Şimdi Ara

Rehber ile ilgilii.(N 81) yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim bi maruzatım olucak.şimdi yeni bir hat aldım telefonuma taktım rehbere girdiğimde rehber full vardı hiç bişe yapmadan sonra hepsini sim karta kopyaladım ancak baya bi süreden sonra rehber bomboş gözükmeye başladı.yeni bi numara eklediğimde sim kartaa hafızasına yine gözükmedi.rehberden biri aradığı zaman yada msj çektiği zaman isim gözüküo ama rehber e girdiğim zaman hiç bi numara yok.ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirimm..

• KARDES REHBERE GIR SECENKLER SİM KARTVİZİTLERI TUMUNU SEC VE REHBERE KOPYALA DE OKE
  • quote:

Orjinalden alıntı: kehanet..

KARDES REHBERE GIR SECENKLER SİM KARTVİZİTLERI TUMUNU SEC VE REHBERE KOPYALA DE OKE

onu bnde biliorum kardeşim bu öle bişey deil rehber menüsündeki seçenekleride göstermio rehber menüsünden yapıcak hiçbişe yok.
  • gerçi anladığım kadarıyla telefon rehberinden sim rehberine tüm numaraları kopyalamamışsın, taşımışsın, bu yüzden SIM rehberine girmediğin sürece rehberin boş gözüküyor, kehanet'in önerdiği çözüm doğru ancak hiç olmazsa bir screenshot koysan da "rehber menüsündeki seçenekleride göstermio" dediğin şeyin neye benzediğini görüp öyle yardımcı olsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceBekcisi -- 10 Ocak 2009; 21:42:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeceBekcisi

gerçi anladığım kadarıyla telefon rehberinden sim rehberine tüm numaraları kopyalamamışsın, taşımışsın, bu yüzden SIM rehberine girmediğin sürece rehberin boş gözüküyor, kehanet'in önerdiği çözüm doğru ancak hiç olmazsa bir screenshot koysan da "rehber menüsündeki seçenekleride göstermio" dediğin şeyin neye benzediğini görüp öyle yardımcı olsak?

öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim ancak sizin dedikleriniz olsa yani taşımış olsam hemen boş göstermesi gerekirdi ama öle bi durum deil baya bi süre geçtikten sonra boş göstermeye başladı hatırladığım kadarıylada kopyaladım diye hatırlıyorum.bide rehbere girdiğimde hiçbişe gözükmüor seçeneklerde gözükmüo yani rehberden ayarlanıcak yapabilicek hiçbişe yok.teknik bi sıkıntı olabilirmi acaba?

• telefonunda fring, microsoft live messenger veya nokia conversation yüklü mü?
  • quote:

telefonunda fring, microsoft live messenger veya nokia conversation yüklü mü?

hiç biri yüklü deil live messenger yüklü ama onada girilmiyor ve kaldırılmıyor.
  • odur rehberini bozan çünkü bu saydığım ve sayamayıp adını unuttuğum bir çok program rehberin yapısını değiştirecek eklentiler kuruyor, nokia contacts service miydi internet service miydi neydi onu bulup kaldırmayı denesen daha iyi olacak, ama aslında sen kurulu programlarının bir listesini verebilirsen (http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=162889&page=2 adresinden indirebilirsin bu işe yarayacak programı) kaldırman gereken programın tam adını bulabiliriz
  • quote:

odur rehberini bozan çünkü bu saydığım ve sayamayıp adını unuttuğum bir çok program rehberin yapısını değiştirecek eklentiler kuruyor, nokia contacts service miydi internet service miydi neydi onu bulup kaldırmayı denesen daha iyi olacak, ama aslında sen kurulu programlarının bir listesini verebilirsen (http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=162889&page=2 adresinden indirebilirsin bu işe yarayacak programı) kaldırman gereken programın tam adını bulabiliriz

kardeşim kaldıramadığım msn programını biraz uğraşarak kaldırdıım şimdi varmı bi önerin?
  • sadece msn programı değil dediğim gibi rehberin çalışma düzenini etkileyen eklentinin kaldırılması gerekiyor diye düşünüyorum, söylediğim gibi AppUIDViewer ile telefonundaki programların listesini çıkartıp verebilirsen çok daha fazla yardımcı olabilirim
  • quote:

sadece msn programı değil dediğim gibi rehberin çalışma düzenini etkileyen eklentinin kaldırılması gerekiyor diye düşünüyorum, söylediğim gibi AppUIDViewer ile telefonundaki programların listesini çıkartıp verebilirsen çok daha fazla yardımcı olabilirim

peki programları listeleyip sana dönüücem.
  • biz bu işi yapamıcaz galiba programı başka biyerden indirdim serfitika süresi geçmiş dio falan sıkıldım uğraşmaktan artıık yüklü 1 program var oda office suite başka program yk yardımlarıın içiiin çok çok teşekkürker >gecebekçisi<
  • Menü > Araçlar > Uygulama Yöneticisi ne girdiğinde de tek yüklü program office suite olmasa gerek? Mutlaka vardır rehberin işlevselliğini bozan bir eklenti, program...

Hem bu kadar çabuk yılacaksan bana ayıp edersin smh_aygn, bak benim kendi derdim olmamasına rağmen ben bırakmıyorum peşini
  • quote:

Menü > Araçlar > Uygulama Yöneticisi ne girdiğinde de tek yüklü program office suite olmasa gerek? Mutlaka vardır rehberin işlevselliğini bozan bir eklenti, program...

Hem bu kadar çabuk yılacaksan bana ayıp edersin smh_aygn, bak benim kendi derdim olmamasına rağmen ben bırakmıyorum peşini

gerçekten sana ayıp etmek istemem ancak o listeleme programını bulamadım, verdiğin siteden önce üye oldum sonra indiremedim başka sitelere gitti arada kaynadıı indiremedik..burda olay kopuyo bide dediğin gibi baktım uyg.yöneticisine programlar var dediğin gibi.şimdi ne yapıcaz pekii
  • hangi programlar olduğunu zahmet olmazsa tamamen yazabilirsen aralarından hangilerini kaldırman gerektiğini söyleyebilirim
  • quote:

hangi programlar olduğunu zahmet olmazsa tamamen yazabilirsen aralarından hangilerini kaldırman gerektiğini söyleyebilirim

zahmet olmak ne demek kardeşim.hepsini tamamen yazıyorum
    -XML Data Binding
    -RGA APIs and Repository Files
    -Open C LIBSSL
    -SpaceImact (bu oyun)
    -Standar C++ library
    -mrtgaming id3lib
    -A0A
    -Mobile Security
    -Mobile Security Subcomponents
    -Office Suite
    -N-gage
    -License Manager
    -Discover N-gage SP
    -NCD engine
    -Symbian OS Pipes
    -Symbian OS PIPS
    -N-gage Installer
    -Ngiwebkit
    -Brothers ın Arms (bu da oyun)
    -Welcome

hepsini yazdıım
  • -Mobile Security

sanırım Kaspersky'ye ait, Kaspersky kullanmak zorunda değilsen onları kaldırmayı dene; olmazsa başka sakat eklenti görmediğim için 2 türlü yedek alıp (1. telefondan 2. pc suite ile) reset atmanı önermekten başka çarem kalmayacak.
  • quote:

-Mobile Security

sanırım Kaspersky'ye ait, Kaspersky kullanmak zorunda değilsen onları kaldırmayı dene; olmazsa başka sakat eklenti görmediğim için 2 türlü yedek alıp (1. telefondan 2. pc suite ile) reset atmanı önermekten başka çarem kalmayacak.

kaldırdım ancak deişiklik yok maaleseef format attırıcaz mecbuur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.