Şimdi Ara

RESISTANCE 2 vs. KILLZONE 2 -içinden cıkılamayacak karsılastırma- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Alacağım zamana göre bakarım ama şu aşamada MGS, Uncharted olur...Uncharted ı çok bahsettiler ondan. Bi göreyim derim
    Bunlar haricinde Kasımda göründüğü kadar zevkli çıkarsa Little Big Planet..Bu 3 ü olabilir..Şu aşamada başka cazip gelen oyunu yok bana. Heavenly yi birinden bulur bitirir veririm en kötü.
    Valla zayıfmış oyun yelpazesi bak şimdi daha net göründü gözüme

xbox'ın geniş olması bir şey ifade ediyor mu, oynayayım diyorsun aaa bir bakmışsın yanıveriyor
    aletin çin malı game boy adaptöründen farkı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Alacağım zamana göre bakarım ama şu aşamada MGS, Uncharted olur...Uncharted ı çok bahsettiler ondan. Bi göreyim derim
    Bunlar haricinde Kasımda göründüğü kadar zevkli çıkarsa Little Big Planet..Bu 3 ü olabilir..Şu aşamada başka cazip gelen oyunu yok bana. Heavenly yi birinden bulur bitirir veririm en kötü.
    Valla zayıfmış oyun yelpazesi bak şimdi daha net göründü gözüme

xbox'ın geniş olması bir şey ifade ediyor mu, oynayayım diyorsun aaa bir bakmışsın yanıveriyor
    aletin çin malı game boy adaptöründen farkı yok

Şu muhabbetlerden ne zevk alıyorsunuz?

Şu lafı söyleyincce ne kazanıyorsunuz?

Kendinizi küçük düşürmeyin ya...

• quote:

Orjinalden alıntı: yang wenli

arkadaslar hepinize merhaba.

şu an küçük ölcekte bir sok yasıyorum. biraz evvel forumumuzda resistance 2 baslıgında verilen son hd oyun ici videoya baktım. sok yasıyorum, resistance 2 yi fazla ciddiye almamıstım ama cok cok saglam ve cok buyuk geliyor. su saatten sonra isin icinden cikamadım, hangi oyun daha buyuk, hangisi daha iyi, ikisi de ps3 exclusive. birbirimize girelim, oyunların artısını eksisini masaya yatıralım sonunda en iyi oyun bulalım:

agzımı acık birakan resistance 2 videsu

http://www.gametrailers.com/player/35192.html

Beğendim oyunu zevkli bir fps olur.Ama ağzını açık bırakacak ya da şok olacak birşey ne var bu videoda onu anlamış değilim.

Gerçekten amacım tartışma çıkarmak değil videoda ne oldu da ağzın açık kaldı ya da ufak çaplı bir şok yaşadın ?

• canavarı görmüştür sonunda büyük olaNI
  • niye küçük düşüreyim, xboxçılar kendilerini yeterince küçük düşürüyor
    ps3 de korsan oyun yok diye yanan kavrulan makinayı alıyorlar, üstüne de internetten indirilmiş, korsan cd lerden bulunmuş oyun oynayarak bir nevi eser hırsızlığı yapıyorlar yalan mı!
    o damgayı yedikten sonra xbox'a exclusive oyun çıksa ne olur çıkmasa ne olur, kafamı yastığa koyduğumda uyuyamam.
    hadi işin kanuni kısmını geçtim, xbox alınca bir mgs 4 - ki kendisi hemen hemen bütün oyun sitelerinden 10/10 almıştır- , gt, heavenly sword ve daha adını sayamadığım önümüzdeki günlerde çıkacak exclusive oyunları oynayamyacağım. kaldı ki oynayamasam ne olur, milletin xbox'ı neden aldığı belli, birbirimizi kandırmayalım
  • Orjinalden alıntı: SİNEQ

Bu Lafına çok Güldüm işte Bir Kere Resistance 2'de Matchmaking sistemi var mı?Haritalar Halo 3 kadar zevkli mi?Her oyuncu ile sesli chat iletişim yapabilme imkanın varmı? (Herkes de Bluetooth kulaklık yok ve stabil çalışmıyorHalo 3 Forge Modu gibi kendi haritanı yapabilme özelliği varmı? Diyelim Halo 3'te arkdaşların ile güzel bir maç yapmışsınız.Bunu ölümsüzleştirmek için Replay özelliği varmı?Halo 3 gibi İstatistik tutuluyor mu?Halo 3 gibi Multi'ye sahip bir oyunun Bu jenerasyonda kolay kolay geleceğini hiç sanmıyorumö
    Orjinalden alıntı: fallen_angel17

Eveet bugun acaip muhalefet olasim var basliyorum.

Resistance 2'de matchmaking sistemi var mi bilmiyorum ciktiginda gorecegiz?

Haritalar Halo3 kadar zevkli olur, resistance'da sahaneydiler cunku.

Her oyuncu ile chat yaparsin, istersen. Hatta resistance 1'De oyun icinde mesajlasma bile vardi, diger oyunlarin aksine. Ve de sesli chat icin degisik kanallar vardi herkes istedigi kisilerle o kanala girip muhabbetine devam ediyodu. PSN berbat biliyorum ama bu resistance icin gecerli degil.

Kulaklik konusuna bos biraz, ben arcade pack aldim onun icinde de kulaklik yoktu, gittim satin aldim. Ayrica da stabil olmadigini da ilk kez senden duyuyorum.

Replay ve harita yapmayi bilmiyorum, istatistikler yanilmiyosam vardi Resistance 1'de.

Halo 3, resistance'dan daha guzel bu su goturmez ama bakalim 2.de isler degisecek mi? Umarim degisir de halo3e bi alternatifimiz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 26 Haziran 2008; 20:00:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

niye küçük düşüreyim, xboxçılar kendilerini yeterince küçük düşürüyor
    ps3 de korsan oyun yok diye yanan kavrulan makinayı alıyorlar, üstüne de internetten indirilmiş, korsan cd lerden bulunmuş oyun oynayarak bir nevi eser hırsızlığı yapıyorlar yalan mı!
    o damgayı yedikten sonra xbox'a exclusive oyun çıksa ne olur çıkmasa ne olur, kafamı yastığa koyduğumda uyuyamam.
    hadi işin kanuni kısmını geçtim, xbox alınca bir mgs 4 - ki kendisi hemen hemen bütün oyun sitelerinden 10/10 almıştır- , gt, heavenly sword ve daha adını sayamadığım önümüzdeki günlerde çıkacak exclusive oyunları oynayamyacağım. kaldı ki oynayamasam ne olur, milletin xbox'ı neden aldığı belli, birbirimizi kandırmayalım

Uyuyamazmış.Ben sizin türün azaldığını sanmıştım da azalmamış galiba.

Saçma sapan işler ya.Oyun oynamaktan çok xboxa çemkiriyorsunuz.

Hayatında PS'de ya da PC'de hiç kopya oyun oynamadın di mi?

Komiksin hakikaten. :)

XBOX'ta yeterince oyun var.Ben de aldım PS3 MGS için.Orası ayrı ama ne gerek var bu boş muhabbetlere anlamıyorum....

• bu konuyu da basit bi x360 ps3 tartışma alanına çevirdiniz,tebrikler,inşallah konu kitlenmez.
  • evet o günler için yeterince pişmanım, benim için ne oldun değil, ne olacağın önemli...
    o yüzden bundan sonra aynı hatayı yapmak istemiyorum
    xbox da umurumda değil, bence evde vakit geçirmek isteyenler için ucuz bir çözüm, ama benim öyle oyuna saatlerce ayıracak vaktim yok, o yüzden mümkün olduğunca zaman/değer eğrisi iyi bir şeye sahip olmalıydım; ps3...
    xbox'a da çemkiririm neden çemkirmeyeyim, insanları korsana teşvik ediyor, doğru değil...
  • PS3'te ucuza kopya oyun işi çıkarsa görücem hepinizi.Biz de geçtik bu yollardan.Live süper kopya oynamam diyordum ama oynadım.

Boş laflar,yaşadım çünkü....
  • bir de ,tartışma alanına dönen konu,iki ps3 exclusive in konuşulduğu bi konu ,resmen saçmalk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jermaine723

PS3'te ucuza kopya oyun işi çıkarsa görücem hepinizi.Biz de geçtik bu yollardan.Live süper kopya oynamam diyordum ama oynadım.

Boş laflar,yaşadım çünkü....

nenemin bıyığı olsa dedem olurdu, seninki de o hesap...
    kopya çıksın görücem, çıkmadığına göre demek ki göremiyorsun körsün
    bunu söyledikten sonra da boş laflar demene ise sadece bir özeleştiri diyorum. iyi günler, kırdıysam özür dilerim.
  • Konuya dönersek,

HD videosnu PS3'ten izlerim artık.Da çok ilgimi çeken bir oyun değil....
  • normal bir oyun olmus iste killzone 2 bundan cok cok kaliteli
  • başlık tam komediye dönmüş. ben bu başlığı ps3 cüler tartışssın diye açmıştım. kendi forumlarında gezmeyen, yazmayan xboxcuların başlıgına dönmüş.

gidin kardeşim oraya yazın. burada ne işiniz var, benim bir yazım bile yok o forumda bakmıyorum. ne oldu, halo 3 mü bitti. hani online filan sıkıldınız mı?

resistance 2'nin yukardaki gameplay videosunu kime gösterdi isem süper olmuş, harika övgüsünü duyuyorum. oyunu becermişler, müthiş olmuş. ben hayran kaldım, diyorum siz kendi oyunlarınızı oynayın. biz ps3 cülerde bu iki oyunu karşılaştıralım.
  • bence videolarda 1. oyundaki tekdüzelik devam ediyor gibi geldi ama tabi daha erken bunun için..ama silah modellemeleri daha güzel olmuş..sondaki büyük yaratık pek heyecan yaratmadı blacksite area trailerıda bu tarz bitiyordu ozmn heyecanlanmıştık ama cacık çıkmıştı...

bence killzone a göre zayıf kalır
  • Bu son çıkan videoda da görüldüğü gibi res1 ile res2 arasında çok fark var.Yani bir geow1 geow2 gibi aynı değil.Ama geow baba oyundur o ayrı konu tabi...
  • 60 kişi Mp, 8 kişi co op mod. Çok iyi olacak
  • Killzone 2,Resistance 2 bahane Crysis şahane

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.