Şimdi Ara

Rehberlik veriyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Malum pandemiden dolayı evde. Ben de bunu bir fırsat görüp rehberlik vermeye karar verdim. Şimdi linç etmeye çalışacaklar olacak biliyorum ama önce şunu söyleyeyim. Ben size zorla rehberlik alın rehberliğe ihtiyacınız var demiyorum. Herkesin kafa yapısı ve ihtiyaçları farklı bu yüzden saygılı olmanızı rica ediyorum. Şimdi nasıl bir sistemim var ondan bahsedeyim. Sistem daha çok analiz üzerine kurulu çünkü ödevlendirme kısmını her rehberlikçi ya da herhangi biri kendi kendine yapabilir. Ben daha çok nasıl çalışmasını bilmeyenler için, konulara yanlış bakış açısıyla bakanlar için daha faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü ben ödev verip geçmekten ziyade konuya nerden çalışacak, nasıl çalışacak, neresinde zorlanabilir ve bu zorlanan kısım nasıl halledilir gibi şeylerde yardımcı olup en önemlisi de çözdüğü denemeleri birlikte analiz edeceğim. Bu analizler sonucunda ödevlendirme yapıp eksiklerini kapatmaya çalışacağım. Yani kısacası yks ile alakalı akademik ya da psikolojik her türlü desteği sunacağım elimden geldiğince. Bu konuda iyi olduğumu düşünüyorum sınav senemde ve şuan birçok arkadaşıma ve tanımadığım öğrencilere bu konuda yardımcı olmaya çalıştım. Belli bir zaman ayıracağım için karşılığı olmalı diye düşünüyorum. Ancak fiyat konusunda da birçok rehberlikçiye göre daha ucuz bir fiyat belirledim. Amacım zaten rehberlik alacak birinin klasik kalıplaşmış rehberlikçiler yerine ben ve benim gibi yeni sınava girip öğrenci psikolojisinden anlayan kişilerle çalışması. Benim gibi rehberlik vermeyi düşünenler de bu konuya yazabilir. Detaylı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufk21 -- 22 Ekim 2020; 8:13:35 >

• hocam sen her şeyi bir fırsat olarak görüp değerlendirmeye çalışıyorsun .d umarım başarılı olursun

• Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.