Şimdi Ara

Riot Games'de işten çıkarmalar sürüyor: League of Legends geliştirici ekibi dağılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy şu anda #5
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot Games'de işten çıkarmalar sürüyor: League of Legends geliştirici ekibi dağılıyor
    Riot Games, League of Legends geliştirici ekibini etkileyecek yeni işten çıkarma duyurusu yaptı. Riot Games'in kurucu ortağı Marc Merrill, işten çıkarmaya yönelik X hesabı üzerinden “Ekiplerimizde ve çalışma şeklimizde değişiklikler yaparak League deneyimini şimdi ve uzun vadede iyileştirmeye devam edebildiğimizden emin olabilmek için böyle bir değişiklik yaptık.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Bkz.Riot Games, Türkiye'deki oyun içi harcamalara zam yaptı

Riot Games, bu değişlikliğin bir parçası olarak bazı pozisyonların kaldırıldığını da belirtti. League of Legends’ın 15 yıl ve hatta daha uzun süre en iyi MOBA oyunu olarak kalabilmesi için yalnızca alanında uzman kişilerle devam edilecek gibi görünüyor.

Riot Games, işten çıkarılacak ekip üyeleri için altı aylık maaş, yıllık ikramiye ve daha fazlasını içeren bir tazminat paketi hazırlandığını belirtti. League of Legends geliştirici ekibinden kaç kişi ayrıldığına dair bir açıklama yok. Şirketin açıklamasına göre bunun çok ta bir önemi yok; oyun üzerindeki çalışmalar tüm hızıyla sürecek.

Marc Merrill, büyük bir League of Legends ekibine sahip olmaktansa doğru ekibe, doğru önceliklere ve oyuncuların ihtiyaç duyduğu şeyleri sunmak için sürdürülebilir bir yaklaşıma sahip olmanın daha doğru olduğunu düşünüyor. Daha büyük değil, daha akıllı ve daha sağlıklı bir yapı kurmanın önemine dikkat çekiyor.

Kaynak:https://x.com/MarcMerrill/article/1846243708100091985
    Kaynak:https://www.neowin.net/news/riot-games-announces-layoffs-to-its-league-of-legends-development-team/

• Vakti gelmişti. Doğru düzgün bir şey geliştirmiyorlar çünkü… tek atan çarlardan başka bir şey kalmadı oyunda
  • önceden valo lol tft toplam aylık 1-2k atıp skinlerle biraz eğlenirdim o kadar çok zam yaptılar ki fiyatlar 4-5 katına çıktı sinirlendiğimden aylardır 1 kuruş harcamadım yeni içerikleri almayınca aldığım keyif de düştü artık oyuna da girmiyorum ve yakın çevremdeki arkadaşlarımda birebir aynı durumda orantısız zamlarla kendi kendilerine ayaklarına sıktılar
  • O zaman LoL'den daha etkili ve kaliteli bir oyun çıkacak demektir 😂
  • Balon🎈 oyunun neyini geliştiriyorlarmış ?
  • O neeko yu tasarlayan mühendisi de çıkarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seksenyedi.87 -- 16 Ekim 2024; 13:0:45 >
  • Lolü bırakalı 2 sene felan oldu. Size de tavsiye ederim.
  • anilk91 kullanıcısına yanıt
    yada valoranta odaklanacaklar.
  • Oyun eski tadında değil. 10 senedir oynuyorum eski temalar daha karamsar gizli ve ilgi çekiciydi insanlarda oyunu oynayacak merak unsurunu güzel veriyorlardı. son 5 senedir anime oyunları gibi oldu maalesef
  • Linux da olmadığı için bırakıp dota2 ye geçtim zaten.
  • Bir cok kisi TFT oynuyor artik etrafimda. Bilmiyorum tabii belki yastan dolayidir is, guc, stres sonrasinda bi de eve gelip oyun oynarken ayni zamanda baska seyler yapacagimiz bir oyun da ariyor olabilir :D. TFT gelistirme sureci de tahmin ettigim kadariyla normal LoL'den cok daha az teferruatlidir. Rito simdilerde Valorant'a yogunlasiyor, ama gordugum kadariyla Rito Berlin'de is ilanlari hala duruyor belki kuculmeye gitmislerdir baska ulkelerde ya da ucuz marketlere kayiyor olabilirler.
  • Mavi saçlı obez starbucks kadınlarını almışlar.Yaptıkları woke ve feminizm propagandasıyla siyaseti oyuna sokuyolar.Arcane'deki 2 metre kaslı çirkin kadın çarı oyuna getireceklerdi.Kore ve Çin iyiki bu kültürden uzakta.Keşke oyunu orası alsa.
  • Yine clickbait bir başlık. Başlıktan anlaşılan birkaç güne oyun çökecek zira geliştirici ekibi dağılıyor. İçerikten anlaşılan yeniden yapılanıp boşa maaş alan çok da gerekli olmayan gereksiz bürokrasi oluşturan kişiler işten çıkarılıyor.

• Kendi hataları değil mi? Eşleştirme algoritmasıni bilerek iyi oyuncuyu kötü oyuncuyla eşleştirme üzerine kurduklarindan herkes oyunu bıraktı her oyun ward atıyorum takımıma ward atmayan adam geliyor
  • Zamanında internet kafeleri haraca bağlar gibi paralarla saat süreleri sattılar. Zam yaptıkça yaptılar. Neredeyse alan kalmayınca kaldırdılar. Şu an cafemde valorant popüler. Bir de knight tarzı bir oyun çıkmış. Millet ona sarıyor yavaş yavaş.

• Knight Online gibi bir efsane dururken league of legends oynayan kaldıysa ona LoL derim.
  • Hayat sağlığınız için Lol’ü bırakın, gerçekten fark ettiriyor. Arada arkadaşlarla ARAM atıyoruz, dereceli serüvenim bitti.
  • 15 yılda stabil bir client yapamayan bir ekibin komple atılması gerekiyordu...
  • lol ne ya? en son 2016-17'de falan kaldı o.

• MMO dan haber versinler artık yahu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.