

ya en cok ap hangi itemde var tabiki raptor abi hb yi millet gözünde çok büyütmüş
    gösteriş deil bana ap lazim kusura bakmayin ama ben raptor diyorum

Alıntıları Göster
    Rebirth +1 (+7) hb alayına gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiconicDisaster

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DiconicDisaster

ya pfff sen git ağla ağla hangi serverde oynuyosun +7 hb nin flame damagesinin ne işe yaradığını bilmiyomusun ... +7 hb alayına gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Portechine

quote:

Orjinalden alıntı: DiconicDisaster

ya pfff sen git ağla ağla hangi serverde oynuyosun +7 hb nin flame damagesinin ne işe yaradığını bilmiyomusun ... +7 hb alayına gider

Alıntıları Göster
    +8 Hb deseydın Hb derdım veya +7 Giga deseydın Giga derdim Ama +7 HB +8 Raptordan iyi olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şey1

+8 Hb deseydın Hb derdım veya +7 Giga deseydın Giga derdim Ama +7 HB +8 Raptordan iyi olamaz.

Alıntıları Göster
    rof takıyosan hb al derim ama rof takmıyosan raptor tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelibolu

rof takıyosan hb al derim ama rof takmıyosan raptor tabiki

Alıntıları Göster
    Rof Tabiki Yok :D Alamam Galiba

Server Edana ve Warriorum

Ama Bilmiyorum Hangisini Alsam

Karakterim Ardream Karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qodzilla -- 6 Mart 2008; 6:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qodzilla

Rof Tabiki Yok :D Alamam Galiba

Server Edana ve Warriorum

Ama Bilmiyorum Hangisini Alsam

Karakterim Ardream Karakter.

Alıntıları Göster
    HB'nin özelliği..

HB II olarak denemedim ama raptor-hb, raptor-giga, ii-giga gibi kombinasyonlar denedim. Olay tamamen elemental dmg e bakıyor. Atak olarak 15 20 ap fazla olan silahlardan daha iyi dmg ler verebilirsin elementali fazla olan silahlarla. Mesela II+7 ile 500 vuruyorsan(atağı 168 70 de light var) HB +6 ile (atağı 161 125flame var) 600 650 vurabilirsin pk da... Defansı çok olanlara özellikle daha çok fark ettirir. Çünkü elemental dmg defansdan etkilenmez resistance dan etkilenir. Gene iron set takmış club defansı yüksek olanlara hb ile büyük farklılıkla vurabilirsin.

HB'deki flame dmg ne işe yarıo die sorduğumda L.J'den böle bir cvp almıştım ve söledikleri doğru. Bu cvbı aldıkdan sora hb alıp denediydim ve pkda gerçekden hb çok iyi dmgler vererebilior.

HB al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIOnlyForYouII

HB'nin özelliği..

HB II olarak denemedim ama raptor-hb, raptor-giga, ii-giga gibi kombinasyonlar denedim. Olay tamamen elemental dmg e bakıyor. Atak olarak 15 20 ap fazla olan silahlardan daha iyi dmg ler verebilirsin elementali fazla olan silahlarla. Mesela II+7 ile 500 vuruyorsan(atağı 168 70 de light var) HB +6 ile (atağı 161 125flame var) 600 650 vurabilirsin pk da... Defansı çok olanlara özellikle daha çok fark ettirir. Çünkü elemental dmg defansdan etkilenmez resistance dan etkilenir. Gene iron set takmış club defansı yüksek olanlara hb ile büyük farklılıkla vurabilirsin.

HB'deki flame dmg ne işe yarıo die sorduğumda L.J'den böle bir cvp almıştım ve söledikleri doğru. Bu cvbı aldıkdan sora hb alıp denediydim ve pkda gerçekden hb çok iyi dmgler vererebilior.

HB al derim.

Alıntıları Göster
    valla kanka paran yetiyorsa 2 sinide al ama yetmiyorsa raptor derim ben

• ardream char diyorsan eger ilerde +8 chtın set takılmak istersen +8 raptorla takılamazsın diger ıtemlerın ve takılarında önemli seçim yapmada
    dd 25 takıyorum ayrıca ske belt ıron neck yada iron belt takarım dersen ve takılarım çok ucuk diyorsan
    +1 w.e dual dual +1 roc falan fp +9 set var diyorsan +8 raptor tak.yani takılarımdan gelen defens resist hp bana yetiyor diyorsan tamam ama bu şekilde denge yoksa +7 hb kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: peka

ardream char diyorsan eger ilerde +8 chtın set takılmak istersen +8 raptorla takılamazsın diger ıtemlerın ve takılarında önemli seçim yapmada
    dd 25 takıyorum ayrıca ske belt ıron neck yada iron belt takarım dersen ve takılarım çok ucuk diyorsan
    +1 w.e dual dual +1 roc falan fp +9 set var diyorsan +8 raptor tak.yani takılarımdan gelen defens resist hp bana yetiyor diyorsan tamam ama bu şekilde denge yoksa +7 hb kullan
    +7 hb al derım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberus67

o yüzden raptor derim

Alıntıları Göster
    quote:

o yüzden raptor derim

saçmalık abicim ardream char nasıl taksın chitinler le raptoru abicim saçmalama

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.