Şimdi Ara

RENAULT CLİO SYMBOL 2001 kaç para

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
13.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA arkadaşlar benim merak ettiğim birşey var bu renault clio larda ençok hangi model tutuluyor araç hoşuma gidiyor bagajıda geniş yakıtıda ekonomik ama pek bilgim yok bu araçlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim
    şimdi bu araç 2001 model 72 binde orjinal değişeni yokmuş klimalı tek hava yastığı var bunun 8valf yada 16valf olması çokmu önemli ve aracın fiyatı 11.250 ytl sizce nasıl teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat_yıldız -- 18 Şubat 2008; 15:05:21 >

• en cok tutulanı dci olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

en cok tutulanı dci olanlar
    En çok AUTHENTİQUE tutulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

En çok AUTHENTİQUE tutulur

Alıntıları Göster
    bu RNA modeli falan var nasıldır acaba
    ful enjeksiyonlu falan varmış kafam karıştı ne kadar modeli varmış bu clionun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat_yıldız

bu RNA modeli falan var nasıldır acaba
    ful enjeksiyonlu falan varmış kafam karıştı ne kadar modeli varmış bu clionun

Alıntıları Göster
    AUTHENTİQUE modeli, donanım olarak en düşük versiyondur. Bu yüzden de bir üst versiyon olan Expression ve Dynamique'den daha ucuzdur. Ucuz olduğu için de en çok satılan versiyondur AUTHENTİQUE.
  • bende dci si var ben alalı 2 ay oldu almadan önce korkularım vardı ama korkdugum allahdan cıkmadı çünkü dci hic kullanmamışdım ama şuan çok memnunum arac 2007mod 133ytl ile 800km yol yapdım yogun trafil keyifli sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: damat72

bende dci si var ben alalı 2 ay oldu almadan önce korkularım vardı ama korkdugum allahdan cıkmadı çünkü dci hic kullanmamışdım ama şuan çok memnunum arac 2007mod 133ytl ile 800km yol yapdım yogun trafil keyifli sürüşler
    arkadaşlar bu araç nasıl sizce yorumlarınızı bekliyorum bu hangi modele giriyor
    http://www.araba.com/1052363.html
  • quote:

arkadaşlar bu araç nasıl sizce yorumlarınızı bekliyorum bu hangi modele giriyor
    http://www.araba.com/1052363.html

Alıntıları Göster
    devir saati olanları tutulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorkan

devir saati olanları tutulur

Alıntıları Göster
    Birader Symbol olduktan sonra hepsi tutulur.Senin ilanda gösterdiğin araç eski kasa.2003 ten sonra kasa değişti.Sen yeni kasa almaya çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay-bey

Birader Symbol olduktan sonra hepsi tutulur.Senin ilanda gösterdiğin araç eski kasa.2003 ten sonra kasa değişti.Sen yeni kasa almaya çalış.

Alıntıları Göster
    bu ilanda gösterdiğim aracın modeli nedir acaba RNA mıdır ve fiyatı nasıl uygunmu kilometreside fazla değil lütfen cilo hakkında bilgisi olan yardım etsin
  • quote:

bu ilanda gösterdiğim aracın modeli nedir acaba RNA mıdır ve fiyatı nasıl uygunmu kilometreside fazla değil lütfen cilo hakkında bilgisi olan yardım etsin

Alıntıları Göster
    arkadaş sembolün hepsi tutulur ama payasadiklerin %95 aotuentiqe dir kalnı expr.ve dynma.dir ama alırsan dinak al 2.elde otatiklerden bi farkı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkun oglu

arkadaş sembolün hepsi tutulur ama payasadiklerin %95 aotuentiqe dir kalnı expr.ve dynma.dir ama alırsan dinak al 2.elde otatiklerden bi farkı yok

Alıntıları Göster
    benzinlide 1,4 16 walf expression.ve dinamik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biz

benzinlide 1,4 16 walf expression.ve dinamik.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar hala sizden cevap ve yardımlarınızı bekliyorum bu araç sizce nasıl gücüm anca buna yetiyor fiyatı ve özellikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum
    8valf yada 16valf olması çok önemlimi ve bu valf ne işe yarıyor
    http://www.sahibinden.com/2001_model_72000km_clio_symbol_klimaliWQQaXQQ6581747WQQpXQQdisplayitem

• quote:

arkadaşlar hala sizden cevap ve yardımlarınızı bekliyorum bu araç sizce nasıl gücüm anca buna yetiyor fiyatı ve özellikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum
    8valf yada 16valf olması çok önemlimi ve bu valf ne işe yarıyor
    http://www.sahibinden.com/2001_model_72000km_clio_symbol_klimaliWQQaXQQ6581747WQQpXQQdisplayitem

Alıntıları Göster
    PİYASA ARABASI , RAHATÇA ALABİLİRSİN SORUN ÇIKARMAZ , PARÇA UCUZ 2. ELİ YİYİDİR ,

YOL TUTUŞ ZAYIF , KAPORTA NARİNDİR , YALNIZ RENGİNİ SEVMEDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 19 Şubat 2008; 9:35:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mendel50

PİYASA ARABASI , RAHATÇA ALABİLİRSİN SORUN ÇIKARMAZ , PARÇA UCUZ 2. ELİ YİYİDİR ,

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mendel50

fiyatı uygunmudur ve ben bu valf işine takıldım 16v 8v arasındaki fark nedir ve bu valfler ne işe yarar sağol yardımın için

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mendel50

fiyatı uygunmudur ve ben bu valf işine takıldım 16v 8v arasındaki fark nedir ve bu valfler ne işe yarar sağol yardımın için

Alıntıları Göster
    8v 75 beygirdir 16v 98 beygirdir aradaa bayağı bir beygir farkı var temiz bulursan 16v alın.Ben 16v kullanıyorum çok memnunum ama 8v için de kötü demiyorlar.Bir ustaya sorduğumda aradaki fark yolda anlaşılır demişti umarım yeterli bilgi vermişimdir.Yeterli olmazsa clio symbolle ilgili her sorunuzu özelden yazabilirsiniz..yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Premio340

8v 75 beygirdir 16v 98 beygirdir aradaa bayağı bir beygir farkı var temiz bulursan 16v alın.Ben 16v kullanıyorum çok memnunum ama 8v için de kötü demiyorlar.Bir ustaya sorduğumda aradaki fark yolda anlaşılır demişti umarım yeterli bilgi vermişimdir.Yeterli olmazsa clio symbolle ilgili her sorunuzu özelden yazabilirsiniz..yardımcı olurum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hrdt_Carlone34

teşekkürler sizce fiyat 11.250 uygunmu 2001 model için yoksa pahalımı

• quote:

quote:

teşekkürler sizce fiyat 11.250 uygunmu 2001 model için yoksa pahalımı

Alıntıları Göster
    bence uygun arabayı iyi araştırın (klimalı olsn mümkünse kullanırken de satarken de rahat olursunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Premio340 -- 18 Şubat 2008; 16:53:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Premio340

bence uygun arabayı iyi araştırın (klimalı olsn mümkünse kullanırken de satarken de rahat olursunuz)

Alıntıları Göster
    quote:

umarım bu sefer üçkağıtcı çıkmazlar dedikleri gibi çıkar araç valla bıktım yalan dolandan
    araç klimalı değişeni yokmuş 11.000 ytl ye bağlarsam iyi olacak

• quote:

quote:

umarım bu sefer üçkağıtcı çıkmazlar dedikleri gibi çıkar araç valla bıktım yalan dolandan
    araç klimalı değişeni yokmuş 11.000 ytl ye bağlarsam iyi olacak

Alıntıları Göster
    siz yine serviste baktırın arabaya en önemlisi değişenin olmaması ..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.