Şimdi Ara

Rise of the Argonauts İzlenimleri - Türkçe Yama Denemesi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
38.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın 14 Şubat ama büyük ihtimalle akşama doğru çıkartırlar emeklerinize sağlık çok teşekkür ederiz şimdiden...
  • evet bugün 14 şubat.. inşaallah bugün çıkar..
  • inşallah bekliyoruz oyun en kurulu tr yama kurup oynamya başlıcam :) :) hemen...
  • Yama çıkmadı mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hardcore_Gamer

Yere inene kadar mutlaka mızrağı fırlatmalısın. Üçüncü harekette, sana doğru uçan şeylere karşı sürekli kalkanı kullanmalısın. Ancak tam o anda etrafını kuru kafalar çember şeklinde çevreleyecek. Hemen oradan uzaklaşmalısın. Boşluk bulduğunda da yine mızrak fırlatmalısın.

Son hamlede ise artık düşman yere iniyor. O sırada kılıç veya tokmakla art arda saldırmalısın.

Ayrıca arkadaşım. Bence cümlenin başını sil, yani düşmanın kim olduğunu. Doğrudan hikayeden ipucu veriyorsun. Tadı kaçar.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar. Bu arada oyun bitti. Mükemmel bir hikaye böylece son buldu. Oyunda aksiyon ögeleri özellikte başlarda çok az sayıdaydı, ancak şu iki gündür salt aksiyon yaşadım.

Oyunu, oyun kalitesinden anlayan herkese tavsiye ediyorum.

Bu arada oyun keşke hiç bitmeseydi. Hiç bitmesini istemiyordum açıkçası. Sonuçta başka tanrılar adına kararlar vererek oyunu tekrar oynayabilirim ve başka yeteneklerle savaş gücümü değiştirebilirim, ancak hikayeyi gördüm ya, şimdi tekrar yaşamak yavan olacak.

Oyunun ilk fırsatta orjinalini alıp saklamak istiyorum. Zira yıllar sonra hikayenin akışını da biraz unutunca, tekrar oynayıp bu oyun yine hafızama kazınacaktır.

pardon arkadaşlar mızrağı nasıl fırlatacağız yahu????

• Türkçe yama olacaksa oyun farketmez.
  • Hep aynı muhabbet.Kardeşim biri türkçe yama yapacaksa bu kadar milleti umsuruk etmek yerine tam bir çıkış tarihi verse ne olurki.Tamam aksilik çıkabilir ama bitiş tarihinden 1 hafta sonrasını verirsen sorun olmaz.......
  • 14 şubat geldi çattı yama nerde?bari bi açıklama yapın o kadar insan bekliyor
  • Gelir hocam sıkboğaz etmeyin adamları
  • en azından bir bilgi verilebilirse sevinirim.... merak ile beklemekteyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karagoz1505

quote:

Orjinalden alıntı: Hardcore_Gamer

Yere inene kadar mutlaka mızrağı fırlatmalısın. Üçüncü harekette, sana doğru uçan şeylere karşı sürekli kalkanı kullanmalısın. Ancak tam o anda etrafını kuru kafalar çember şeklinde çevreleyecek. Hemen oradan uzaklaşmalısın. Boşluk bulduğunda da yine mızrak fırlatmalısın.

Son hamlede ise artık düşman yere iniyor. O sırada kılıç veya tokmakla art arda saldırmalısın.

Ayrıca arkadaşım. Bence cümlenin başını sil, yani düşmanın kim olduğunu. Doğrudan hikayeden ipucu veriyorsun. Tadı kaçar.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar. Bu arada oyun bitti. Mükemmel bir hikaye böylece son buldu. Oyunda aksiyon ögeleri özellikte başlarda çok az sayıdaydı, ancak şu iki gündür salt aksiyon yaşadım.

Oyunu, oyun kalitesinden anlayan herkese tavsiye ediyorum.

Bu arada oyun keşke hiç bitmeseydi. Hiç bitmesini istemiyordum açıkçası. Sonuçta başka tanrılar adına kararlar vererek oyunu tekrar oynayabilirim ve başka yeteneklerle savaş gücümü değiştirebilirim, ancak hikayeyi gördüm ya, şimdi tekrar yaşamak yavan olacak.

Oyunun ilk fırsatta orjinalini alıp saklamak istiyorum. Zira yıllar sonra hikayenin akışını da biraz unutunca, tekrar oynayıp bu oyun yine hafızama kazınacaktır.

pardon arkadaşlar mızrağı nasıl fırlatacağız yahu????

R ye bas

• Belli ki bugün çıkartmıcaklar ama kşeke en azındna bir bilgi verseler bütün herkes bugünü bekledi....
  • Beyler ben yalancı çıkmiyim bari bakıp bi yorum yazın bu kadar kişi bekliyo ne zaman çıkıcağını söyleyin bari
  • ses seda yok..
  • yamayı yapan arkadaşlar lütfen bir bilgi verin olacaksa veya geçicekse diye herkes beklemekte...
  • Ben çok dedim salladi ve gitti YAMACILAR... beklemeyin boşa (yalan çıkarım umarım )
  • Bence var bişey bu işte verirlerdi o kadar reklam yaptılar resim eklediler nedne şimdi ise konuşmuyolar anlamadım. Yama silinse bile söyleyin arkadaşlar silindi deyin merak ediyoruz...
  • Yani artık bende yamanın yalan olduğuna inandım çünkü burada 5 10 kişi tr yamayı bekliyo 14 şubat dediniz 16 şubat oldu bi bilgi verseniz boşuna bekletmeyin
  • Walla ben de bekleyenler arasındayım.
  • bu forum başlığının adını "YALAN RÜZGARI" diye değiştirmek lazım kanımca :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.