Şimdi Ara

mert yigit yildiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yalniz adam parayi kirmis 20 yasında tm de derece yaptigi halde (hani mf bile degil) araba almis eleman calistiriyomus falan. bu ulkede keriz cok abi derece yapan fenomen olun benden size abi tavsiyesi;) mezun olsa bu kadar kazanamaz ögrenciyken kazandigi kadar
    edit: ekstra işlerin içerik koordinatörü ve sosyal medya moderatoru imiş. işler de işini biliyo

mert yigit yildiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wweiss1023 -- 29 Ocak 2022; 4:39:20 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişik biri avsutralyada sanırım şirketi varmış ama tm falan alakası yok yapan yapıyor lisede en arka dörtlüfende böyle tipler çıkar

• Totoşa benziyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MF okuyanlar daha zengin mi oluyor?

• Başta bakıyordum biraz ama tanınınca suyu çıktı. Tweetlerden zengin iş adamı imajı çıkıyor garip olmuş ama her derececi de böyle olmuyor.
    Örneğin enes batura da sallıyoruz ama şu an 10m yapabilecek kaç kişi var? Veya t*ktok fenomeni olabilecek? ("yaparım ama kendimi rezil edemem" sözleriyle yürümüyor işler)

myy bu kadar ünlü değil ama bir şekilde kendini geliştirmiş diyebiliriz anlattığı gibiyse. Hakkını yememek lazım çocuğun.

• Adam umutsuz gençliği gördü elinde derecesi de vardı bunları kullanıp ekmeğine bakıyo şuan. Laf edicekseniz motivasyon vidyosu isteyen kitleye laf edin adam fırsatı kullanmış.

• Ailesi baya zengin diye biliyorum çalıştırma kısmında mutlaka etkisi vardır

• Bunun ailesi zaten zengin gelirin youtuber olmasıyla pek alakası yok tabi kazanıyordur ama bu youtube olayı daha çok egosunu tatmin etmek için yapıyor gibi

• Ailesi zaten zengin bunun

• Mramelex kullanıcısına yanıt
    doğru diyorsunuz bunları izleyenlere de laf etmek gerek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Up faydalı konu

• patricktravis kullanıcısına yanıt

Ben niye farklı biliyorum ya :D

Eski videolarında durumumuz çok iyi değildi köydeydim, Sınav sonrası kitaplarımı köydeki çocuklara verdim falan diyordu diye hatırlıyorum

Ya sallamış ya da benim aklımda farklı kalmış. Çok fakir edebiyatı yapıyor diye de olabilirç

• Çok yapmacık olmaya başladı kendini öğrencilerin kurtarıcısı gibi gösteriyor insanları kolayca manipüle edebilen birisi bedava kitap dağıtmalar bunlar hep güç gösterisi sisteme baş kaldırış görünme çabaları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.