Şimdi Ara

REKOR İŞLEMCİ SICAKLIĞI C2D 98 derece (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: İmportant

Stok fan ile görmüştüm bu sıcaklığı. Speedfan ve Everest aynı dereceyi gösteriyodu. Şuan Noctua D14 kullanıyorum. İşlemci 4.2Ghz'de. Fanları durdurup Prime 95 açtığımda hemen 100 derece oluyor ve yavaş yavaş yükseliyor.
    Amacım inandırmak değil, gördüğümü yazıyorum. Bir yanlışlık varsa ısı sensörlerindedir. Dalga geçecek olsam konu dışına yazardım.

Arkadaşım overclock yaptığını söleseydin.Böle cevap vermezdim.Kusura Bakma.
  • quote:

Arkadaşım overclock yaptığını söleseydin.Böle cevap vermezdim.Kusura Bakma.

İmzada yazıyor 4.2Ghz diye. Söylememe gerek yok. Güzel görünsün diye yazmıyoruz onları oraya.
  • Benim pc nin sıcaklıklar daha fazla sanırım. Resimde de görünüyor ben yinede yazayım: işlemci çekirdekleri ortalama 100derece ekran kartı ilemcisi 107derece görüyor.

REKOR İŞLEMCİ SICAKLIĞI C2D 98 derece
  • arkadaşlar bu arada sıcaklık bikaç saniye içinde 20-25 derece yükselip hemen yine 20-25 derece düşebilir mi?Benim cpu kullanımında bi ayarsızlık var hiçbişey yapmıyorum bi anda %20 falan oluyor %1 iken sıcaklıklarda 45-50 dereceden 70'e vuruyor sonra cpu %1 lere inince 1 saniyede yine 70 dereceden 45 dereceye iniyor acaba ısı ölçen kablolarda falan mı sorun var anlamadım benım kafama yatmadı bu iş 1 saniyede bu kadar ısının yükselip düşmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAgon_54

Levyeli
    http://img204.imageshack.us/img204/4184/adli.jpg

Dostum bunu açıklarmısın?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.