Şimdi Ara

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
38.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyüzden bekleyin hepsini haledelim arkadaşlar ;
  • Şunun şurasında 3-5 gün kaldı zaten bekliyoruz..
  • Vallahi ben yamayı bekliyorum, öyle kuracağım oyunu... Emek veren arkadaşları da çok sıkmamak lazım..
  • Aynen yani karşılığında bişey almıyolar ve emek harcıyolar ve bende sildim oyunu yama gelsin kurucam oynucam direk ilk baştan ve böle alt yazısı olan oyunlara tr alt yazısıda koyulsaydı gerçekten daha çok oynanabilirdi
  • evet arkadaşlar bişey kalmadı 5-6 gün kaldı azıcık sabır :)
  • Türkçe yamayı bekliyorum,konuyu acan arkadaş baya övdü oyunu gelde oynama.

• 4 gözle bekliyorum %100 türkce süper olur ben ing oynuyordum ama sadece tanrılara bakıp oynuyordum simdi süper olur
  • ingilizcesi olmayan için anlamı yok oyunun oyun seneryolu ve film gibi belirli yerlerde oyunun akışını kısa süreliğinede olsa değitiren sahneler var o yüzden böle bir çalışmaya giriştik kopya oyundan kaynaklanan sorunlar dil desteğimiz yok malesef bazı oyunlarda!
    Origin oyun alalım arkadaşlar 20 ytl ye kadar düştü piyasa!

gerekli siteleri biliyosunuz bilmeyene pm atarım arkadaşlar!
  • indirmek lazım
  • bu oyunu o kadar övdüki arkadas merak ettım tabi %100 türkçe yamayı beklıyorum bu yamayı

cıkartacak arkadas yayınladıktan sonra oyunu alıp hemen kurucam sabırsızlıkla beklıyoruz

%100 yamanın cıkacağı bellı bir tarıh varmı acaba ?

iyi günler...
  • 14-13 subat da cıkıcakmış
  • İyi olan bütün oyunlara türkçe yama gelmesi iyi oluyo.
  • Nasıl yani orji oyunmu almamız lazım şimdi
  • oyun gerçketen güzel bende biraz prince of persia havası yarattı yamayı sabırsızla bekliyorum
  • arkadaşlar biri bana yardımcı olabilirmi bu oyunda janson gladiatör olduktan sonra bütün görevleri tamamlıyorum 'cargomaster' daki adama blacktongues i soruyorum ve oradan sonra haritada görev yerine gideceğim hiç bir nokta göremiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...
  • Türkçe yamayla güzel olucak bekleyelim bakalım
  • oyunu bitiren yada bu görevi geçmiş olan arkadaşlarım yukarıdaki soruma cvp verirseniz çok sevineceğim 2 gündür burada takılı kaldım bi türlü geçemedim lütfen arkadaşlar..
  • Bence türkçe yaması asla gelmeyecek kimse sabırsızlanmasın......
  • Oyunu çok beğendim. Harika olmuş. Assassin's Creed'i andırıyor biraz. Ama onun kadar tekdüzeliği belli olmuyor. Hiç sıkmadı beni.

Mitolojideki Argonauts hikayesiyle alakası yok ama bu daha güzel bir hikaye olmuş. Mitolojiye göre Iolcus'a kral olabilmek için Gürcistan'a gidip Altın Post'u alıp gelmesi gerekiyor Iason'un. Ama Gürcistan'da kralın kızına aşık oluyor. Merak eden google'a danışsın. :)

Spoiler:

-Prometheus ve Epimetheus kardeşleri harika yapmışlar.
    -Atalanta olsun Alceme olsun Medusa olsun hepsi de çok güzel ablalar. Aşık olmamak elde değil.
    -Achilles Lost'taki Sawyer'dan özenilip de yaratılmış sanki. Hep bir cool tavırlar...
    -Golden Fleece oyun boyunca aradığımıza değecek kadar güzel.
    -Kısa olmuş oyun. Delphi'ye gidiş kısmını daha uzun yapabilirlerdi. Yolda başlarına gelen maceraları da ekleyebilirlerdi. Ama giderken gemide 3 kişi vardı. Koca Argonauts 3 kişiden oluşuyor. Haliyle macera falan yalan oluyor.
    -Mitolojiden bazı belli başlı mit'lere göndermeler de hoş olmuş. Girit'te Ikaros'un kanat yapıp uçması, Tartarus'ta Hercules'in Kerberos'tan bahsetmesi...
    -Tanrıların felsefeleri de gayet ince işlenmiş. Kendimi bir anda Athena'nın müritlerinden biri olarak buluverdim oyunu oynarken.
    -Golden Fleece harika yaw, eve almak lazım bir tane.

-Mitolojiyle ilgilenen bir sorum olacak. Medusa ve Perseus kardeşler vardı Athena'nın tapınağında. Bizim bildiğimiz saçları yılanlardan oluşan bakışları taşa çeviren Gorgonlardan Medusa ve onu öldüren Perseus miti var. Oyundaki karakterler o mite bir gönderme olsun diye mi bu isimlerle seçilmişler acaba, yoksa gerçekten de Medusa ile Perseus olma ihtimaller var mı? Oyundaki Medusa'nın saçlarından yılanlar çıkıyordu çirkinleşince.

• quote:

Orjinalden alıntı: tahvank

Bence türkçe yaması asla gelmeyecek kimse sabırsızlanmasın......

Tr yamayı bekleyenlerin hevesini kırma tr yamayı yapanlar haber vericektir ya bugün yada yarın olabilir uzayabilirde tr yamayı yapıyolar arkadaşlar tabikide kolay değil kim karşılıksız tr yamaya uğrassın sabah akşam bence biraz sabır bu hafta gelebilir tr yama
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.