Şimdi Ara

rasyonel 4lü ayt deneme netleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Seviyesi nasıl sizce hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 civarı yapan birine daha çok şey katar fakat 80 e oynuyorsanız tatmin etmeyecektir

• ayrıntılara pek girilmemiş daha çok temel sorular vardı

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

Edebiyat sosyal zorlayıcı çok hoştu matematik tarafında çok bir olay göremedim ama rakiplerine nazaran (sarmal hız ve renk gibi) çok daha iyi.

• gelirse yazarım pdf üstünden baktım güzel duruyordu feni fulleyerek açarsam güzel moral olur

• Mat:3y 1b
    Fiz:1y
    Kim:Full
    Biy:3 yanlış 70.25
    Niye türevi kafadan çözmeye çalışıyosam,çok zekiyim ya ..

• Shock17 S kullanıcısına yanıt
    ilk deneme değil mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam 

• 2 eklendi upp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utrynabill4me -- 22 Mayıs 2021; 16:34:24 >
  • Pdf halini incelemiştim. Fen biraz temel düzey gibiydi ama gerçek sınav da böyle zaten. Konulara gerçekten hakim olan biri çok iyi net yapabilir. Son hafta ben de çözeceğim. Önce çap ayt fen branş denemelerini bitireceğim. Zor soru görmek isteyenler baksın mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HepDüşünceli -- 22 Mayıs 2021; 22:17:16 >
  • 3 eklendi upp

• hocam bs 5+1 de 72 yapıp bunda nasıl 77 yaptınız bs daha kolaydı.

• Hocam 2019 sınavı ile kıyaslama imkanınız var mı çözen biri olarak rasyonel denemelerini?

• En iyi ayt genel deneme diyebilirim.ilki 75,5 ikincisi 76,5 geldi.

• branş çözdükçe daha da alışıyorum soru tarzlarına bir de sınav yaklaşıyor diye daha umursayarak çözüyorum diyeyim

• özellikle bugün çözdüğüm 3. denemenin tam 2019 ayarında olduğunu düşünüyorum çoğu branş denemesinde afaki, ösym mantığının anlaşılmadığı, saçma sorular var ama rasyonel dengeyi yakalamış gibi ben yakın zamanda ayt 2019u da çözmüştüm tabi şuan çözdüğümüz kaynaklar ösym sorularının değiştirilmesiyle hazırlandığı için 2019 bana epey kolay gelmişti bir de sınav heyecanını varsayarsak zorluk kolaylık açısından karşılaştırmak yanlış olur soru kalitesi ve konu dağılımı olarak uygun diyebilirim

• 345in orta düzey branşlarının birleştirilmiş hali gibi ben de beğendim hocam

• 4 eklendi upp

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.