Şimdi Ara

Reklam vermek isteyenler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Reklam vermek isteyenler gelebilir..İster sitenizi ister ürününüzü tanıtın..

• Gunluk hit ne??
    Yas ortalaması ne?
    vs.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_boombastic -- 7 Temmuz 2005, 19:51:38 >
  • günlük hit bayag iyi.siteye girip bakabilirsin.

yas ortalması 19(üyeleriminizn cogu 19 yasında)
  • Gunde ortalama uye sayısı 6olan bir foruma en cok kisi gelir bir suphe.Geldi diyelim bence 50 milyona deymez.Dh vermek nerdeyse o kadardır
  • bizde 15 ytl yaptık
  • Yine pahalı
    Neden;
    Site daha domaine bile sahip değil.Birde o kdar profesyonel site reklam ararken sana verceklerine hic sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_boombastic -- 7 Temmuz 2005, 21:05:59 >
  • daha ne olsun.Her gün en az 6-7 üye kayıt oluyo.bir ay için 15 ytrl neresi pahalı.Ve de koskoca banner.
  • bu ne yaw 83 üye

werin 10 ytl (aylık) ye rap sitesine bi haftada 180 üye... ortalama 8 online
  • o kadar düşürmeyin kalitenizi.. 10 ytl ne yahu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PijaJE

o kadar düşürmeyin kalitenizi.. 10 ytl ne yahu?

Cok dogru
    Eger kendini agırdan satmıcaksan ozmn satmicaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mr_boombastic

quote:

Orjinalden alıntı: PijaJE

o kadar düşürmeyin kalitenizi.. 10 ytl ne yahu?

Cok dogru
    Eger kendini agırdan satmıcaksan ozmn satmicaksın

yok aqalar sebeplerim var biz 3 ortagız ve ben domain ve host a hiç para katmadımda dir ortaklara kendimi göstermek istiyorum...ondan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

yok aqalar sebeplerim var biz 3 ortagız ve ben domain ve host a hiç para katmadımda dir ortaklara kendimi göstermek istiyorum...ondan..

Eger kendini göstermek istiyosan içerik yapmaya çalış.Zaten ondan uyeler gelcek.Ondan sonra gelsin reklamlar gitsin reklamlar yine olmicak.Ama uyemiz var diceksin onuda benim sagladıgım icerikler yaptı diceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.