Şimdi Ara

Rengar Bufflanmalı mı? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
2.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Revoltant

Kevgire çevirdiler iyice Rengar'ı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rengar ne nerflenmeli ne bufflanmalı dengede bence şuan hala çok fena damage atıyor karşıdaki adamı çok iyi rahatsız ediyor ota geçince ister istemez insan yaklaşamıyor :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

quote:

Orijinalden alıntı: SametUğur

quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

quote:

Orijinalden alıntı: SametUğur

Bakın güzel kardeşlerim sadece ultimizi geri istiyoruz.Elinizi vicdanınıza koyun rengarın ultisi şuan hiç yok.Elinde bir tek yarım yamalak q kaldı e slow w zaten öldü healını aldılar.Bugün oynadığım oyunlarda 2-3 kez ap rengar denedim uzun zamandır oynamıyodum.Zaten earlyde pek bişey yapamıyodu ama late gamede çok ağır op olabiliyordu.Fakat şuan bildiğin sona bile daha dayanıklı nerdeyse earlyde.Bizim q ve w için bişey istediğimiz yok sadece ultiyi istiyoruz.Resmen bir tek q ve heal kaldı elimizde.Bide birileri çıkıp pasifine nerf gelsin diyo.Ne yapalım pasife 10 saniye cooldown ferocity 7-8 olsun kolyesinde ölünce bütün stackler gitsin hiç heal atmasın görünmez olmasın sustain yapmasın damage vurmasın yakında 5 ferocityle e yede nerf istersiniz diye korkuyorum sonuçta 1 saniye stun oluyor.Bu arada şunu ekleyeyim rengar kanımca oynaması çok zevkli bir champ.tır.Eskiden(nerflerden önce)jungle ap her ne kadar gereksiz ve saçmada olsa ad full tank off tank hybrid kısacası ne istersen oynayabiliyodun.Tam bir hybrid champti fakat resmen öldürüldü ki hadi bunada bişey demiyom.Çünkü her oyunda veya her forumda millet op diye ağlıyordu.Sonuçta herkesin isteği nerfler geldi sadece ultimizi geri istiyoruz.Bu konu için yazılan herşeyde kişiniz yeteneğine bağlı yok team figthta ad ap almak yok soloda şöyle jungleda böyle yapmak falan bunlar kişiye bağlı.Tek istenilen ulti ki rioat 21 aralıkta pbe de buff denemiş yanılmıyorsam.Hadi hayırlısı

Ultiye dokunmadı riot. 0.75 saniyeydi eskiden. Sonra 3 saniye nerfi geldi üstüne 1.25 e çekildi o süre. Şimdi tekrar 1 saniyeye çekilmiş.3 saniye olayı hala sürüyor ne yazık ki . Rengara karşı armor almayıp ağlayan bebeler yüzünden mafettiler heroyu .

Bence bu dediğin yeterince dokunmak oluyo:D şuan rengar ultisiz durumda

hayır hayır dokunmadı derken bufflarken dokunmadı demek istedim yoksa biliyorum ulti şuan useless durumda ^^

Hee pardon ya ben yanlış anlamışım.Bide benim anlamadığım millet tek atmak falan diyor nedir bu?Kim kime tek atmış söyleyin bizde bilelim.5 ferocityle rengar 2000 mi vuruyomuş?Sırf çalılardan atlıyor diye çalıların etrafında gezerek yada çalılardan kaçmaya çalışarak rengarı feedleyip böyle yorumlar yapanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SametUğur -- 25 Aralık 2012; 13:46:43 >

• hort latmayın şu konuyu görünce sinirim bozuluyor özledim avcı rengarı şimdiki kedi gibi olmuş
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.