Şimdi Ara

Resistance 2mi Killzone2mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: burak1517

tavsiyeler için teşekkürler herkese killzone 2 almaya karar verdim resistance 1i oynamştm pek iç açıcı değldi bana göre o yüzdn 2.sinede biraz önyargılym ztn

resistance 1 ve 2 cok farklıdır.

1 cok kapalı, karanlık, korkutucu, gizemli, ürperten bir oyun. renkler tamamen soluk, siyah beyazımsı.

bu atmosfere bayılan resistance cılar vardır. harbiden tırsa tırsa, gerilerek oynadım.

2. oyun ise renk paleti canlı, cıvıl cıvıl olmuş. grafik kalitesi tartışılmaz lakin ilk oyun gibi coklu gorevler yok, uzun degil.

bu arada ,ilk oyuna mutlaka sans verin ve oyunun 4 te 3 ünü oynayın. oyle ilk etaptan anlasılmıyor. resistance zaman isteyen bir oyundur, oynadıkca seversiniz ve begenirsiniz.

KILLZONE 2 ise soylendiği gibi bir çıtadır. ondan iyisi yok şu anda, görsellik, ses, teknik iscilik anlamında. birtek diyebilirsiniz, bioshock un konusu daha iyiydi.

şu anda FPS lerin kralı KILLZONE 2, teknik anlamda. sırf o şovu gormek icin bile değer. yoksa resistance 2 de gayet iyi bir oyun. ama KZ2 den RESISTANCE 2 ye dönmek cok zordur onu soyleyeyim.

• Güzel soru valla. Killzone 2 hakikaten çok iyi ama Resistance 2'de çok daha heyacanlı dakikalar geçirdim diyebilirim
  • biçok mantıklı cevap gelmiş.. benimde yorumum şu şekilde...

vuruş hissi baabında gerçekçilik, zorluk istersen kz2, biraz daha rahat oynanabilirlik, silahlarda fantezi arıyosan resistance 2 derim.. ayrıca resistance 2 de silahların 2. fonksiyonları biraz daha keyifli kılıyo oyunu..

kz2 de apayrı bi dünya tabi.. çok zor bi soruymuş gerçekten..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

REsistance 2'yi ben çok sevemedim. Silahlarda geri tepme hiç yok, bu da benim aldığım zevki çok ama çok düşürdü.

DS3 kullanıyor musunuz? Yani, evet oyunun içinde geri tepme olması gerektiği kadar değil ama özellikle Magnum'daki geri tepmenin titreşimi süper hissettiriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: offendicula

resistance 2 daha iç açıcı solosu daha keyifli, sıkılmadan bitiriveriyorsun. macera tadı alıyorsun. ama ben multisini hiç beğenmedim.

kz2 ise çıta. oyun grafiğinde son nokta bir nevi ps3 ün meydan okuması, multisi bence muhteşem, inanılmaz,

bence önce resistane al bitirince kz2 yi al ve grafiğin farkını daha iyi anla.

ikiside vereceğin parayı hakkediyor
    Budur
  • resistance ve killzone 2 zaten resistance 15 liray aalırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

REsistance 2'yi ben çok sevemedim. Silahlarda geri tepme hiç yok, bu da benim aldığım zevki çok ama çok düşürdü.

DS3 kullanıyor musunuz? Yani, evet oyunun içinde geri tepme olması gerektiği kadar değil ama özellikle Magnum'daki geri tepmenin titreşimi süper hissettiriyor.

Evet hocam ds3 kullanıyorum. Ama bana bir Bullseye ile atış yaptığımda hedefin neredeyse hiç oynamaması, sniperda titreme olayının hiç olmaması garip geliyor.
  • Resistance 1'in single'ı Killzone 2'den daha keyif verdi bana resistance 2'yi henüz oynamadım, elinde olupda takaslamak isteyen varsa gta4 verebilirim.
  • ikiside muhteşem oyunlar. AMA İLK TERCİHİN KİLLZONE 2 olsun derim
  • en çok zevk

Resistance 1 den alırsın

diğerlerinden okadar zevk almadım
  • Online'da ; oynanabilirlik ve oyun modu(harita) secim ozgurlugu acisindan Resistance 1 en iyisi.
    Ancak grafikler illa son moda ve yakisikli olsun gibi bi yaklasim varsa :) diger oyunlari tercih etmeniz daha mantikli...
    Ben grafikleri belli bir kaliteden sonra ONLiNE da cok onemsemiyorum, diger sartlar daha on plana cikiyor.

* Diledigim haritada oynayabilmeliyim.
    * Oyuncu lobisi olmali. Diger oyuncularla kolayca mesajlasip haberlesebilmeliyim. Oyunculari gore gore algilayabilmeliyim... Boylece bir sure sonra kimin nasil oynadigini bile bilerek takim secebilmeliyim.
    * Karsimdakine 8-10 kursun sıkıp ancak oldurmeyi sevmiyorsam, damage i ayarliyabilmeliyim. Yada SINGLE SHOT secenegim olmali.
    * Moderatorler oyuncuyu KiCK ledigi zaman gorebilmeliyim.

Bunlar olmadimi ;

Rastlantisal haritalarda yada keyfe keder oylama sonuclarinda bir takim haritalara surekli denk gelip oyun zamaninizi oralarda tuketiyorsunuz. 10 tane haritada iyi olunmaz. "you have no life" dedikleri makinenin nasindan kalkmadan oyun oynayan kisiler bile yapamiyor bunu... İste ancak 2 yada 3 olsun iyice hakim oldugunuz bilincli oynayabileceginiz harita sayisi.
    Yine boyle olmadimi, ates ediyorsunda ediyorsun adama... :) Guclu silahlarin olustugu noktalar once gelenler icin tuzak alanlari oluyor bir anda... Keklik gibi avlaniveriyorusunuz...
    vs vs vs
    Lobby cok cok onemli... Suan duzgun online lobisi olan bir oyun goremiyorum.

Yoruma acik...

sevgiler.

• bence tartışmak yersiz, resistance 2 oyun içi görüntüler ve gerçekçilik anlamında killzone 2 nin yanında bile geçemez.. killzone 2 bir baş yapıttır.. resistance 2 ile kıyaslamak bile hata olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

bence tartışmak yersiz, resistance 2 oyun içi görüntüler ve gerçekçilik anlamında killzone 2 nin yanında bile geçemez.. killzone 2 bir baş yapıttır.. resistance 2 ile kıyaslamak bile hata olur..

Sana katılıyorum dostum başlığı görünce güldüm direk
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.