Şimdi Ara

Rengar Bufflanmalı mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
2.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • q ferosuz cok kotu onu halletseler yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

quote:

Orijinalden alıntı: welcom2

Tek bir soru sorup konuyu çürütmeye çalışacağım, bakalım başarabilecek miyim... Tekrar bufflayacak olsalar neden en baştan bu kadar nerflesinler ki? Akıl var mantık var...

dengeyi saglamak icin fazla düsürdülerse buff gelir

Yada remake :

misal ; evelyn.
  • quote:

quote:

Tek bir soru sorup konuyu çürütmeye çalışacağım, bakalım başarabilecek miyim... Tekrar bufflayacak olsalar neden en baştan bu kadar nerflesinler ki? Akıl var mantık var...

+1 bu kadar nerflemelerinin gereği yoktu bence 2 nerf yeterdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

quote:

quote:

Yada remake :

misal ; evelyn.

o çok iyi oldu evelynn diye hero kalmamıstı valla patch notlarını okumamıstm görünmezken daldım adama stun yemedi şok oldum resmen

• ne geliyosa gelsin, yeter ki gelsin. early game herosunu bu kadar nerfledikten sonra bir anlamı kalmıyor. full tank kasıcak olsam niye rengar alıyım ki ^^
  • Ya iyi oldu diyenler neyin kafasında acaba ? Ultisini hiç kullanmaya çalıştınız mı ? sanki 100m alanı var da taa ilerden adama atlayacağız. Ultiyi açıp adamların içerisine imkansız ya giremiyorsun girsen de %10 can ile ultini açılmış şekilde karşılaşıyosun. Uzaktan bassan da hiçbir anlamı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinaTo

Ya iyi oldu diyenler neyin kafasında acaba ? Ultisini hiç kullanmaya çalıştınız mı ? sanki 100m alanı var da taa ilerden adama atlayacağız. Ultiyi açıp adamların içerisine imkansız ya giremiyorsun girsen de %10 can ile ultini açılmış şekilde karşılaşıyosun. Uzaktan bassan da hiçbir anlamı kalmıyor.

Rengar oynamayınca bilemezler zaten aga ultisini nasıl batırdıklarını.. Işte o çok koyuyor adama
  • ben rengara remake bekliyorum şahsen.

W sini , Q sunu , Ultisini , pasifini değiştirsinler . kendimce fikirlerim var aslında.

Şöyle :

Pasif :
    7 sn cd . Fakat atladığında 5 saniye boyunca karşıdakinin canının %4 ü kadar damage.

Q :
    30-60-90-120-150 ( +1.2 ad) Yine aynı Q damage . Kullandıktan sonra A.speed.
    Ferocity Q : 2 x damage

W :

Jayce w gibi kullandığında temas ettiği minion kadar Hp çekmeli . Bu şekilde hem sustain iyi olabilir hemde lane i pushlamak zorunda kalabilir bu tam dengede tutabilir.
    Birde kullanıldığında 40 armor 40 m.resist

E : Aynı e .

Ulti : Şöyle bir ulti fikrim var benim :

Kullanıldığında eğer 1.25 saniye içinde damage almaz ise 7 saniyelik görünmezlik geliyor. Ha şayet damage alırsa ulti bozuluyor sadece 7 saniyelik % movespeed kalıyor fakat ulti CD 40 saniye ye düşüyor.

Böyle birşey düşünmüştüm geçen. Bilmiyorum riot düzeltirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

ben rengara remake bekliyorum şahsen.

W sini , Q sunu , Ultisini , pasifini değiştirsinler . kendimce fikirlerim var aslında.

Şöyle :

Pasif :
    7 sn cd . Fakat atladığında 5 saniye boyunca karşıdakinin canının %4 ü kadar damage.

Q :
    30-60-90-120-150 ( +1.2 ad) Yine aynı Q damage . Kullandıktan sonra A.speed.
    Ferocity Q : 2 x damage

W :

Jayce w gibi kullandığında temas ettiği minion kadar Hp çekmeli . Bu şekilde hem sustain iyi olabilir hemde lane i pushlamak zorunda kalabilir bu tam dengede tutabilir.
    Birde kullanıldığında 40 armor 40 m.resist

E : Aynı e .

Ulti : Şöyle bir ulti fikrim var benim :

Kullanıldığında eğer 1.25 saniye içinde damage almaz ise 7 saniyelik görünmezlik geliyor. Ha şayet damage alırsa ulti bozuluyor sadece 7 saniyelik % movespeed kalıyor fakat ulti CD 40 saniye ye düşüyor.

Böyle birşey düşünmüştüm geçen. Bilmiyorum riot düzeltirmi.

Valla iyi fikir

• quote:

quote:

Ard arda 4 nerften sonra rengarı nerflemekte ustalaştıklarını düşünüyorum... Nerften beri oynamadım ve görmedim ama bence bu sefer dengeyi oturtmuşlardır... Yeni nerfte tek abartmışlar iyi olmamış dediğim w heal'ının %15ten 10 a düşmesi oldu... Cidden benim gözümde rengarı taşıyan şeylerden biri oydu, düşmesine üzüldüm :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

yeni nerften sonra ulti kaçmaya bile işe yaramıyor 3 saniyede rengarın ağzına sı..... hala nerf peşindesiniz ve size şunu soruyorum nerf gelmeden önce kaç rengar sizi halletti ve nerften sonra kaçı halledemedi bunu düşünün rengar artık neredeyse öldü hala nerf peşindesiniz?gelecekse Dianaya gelsin şu durumda op yeni nerf ona bi halta yaramadı rengar 4. olarak nerf yiyor ve artık ölü diyebilirim

+666

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rengar artık ölmeye gidiyor...

• Son aldığım bilgilere göre riot games rengara buff gelebileceğini açıkladı.

• op herolar alınır, nerf yiyince ağlanır döngü hep böyle.
  • Buff gelmesi çok gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDarkus

Buff gelmesi çok gereksiz.

Aga öyle dıyorsunda rengara yapılan insani bi nerf te değilki

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

op herolar alınır, nerf yiyince ağlanır döngü hep böyle.

peki 1350 ip olmasına rağmen 2 yıldır op olupta hala nerflenmeyen herolara ne demeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

op herolar alınır, nerf yiyince ağlanır döngü hep böyle.

şöyle bir şey dene hangi karakterle oynuyorsun bilmiyorum ama ulti basacağın zaman aklına bu yazı gelsin ve ultini basmadan önce 3 sn bekle ;) burda dmg ine, sustaini,as ini düşürmelerine bir şey demiyoruz tüm bunlara rağmen oynamak isteyincede önümüze zank diye bir ulti nerf i çıkıyor.
  • amma Rengar fanboyu varmis ya.

• Team fightta girin,adc'yi,apc'yi hatta abartın offtankı tek komboda alın.O zaman güzel hoştu tabii.

Nerfler gerekliydi.Nerf'den öncesinde Darius benzeri bir hayvandı.Gank atmaya korkuyordu insan.Solo topta 4 fero yap,çime gir.Karşındaki champ korkusundan lasthit yapmaya çıkamıyor ?

Sonra neymiş,ölmüş Rengar.Her champın görevi,bu göreve bağlı skilleri ve dezavantajları vardır.Şimdi söyleyin bana 3 kişinin arasına ultiyle atlıyorsunuz ikisini alıp çıkıyorsunuz.Dezavantajı nedir Rengar'ın bu konuda ? Yada nerf öncesi neydi ?

Hala güçlü bir champ.Jungle içinde solo top içinde sınırsız bir sustaini var.Kimde var başka ? Sizin 3v1 isteklerinizi vesaire karşılamıyorsa buyrun iade edin geri.

Önceden her oyunda karşıma çıkıyordu.Adam cs kasmıyor bile.Çime girip bekliyor.Aradaki fark 70-80lere çıksa bile adam bir şekilde üstünlük kuruyor.Kusura bakmayında,cuk diye oturdu bunlar Rengar'a.Oturun ağlayın,ben solo top olarak kullanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.