Şimdi Ara

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
38.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi

Kral nasılda parlıyor golden fleece ile :) Bu god powerlar rastgele mi aktifleşiyor anlayamadım nerdeyse oyun bitecek nasıl kullanılıyor god power bilmiyorum? Oyun ayarlarında 1-2-3-4 yada F1 F2 F3 F4 diyor ancak basınca hiçbirşey olmuyor? 4 tane gücü diziyorum kafasına göre aktifleşiyor onalr ama nasıl oluyor bilmem :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi

Kral nasılda parlıyor golden fleece ile :) Bu god powerlar rastgele mi aktifleşiyor anlayamadım nerdeyse oyun bitecek nasıl kullanılıyor god power bilmiyorum? Oyun ayarlarında 1-2-3-4 yada F1 F2 F3 F4 diyor ancak basınca hiçbirşey olmuyor? 4 tane gücü diziyorum kafasına göre aktifleşiyor onalr ama nasıl oluyor bilmem :)

O tuşlara basılı tutmalısın demişti galiba bi arkadaş..Ben oynayamadım oyunu.. Out of memory xD..

• merhaba arkadaslar oynayan varsa achillesle arenada karsilasiyorum ama cok iyi ya yatiriyor beni onu yenmenin bi püf noktasi yokmu? birde su god power kullanma olayini ayrintili aciklayacak biri varmi? yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler
  • Tr yama % kaç oldu?
  • en son %63 dü galiba ama herhalde bu ayın sonu biter gibi geliyo ama çok yazı var gta IV deki gibi galiba birde yunanca terimler varki allah kolaylık versin sizlere...

Bir tek oyunda güldüm herkül adamı öyle yapmışlarki hayvan gibi kocaman dev adam keşke biraz daha adam şeklinde koysalardı... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi House MD -- 25 Ocak 2009; 18:57:21 >
  • Herkül bizim 3 - 4 katımız ama bizden berbat
  • Bugün RAM alıyorum bakalım oynayabilecekmiyim oyunu
  • Sonunda oyunu oynayabiliyorum ..Türkçe yamayı bekliyorum bende
  • Beyler anamızağladı az kaldı süpriz yapıcam :)
  • Helal olsun size
  • ee süpriz ne zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak_166

ee süpriz ne zaman

Sürpriz bu söylenmez Bitsede oynasak
  • Ee süpriz nerde kaldıAynen Bitsede oynasak
  • Türkçe yamayı devam ettiren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Ben de başlatmak üzere olduğum bir işi yarım bıraktığım için üzgünüm. Ancak şartlar bunu gerektirdi.

Boşverin, siz varın bu iyi oyunun keyfine. Türkçe sayesinde hikayeyi anlayınca gerçekten oyunun kalitesini göreceksiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hardcore_Gamer

Türkçe yamayı devam ettiren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Ben de başlatmak üzere olduğum bir işi yarım bıraktığım için üzgünüm. Ancak şartlar bunu gerektirdi.

Boşverin, siz varın bu iyi oyunun keyfine. Türkçe sayesinde hikayeyi anlayınca gerçekten oyunun kalitesini göreceksiniz.

Türkçe yama çıkmıyomu yada senmi tr yamayı yapmaya çalışırken yarım bıraktın tam anlamadım ama oyun hikayesi gerçekten güzel

• arkadaşlar burda kaldım acil bana yardım şimdiden teşekkürler

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi
  • Ben başlamıştım. Deneme amaçlı sadece. İyi de gidiyordu. Lakin bir noktadan sonra durdurdum.
    Önceki sayfalarda çeviriden video örnekler görebilirsin.
  • Bende oynamadım tr yamayı bekliyorum kaç günden beri inş yarın gelir süpriz
  • arkadaşlar yardım edin adam havadan inmio sürekli kuru kafa geiyor napmam gerektiğini bilen yok mu
  • Oynamadım ama adama mızrak atıcaksın yere düşücekmiş öle yazıyodu tabikide önceki sayfaları okursan
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.