Şimdi Ara

Realtek AC'97 A380 driver çok lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayar ses kartımı tanımıyor ve driver ı lazım A382 olmuyor kod 10 hatası veriyor lütfen sabahın 5 ine kadar aradım çalışan bir link verin:

• www.driverguide.com

burada tüm sürücüleri bulursun....

yalnız üyelik gerekiyor..
    eskiden kullanıcı adı driver2 şifre all vardı..
    ben denedim hata verdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buraks23 -- 29 Ocak 2006 15:22:02 >
  • dostum üyeyim yok orda allah kahretsin
  • Aradım ama bulamadım doğru yazdığınıza eminmisiniz.
  • Arkadasım 3.82 diil 3.80 gerekli bana onu yukledigimde kod:10 hatası veriyor

dostum ben saabh 5 e kadar aradım bulamadım:'(
  • tmm heycan yokta ben üstte çalışan bir link dedim verdigin link çalışmıyor oraya bakmıştım ben:'( ağlasam fazla mı kacar
  • benden pess..sana takır takır calısan lınk verdım..ben kendım ındırdım bu lınk ten....neyse sana kolay gelsin..
    quote:

Orjinalden alıntı: lanter

tmm heycan yokta ben üstte çalışan bir link dedim verdigin link çalışmıyor oraya bakmıştım ben:'( ağlasam fazla mı kacar
  • heyecan yokkk..
    http://drivers.softpedia.com/progDownload/Realtek-AC-Drivers-Download-13880.html

bu linkten mi indirdin dostum kusura bakma o link en sonunda ftp den bir siteye baglanıyor tıklıyoum indirmyor sayfa goruntulenemiyor belki benim tarayıcımda sorun vardır bilmiyorum ama sen o linkten indirebildin mi ve acaba rapid e upluad edebilirmisin cok lazım ya lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.