Şimdi Ara

RESISTANCE 2 vs. KILLZONE 2 -içinden cıkılamayacak karsılastırma- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum hiiiiç değişmemiş, 1-2 ay daha girmem sonra tekrar bakarım ama değişeceğini gene sanmıyorum. Yazık oldu bu foruma
  • crysis ne alaka ya, millet içip içip foruma giriyor bu 1
    2.si killzone'un eline su dökemez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

crysis ne alaka ya, millet içip içip foruma giriyor bu 1
    2.si killzone'un eline su dökemez.

Bu resimler bana şu atasözünü hatırlatdı.Denize düşen yılana sarılır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yang wenli

başlık tam komediye dönmüş. ben bu başlığı ps3 cüler tartışssın diye açmıştım. kendi forumlarında gezmeyen, yazmayan xboxcuların başlıgına dönmüş.

gidin kardeşim oraya yazın. burada ne işiniz var, benim bir yazım bile yok o forumda bakmıyorum. ne oldu, halo 3 mü bitti. hani online filan sıkıldınız mı?

resistance 2'nin yukardaki gameplay videosunu kime gösterdi isem süper olmuş, harika övgüsünü duyuyorum. oyunu becermişler, müthiş olmuş. ben hayran kaldım, diyorum siz kendi oyunlarınızı oynayın. biz ps3 cülerde bu iki oyunu karşılaştıralım.

Hergün xbox bölümünde tonla mesaj yazıyoruz merak etme.

Ben mod olsam bu konuyu derhal silerim çünkü ağzını başını göbeğini açık bırakacak

ufak,orta,büyük şoklar yaşatacak birşey yok videoda

Kendi kendine gelin güvey olmuşsun gibi geldi bana saçma sapan birşekilde büyütmüşsün olayı bende birşey var sandım videoda.

Ben sana adam gibi düzgünce sordum ne var bu videoda ağzını açık bırakacak diye

Ama sen cevap veremedin ve de gittin çoğu ps'cinin yaptığı gibi direkt xbox'ı olanlara çatmaya başladın

Ya adam gibi konu açın ya da sorulan sorulara kişilere laf atmadan cevap verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Haziran 2008; 23:00:27 >

• SİNEQ
    abi sen rfm oynadın mı konuşuyosun hiç rfm haritası gördün mü?çünkü ben ikisinide oynamış biri olarak bana daha çok zevk verdi rfm ve haritaları devasa.ayrıca o devasa haritalarda 40 kişi ile oynanıyo...
    birde ps3'ün ilk oyunlarından daha ne bekleyebilirsinki?

quote:

Orjinalden alıntı: SİNEQ

Bu Lafına çok Güldüm işte Bir Kere Resistance 2'de Matchmaking sistemi var mı?Haritalar Halo 3 kadar zevkli mi?Her oyuncu ile sesli chat iletişim yapabilme imkanın varmı? (Herkes de Bluetooth kulaklık yok ve stabil çalışmıyorHalo 3 Forge Modu gibi kendi haritanı yapabilme özelliği varmı? Diyelim Halo 3'te arkdaşların ile güzel bir maç yapmışsınız.Bunu ölümsüzleştirmek için Replay özelliği varmı?Halo 3 gibi İstatistik tutuluyor mu?Halo 3 gibi Multi'ye sahip bir oyunun Bu jenerasyonda kolay kolay geleceğini hiç sanmıyorumö
    quote:

Orjinalden alıntı: fallen_angel17

quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Alacağım zamana göre bakarım ama şu aşamada MGS, Uncharted olur...Uncharted ı çok bahsettiler ondan. Bi göreyim derim
    Bunlar haricinde Kasımda göründüğü kadar zevkli çıkarsa Little Big Planet..Bu 3 ü olabilir..Şu aşamada başka cazip gelen oyunu yok bana. Heavenly yi birinden bulur bitirir veririm en kötü.
    Valla zayıfmış oyun yelpazesi bak şimdi daha net göründü gözüme

Ruhumu saticam yahu sana su PS3'u begendirmek icin. Rasit'i de ekle bari listeye fena degil. Sahane grafik var.

Bu arada Resistance 2, Halo 3'den daha zevkli olmasin multide falan60 kisi falan

Edit: duble "falan" olmus, ibret-i alem olsun diye degistirmiyorum..

• firmanın ilk fps denemesi, grafiğinden geçtim cidden keyifli bir shooter.
    fps konusunda diğer firmalar kadar deneyimli olmayabilirler, ama tatmin edici.
    ayrıca videoda, killzone veya geow la kapışacak hiçbirşey göremedim(grafik olarak), ama bu oyunu mutlaka oynarım, önyargılı olmaya gerek yok. resistance çok eğlenceli bi oyun
  • şahsen ps3ümü xboxtan daha fazla sevmeme rağmen(xbox fanboyluğu yaptığımı düşünmeyin) ben de vidyolarda pek bir şey göremedim,arkadaşın dediği gibi tekdüzelik devam ediyor sanki,zaten bizim karakter de kütük,snake ten sonra hiç gitmez bizim nathan...ama multi vidyosu hoşuma gitti 60 kişi gerçekten de ağız sulandırıcı
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

quote:

başlık tam komediye dönmüş. ben bu başlığı ps3 cüler tartışssın diye açmıştım. kendi forumlarında gezmeyen, yazmayan xboxcuların başlıgına dönmüş.

gidin kardeşim oraya yazın. burada ne işiniz var, benim bir yazım bile yok o forumda bakmıyorum. ne oldu, halo 3 mü bitti. hani online filan sıkıldınız mı?

resistance 2'nin yukardaki gameplay videosunu kime gösterdi isem süper olmuş, harika övgüsünü duyuyorum. oyunu becermişler, müthiş olmuş. ben hayran kaldım, diyorum siz kendi oyunlarınızı oynayın. biz ps3 cülerde bu iki oyunu karşılaştıralım.

Ben mod olsam bu konuyu derhal silerim çünkü ağzını başını göbeğini açık bırakacak

Kendi kendine gelin güvey olmuşsun gibi geldi bana saçma sapan birşekilde büyütmüşsün olayı bende birşey var sandım videoda.

Ama sen cevap veremedin ve de gittin çoğu ps'cinin yaptığı gibi direkt xbox'ı olanlara çatmaya başladın

herkesin kominitesi vardır orada yazar tartisir. ben nasıl gitsem xbox ın forumunun baslıgında geow 2'nin altında "ya arkadaslar bu oyunda soyle boye, asıl is killzone 2'de neye sasiriyorsunuz" desem abesle istigal etmek olursa burada sizin yaptıgınızda oyle. cunku isin gercegi su, o baslıkta, o bolumde hicbirsey yok. herkes burada, forumu izleyen bolumune bakmak yeterli. isin acıklı tarafı 1 yıl oncede boyleydi. simdi ps3 un gucu cok daha buyuk hissediliyor.

videoya gelince. oyun grafik anlamında beni etkiledi, herseyi ile dort dortlu gozukuyor. elemanın sniper rifle ile karsı taraftaki dusmanları devirmesi bu arada kullanılan renk paneli, ortamın canlılıgı, zaten resistance ın kendi oynaması cok keyiflidir ama bu sefer grafik olarakta herseyi ile next gen olmus.

daha gecen kz2'nin oyun ici videosu dusmustu, herkesin hosuna gitti hayran kaldı. ben ona yakın buldum grafik kalitesini, sade ben demiyorum oyun yapımcısı olanlarda aynı goruste. sozun ozu bu.

bu arada burası ps3 bolumu, ps3 un en cok beklenen iki exclusive oyununu karsılastırmanın nesi adam gibi olmuyor. komik duruma dusuyorsunuz, hep boylesiniz. neyse fazla zaman kalmadı, maksimum bir yıl, o kadar devam edebilirsiniz.

isin enkomik tarafı ne, xbox a catmisim. bana ne xbox'tan, aldım kısa surede elden cikarttim. xbox hakkinda zerre konu ilgimi cekmiyor. yine baslıga dolan, videoyu oyunu begenmeyenler sizlersiniz. hep boyle yapip, ustelik ps3 bolumunde uste cikmaya calismak.

modlardan bahsediyorsun. modlar gercekten iyiler, dort dortlukler ama burada olmayan sey iki tarafın ayrımı. eger gercekten sıkıntı yasanmak istenmiyorsa, xbox bolumu ile ps3 bolumu tamamen ayrı olur. -hicbir ps3 cunun karsı cikacagini sanmıyorum, en azından adam gibi bolumumuzde konusur yazarız- bu tarz yazılara izin verilmez. bu baslıktan daha uygun bir baslık yok yeterki ps3culer kendi aralarında konusabilmeye fırsat bulsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yang wenli -- 26 Haziran 2008; 23:47:40 >

• Killzone 2 den buyüüüüüüüüük umutlar bekliyorumm..eğerki hele bi rezil oyun resistance 2 ,killzone 2 yi her yonden gecerse yazıklar olsun derim baska bişey demem..resistance daha dunku cocuk.kimsin ulan sen kimsin....killzone gibi olamaz..
  • quote:

quote:

quote:

herkesin kominitesi vardır orada yazar tartisir. ben nasıl gitsem xbox ın forumunun baslıgında geow 2'nin altında "ya arkadaslar bu oyunda soyle boye, asıl is killzone 2'de neye sasiriyorsunuz" desem abesle istigal etmek olursa burada sizin yaptıgınızda oyle. cunku isin gercegi su, o baslıkta, o bolumde hicbirsey yok. herkes burada, forumu izleyen bolumune bakmak yeterli. isin acıklı tarafı 1 yıl oncede boyleydi. simdi ps3 un gucu cok daha buyuk hissediliyor.

videoya gelince. oyun grafik anlamında beni etkiledi, herseyi ile dort dortlu gozukuyor. elemanın sniper rifle ile karsı taraftaki dusmanları devirmesi bu arada kullanılan renk paneli, ortamın canlılıgı, zaten resistance ın kendi oynaması cok keyiflidir ama bu sefer grafik olarakta herseyi ile next gen olmus.

daha gecen kz2'nin oyun ici videosu dusmustu, herkesin hosuna gitti hayran kaldı. ben ona yakın buldum grafik kalitesini, sade ben demiyorum oyun yapımcısı olanlarda aynı goruste. sozun ozu bu.

bu arada burası ps3 bolumu, ps3 un en cok beklenen iki exclusive oyununu karsılastırmanın nesi adam gibi olmuyor. komik duruma dusuyorsunuz, hep boylesiniz. neyse fazla zaman kalmadı, maksimum bir yıl, o kadar devam edebilirsiniz.

isin enkomik tarafı ne, xbox a catmisim. bana ne xbox'tan, aldım kısa surede elden cikarttim. xbox hakkinda zerre konu ilgimi cekmiyor. yine baslıga dolan, videoyu oyunu begenmeyenler sizlersiniz. hep boyle yapip, ustelik ps3 bolumunde uste cikmaya calismak.

modlardan bahsediyorsun. modlar gercekten iyiler, dort dortlukler ama burada olmayan sey iki tarafın ayrımı. eger gercekten sıkıntı yasanmak istenmiyorsa, xbox bolumu ile ps3 bolumu tamamen ayrı olur. -hicbir ps3 cunun karsı cikacagini sanmıyorum, en azından adam gibi bolumumuzde konusur yazarız- bu tarz yazılara izin verilmez. bu baslıktan daha uygun bir baslık yok yeterki ps3culer kendi aralarında konusabilmeye fırsat bulsun.

Grafik olarak hiç de ağzı açık bırakacak birşey yok ortada.Amacın sadece ps3'ü xbox 360'a karşı yüceltmek.

Gt 5'e denir ağzım açık kaldı diye ya da uncharted'e denir.Bu ne ki böyle 10'larca fps var.

Biz hep komiğiz zaten eğlenceli kişilikleriz çünkü böyle saçma sapan işte "resistance süper geliyor ps3'ün güce bak of xbox'ın 1 yılı kaldı zaten" gibi komplekslerimiz yok.

Lafı daha da uzatırdım ama bf bad company'i oynamam lazım.Malum oyun indi de (korsancıyım bu arada var mı diyeceğin ?) onu oynamam lazım sabahlara kadar :)

• grafikler hoşuma gitmedi
    abartılacak bir şey yok
  • Abartılacak kadar değil şu anki haliyle. Killzone 2 daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Grafik olarak hiç de ağzı açık bırakacak birşey yok ortada.Amacın sadece ps3'ü xbox 360'a karşı yüceltmek.

Gt 5'e denir ağzım açık kaldı diye ya da uncharted'e denir.Bu ne ki böyle 10'larca fps var.

Biz hep komiğiz zaten eğlenceli kişilikleriz çünkü böyle saçma sapan işte "resistance süper geliyor ps3'ün güce bak of xbox'ın 1 yılı kaldı zaten" gibi komplekslerimiz yok.

Lafı daha da uzatırdım ama bf bad company'i oynamam lazım.Malum oyun indi de (korsancıyım bu arada var mı diyeceğin ?) onu oynamam lazım sabahlara kadar :)

haha, komik olan sizlersiniz. ps3 ün yuceltimeye ihtiyacı mı var allah askina. gercek ayan beyan ortada iken.

isim gucum yokta xboxcılara ps3 ü yücelticem. baslıga bakarsan, ilk mesajı okursan zaten karsılastırmayı gorursun, ama iste buraya dolup isi yine xbox ps3 karsılastırmasına getirenler kimler. basından beri soyledigim gayet acik. bir xboxcı gitsin kendi coplugunde konussun. ps3 cü gidip orada konusmasın, xboxcu da gelip buralarda sacma sapan seyler yazmasın. ama oyle olursa o forumun kısa surede olecegi acik. cunku hemen hemen tum konu, gündem ps3 altında. benim bir tane yazım var mı, son 3 ayda hatta altı ayda o forumda. belki bir iki mesajim vardır, o konsolu aldıgımda sormak icin. ha xbox dusmanligim yok hep soylerim rekabet iyidir ama su hali ile zerre ilgimi cekmiyor.

oyuna donersek ben oyunu begendim, grafiksel anlamdada cok basarılı buldum, sen begenmezsin ayrı konu. oynamazsın olur biter, ama benim bu baslıgı acmamın maksadını, beynimin icine girip okuyamayacagına gore bilemezsin. korsan konusunda digecegim birsey yok. hepimiz zamanında oynadık ama maddi durumu biraz toparladıktan sonra korsandan mumkun oldugunca uzak durdum. ps3 un su ana dek kirilmamasi da dezavantaj degil avantaj. bu sayede en azından konsol dunyasında korsandan hepten kurtulmak mumkun olucak.

kisa vadede sorun olur ama uzun vadede insanlar oyun konusunda iyice secici olacak ve iyi oyunlar alınacak. o yuzden korsanın bitmesi hepmizin menfaatine. evimde 100 tane oyun olacagına 10tane saglam oyun olsun. osuruktan, çopten oyunları internetten indirip dvd yazıp konsolumda oynayacagıma oyunu haftalarca takip edip detaylarına hakim olup iyi mi kotu mu kafamda karar verdikten sonra parası ile alıp oynayayım. ps3 bunu yaptiriyor, benim gibi bir oyuncu icin bir artı puan dahadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yang wenli -- 27 Haziran 2008; 2:41:35 >

• res 2 grafik olarak sanki biraz daha kötü gibi
  • gene izledim videoyu bence çok sıradan bir video..atmosferi pek yansıtamamışlar insomniactan beklentim büyük ratchetı oynadıktan sonra...killzone videoları çok daha canlıydı
  • blacksite area 51 gibi olmaz değil mi bu oyun?o kadar da olamaz yani.Demodan sonra asıl oyunu oynayama çalışmak ne işkenceydi ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNEQ

Bu Lafına çok Güldüm işte Bir Kere Resistance 2'de Matchmaking sistemi var mı?Haritalar Halo 3 kadar zevkli mi?Her oyuncu ile sesli chat iletişim yapabilme imkanın varmı? (Herkes de Bluetooth kulaklık yok ve stabil çalışmıyorHalo 3 Forge Modu gibi kendi haritanı yapabilme özelliği varmı? Diyelim Halo 3'te arkdaşların ile güzel bir maç yapmışsınız.Bunu ölümsüzleştirmek için Replay özelliği varmı?Halo 3 gibi İstatistik tutuluyor mu?Halo 3 gibi Multi'ye sahip bir oyunun Bu jenerasyonda kolay kolay geleceğini hiç sanmıyorumö

RESISTANCE 2 vs. KILLZONE 2 -içinden cıkılamayacak karsılastırma-

Al sana halo, yanındakiler de müdavimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 27 Haziran 2008; 13:39:46 >

• quote:

funkmaster , yalanını yesinler..Orjinal olmazsa uyuyamazmışta, şuymuşta buymuşta...Geç bunları. Yazdıgın windows orjinalmi ? Antivisur orjinalmi ? Ofis orjinal mi ? Kesin orjinaldir...
    Ayrıca bana laf etmişsin korsan diye öyle diyorsun diye, bilki orjinal kullanırım. İki konsoldada orjinal mecbur olsa yine tercihim 360 olur..Sebebi ortada. Alırsam dedim oynamak için merak ettiğim 3 oyunu var.
    Biri MGS, biri Uncharted öbürüde Little Big PLanet...Heavenly ye para vermem, 6 saatlik oyun...Istedigi kadar güzel olsun
    Raşit i oynamam, bıktık usandık PS2, PSP, kaç oyunu oldu. Güzel olabilir ama farklı birşeyde yok..Aynı stil devam
    Resistance 2 şu haliyle orta halli FPS e benziyor, Bad Company ,HALO ya devam ederim, şu haliyle şu oyuna zaman ayırmam. Ha şaşırtır , sürpriz yapar gider alırız.

Sizlere kalsa HAze gibi oyunda manyak multili, süper grafikli, HALO killer oyundu..Şu başlığa bak, şu gaza , heyecana bak..Ayaklarınız yere bassın. Oyun kıtlığında gördüğünüz her oyunu süper birşey sanar oldunuz. Şu oyunun Killzone 2 grafikleriyle uzaktan yakından alakasımı varda içinden çıkılamayacak karşılaştırma olsun...
    Half Life II şundan iyi duruyor. Bunları yazıncada konuşuyorsunuz. Başlığı yokmu mesela bu oyunun ? Neden ayrı başlık ve nedir bu birşeyleri zorla süper yapmaya çalışma gayreti..

Multisindende video var, açın izleyin, kütük gibi adamlar, animasyonlar..Belden dönen tiplermi ararsın, curcuna bir ortammı...Şu haliyle egil 60, 100 olsa ne yazar ?

Bu arada buna bu kadar tav olanlar gitsin HUXLEY e baksın..120 kişilik multiye sahip MMORPGFPS oyun..PC vs Xbox360 oyuncuları ile birlikte oynanacak.. Zorlama A klas oyun çıkarmaya ugrasmayalım.Resistance 8 lik oyun olarak seriye devam eder. Sansasyon yaratsa ilk oyunla yapardı GEOW gibi..
    Gerçeklere dönersek, MGS4 çıktı , 2008 önemli silah olayı bitti PS3 ün...

Artık zaman Fable 2, Gears of War 2 zamanı...

Yanılıyorsun... Artık devir MGS, Resistance 2, Killzone 2,L ittle Big Planet vs. devri

Hocam yapma. Ratchet gibi bir oyunu kağıt gibi kırıştırıp çöpe atmak çok yanlış.Harika bir oyun ve diğer oyunu çok iyi bir şekilde geliyor.

Resistance 2 60 kişilik multi ve 8 kişilik co-op desteği olduğundan sarsacak PSN her ne kadar b.k atılsada 60 kişilik grafikleri çok sağlam olan bir oyunu kaldırabiliyor.

Haze'de haklısın bir lafım yok

PS3'ün 2008 silahı bitti mi ?

• 60 kişi diyorsunuzda , burada 100 belkide 120 kişiliği var

Özellikleri neymiş bakalım

Huxley is a MMOFPS that uses Epic Games’ Unreal Engine 3, AGEIA’s Novodex Physics API, WebZen’s networking technology to take gamers to a post-apocalyptic world inspired Aldous Huxley's most enduring masterpiece

Players can play different roles in up to 100 hundred simultaneous battles with 5,000 players per server
    PC ve 360...Karşılıklıda oynayabilecek iki platformun oyuncuları..Yeterlimidir. Teknolojiyse teknoloji o zaman

HUXLEY

• quote:

60 kişi diyorsunuzda , burada 100 belkide 120 kişiliği var

Özellikleri neymiş bakalım

Huxley is a MMOFPS that uses Epic Games’ Unreal Engine 3, AGEIA’s Novodex Physics API, WebZen’s networking technology to take gamers to a post-apocalyptic world inspired Aldous Huxley's most enduring masterpiece

Players can play different roles in up to 100 hundred simultaneous battles with 5,000 players per server
    PC ve 360...Karşılıklıda oynayabilecek iki platformun oyuncuları..Yeterlimidir. Teknolojiyse teknoloji o zaman

HUXLEY

bu grafiklerle, next gen öncesi devrin nostaljisini yasamak icin ideal bir multi gibi duruyor. neyse koraycim, 120 kişi oynarsınız bu oyunu hep beraber. ps3 camiası, next gene yakısan grafiklerle resistance 2'yi oynamaya devam eder. varsın 60 kisi olsun, az olsun, oz olsun kaliteli olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.