Şimdi Ara

Resistance 2mi Killzone2mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar uzun bi aradan sonra ps3üme kavuştum ve yeni oyun almak istiyorum acaba tavsiyelerinizi alabilirmiyim

Resistance 2 vs. Killzone 2

• killzone 2 kesin olsun ama r2 yi de mutlaka al:)) bu soruya böyle cevap verilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

killzone 2 kesin olsun ama r2 yi de mutlaka al:)) bu soruya böyle cevap verilir..
    Önce Killzone, arkasından diğerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

killzone 2 kesin olsun ama r2 yi de mutlaka al:)) bu soruya böyle cevap verilir..
    Resistance 2

Biri çok kısa hiç bir şey anlamadan bitiyor kursağında kalıyor. Resistance 2 full ve bitmeyen aksiyon ayrıca önce ilk oyunu oyna derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Resistance 2

Biri çok kısa hiç bir şey anlamadan bitiyor kursağında kalıyor. Resistance 2 full ve bitmeyen aksiyon ayrıca önce ilk oyunu oyna derim.

Alıntıları Göster
    Killzone 2 derim..
  • quote:

Resistance 2

Alıntıları Göster
    Killzone 2 tabiki de...
  • quote:

Resistance 2

Alıntıları Göster
    İlk başta resistance 1 al.Onu bi bitir.Sonra r2 yi al.O zaman seneryo nasıl yazılır görmğş olursun.
    Ayrıca bana göre renk paleti killzone 2 den iyi.Çünkü savaş normal ortamda geçtiği için oyun daha bi güzel gözüküyo gözüme.

• quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

İlk başta resistance 1 al.Onu bi bitir.Sonra r2 yi al.O zaman seneryo nasıl yazılır görmğş olursun.
    Ayrıca bana göre renk paleti killzone 2 den iyi.Çünkü savaş normal ortamda geçtiği için oyun daha bi güzel gözüküyo gözüme.

Alıntıları Göster
    Killzone 2 diyorum ama ikisini de al bence. iki oyunun da atmosferi farklı..

• quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

Killzone 2 diyorum ama ikisini de al bence. iki oyunun da atmosferi farklı..

Alıntıları Göster
    Ikisini de oynayan biri olarak soyluyorum.Ikisini de al.Hangisini once alayim diyorsan;single player seversen Resistance 2,yok ben multiciyim dersen Killzone 2.(Resistance`in multisi kotu demiyorum;hatta 60 kisi kapisiyorsun,8 kisilik online co-op falan var da;ben Killzone`un onlinenini daha cok sevdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ikisinide alma mgs4 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk2555

ikisinide alma mgs4 al

Alıntıları Göster
    REsistance 2'yi ben çok sevemedim. Silahlarda geri tepme hiç yok, bu da benim aldığım zevki çok ama çok düşürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

REsistance 2'yi ben çok sevemedim. Silahlarda geri tepme hiç yok, bu da benim aldığım zevki çok ama çok düşürdü.

Alıntıları Göster
    Resistance'ı al,sonra Resistance2,en son Killzone 2
  • quote:

Alıntıları Göster
    RESISTANCE 1, efsanedir. oyun tarihinin en fazla underrate edilmiş fps sidir. single playinde aldığım keyfi cok az oyunda aldım. şiddetle tavsiye ediyorum.

RESISTANCE 2 kaliteli grafikler, cok iyi bir gameplay ama RESISTANCE 1 in golgesinde lakin efsane bir finali var. ona değer.

KILLZONE 2 ise bambaşka bir oyun. birçeşit teknoloji demosu, şovu eşliğinde enfes bir fps oynuyorsun. multisi de ritmi yakaladın mı vazgecilmez oluyor.

yani bunları mukayese edemem. bence 3 ünü de oynamalısın. ama once resistance 1 den başlayıp, resistance 2 ve sonra da kz2 yi oynamalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: nejat_80

RESISTANCE 1, efsanedir. oyun tarihinin en fazla underrate edilmiş fps sidir. single playinde aldığım keyfi cok az oyunda aldım. şiddetle tavsiye ediyorum.

RESISTANCE 2 kaliteli grafikler, cok iyi bir gameplay ama RESISTANCE 1 in golgesinde lakin efsane bir finali var. ona değer.

KILLZONE 2 ise bambaşka bir oyun. birçeşit teknoloji demosu, şovu eşliğinde enfes bir fps oynuyorsun. multisi de ritmi yakaladın mı vazgecilmez oluyor.

yani bunları mukayese edemem. bence 3 ünü de oynamalısın. ama once resistance 1 den başlayıp, resistance 2 ve sonra da kz2 yi oynamalısın.

Alıntıları Göster
    KZ2 teklide döver, R2 de multide. Benim de değerlendirmem budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

KZ2 teklide döver, R2 de multide. Benim de değerlendirmem budur.

Alıntıları Göster
    Vallahi o kadar eleştirildi ama bence kesinlikle KZ2... Bir defa finalinde Radec'in hareketi R2'nin tamamına bedel. Erkek adam bir defa.İnşallah KZ3'te Helgast'larla oynarız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Vallahi o kadar eleştirildi ama bence kesinlikle KZ2... Bir defa finalinde Radec'in hareketi R2'nin tamamına bedel. Erkek adam bir defa.İnşallah KZ3'te Helgast'larla oynarız...

Alıntıları Göster
    kıllzone 2 hıc umdugum gıbı cıkmadı grafık bakımından oyun bakımdında kıllzone 1 e cok benzıyor sankı kıllzone 1 ı oynuyormusum gıbı geldi bana...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

Çok doğru bir tespit ateşleme similasyonu sıfır neredeyse geri tepmesiz bacağım kadar silah mı olur komik...

Killzone2 daha iyi kanımca....

http://www.gamerankings.com/browse.html?site=ps3

Bu linke bakarak seçin oyunlarınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: sertace

quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

Çok doğru bir tespit ateşleme similasyonu sıfır neredeyse geri tepmesiz bacağım kadar silah mı olur komik...

Killzone2 daha iyi kanımca....

http://www.gamerankings.com/browse.html?site=ps3

Bu linke bakarak seçin oyunlarınızı

Alıntıları Göster
    resistance 2 daha iç açıcı solosu daha keyifli, sıkılmadan bitiriveriyorsun. macera tadı alıyorsun. ama ben multisini hiç beğenmedim.

kz2 ise çıta. oyun grafiğinde son nokta bir nevi ps3 ün meydan okuması, multisi bence muhteşem, inanılmaz,

bence önce resistane al bitirince kz2 yi al ve grafiğin farkını daha iyi anla.

ikiside vereceğin parayı hakkediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

resistance 2 daha iç açıcı solosu daha keyifli, sıkılmadan bitiriveriyorsun. macera tadı alıyorsun. ama ben multisini hiç beğenmedim.

kz2 ise çıta. oyun grafiğinde son nokta bir nevi ps3 ün meydan okuması, multisi bence muhteşem, inanılmaz,

bence önce resistane al bitirince kz2 yi al ve grafiğin farkını daha iyi anla.

ikiside vereceğin parayı hakkediyor

Alıntıları Göster
    Killzone 2 önceliğin olsun dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Killzone 2 önceliğin olsun dostum.

Alıntıları Göster
    tavsiyeler için teşekkürler herkese killzone 2 almaya karar verdim resistance 1i oynamştm pek iç açıcı değldi bana göre o yüzdn 2.sinede biraz önyargılym ztn
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.