Şimdi Ara

Rlb Rogue İçin Karar Veremedim Yardım Alalım Biraz (:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar RLB yapıcağım +70 charımı bıraktım 68 rogue var elimde dizeceğim itemlerde iddaalaşıp duruyorum kendimle en sonunda kafayı yiycem

BU ARADA SERVER EDANA

1.Seçenek:
    +8 Dual Shard
    +0 Glass Belt
    +0 İron Necklace
    +0 Dual Rol
    +2 Re
    +1 Re
    +8 Chitin Set
    +7 DD:15
    +0 Ss

2.Seçenek
    +8 Dual Shard
    +3 Judicious Belt
    +3 Pp
    +0 Dual Rol
    +2 Re
    +1 Re
    +8 Chitin Set
    +7 DD:15
    +0 Ss

SİZCE HANGİSİ ?

• 1 i tavsiye ederim ama Glass Belt yerine Iron Belt e gecis yapman daha dogru olacaktir. Ardream da olsan Attack a yuklenmeni onerirdim ama RLB icin Defans daha onemli diye dusunuyorum.
  • İron Belt Alırız O Sorun Değil Kardeşim Bende Def Diye Düşündüm Teşekkürler Yorumun İçin
  • artı 8 chıtın yerıne artı artı7 rebırtlı shell daha ıyı olmazmı
  • +8 Chitin Set Gayet İdeal Kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertis

artı 8 chıtın yerıne artı artı7 rebırtlı shell daha ıyı olmazmı

Hayır
  • pekı artı 8 chıtın ne kadar
  • bence 2. seçenek daha iyi gibi .
    Çünkü mage karşısında iron ve glassın pek bi önemi yok magelere karşı daha avantajlı olursun ...
    Rblde hiç oynamadım mage sayısı çokmu azmı bilemem fakat yerinde olsam 2. seçenekte verdiğin gibi kasardım .
  • bu itemlerle ardream yapmak daha mantikli bence
    itemlerin guzel
    asasa asas vs'de +'li ske belt kulanman daha iyi bence
  • bende 1. Seçenek diyorum iron belt de olsa cok güzel olur arkadaşm
  • iyi iş yaparsın her türlü ama player sayısı sebebiyle pişman olabilirsin..
  • player sayısı derken
  • 2. seçenek ardream oynayacaksan inanılmaz olur
  • Ardreamda Vur Öldür RLB dur Ölme dir , Buna hangisi uyuyosa onu seç
  • Logosta oynuyorum 2. seçenekle rlb'de harcarlar adamı, edana'da da sağlam oyuncular varsa hiç tavsiye etmem. Atak yükselteceğim derken warriorlar ve diğer assasinler ezer geçer seni.
    1. seçenek gayet güzel dengeli bir char olur, daha memnun kalırsın
  • Edana rlb de Karus oacaksan 1.secenek ideal cunku humanlarda assas cok, ama el morad olacaksan o kdr dd ye gerek yok cunku karuslarda assas fazla yok, archer cok. human olursan sayet sana tavsiyem dual rol yerine legio tak. Rol lu halldeki resistlerle archerlardan zor kurtulursun. kuzenimde de 1.secenekteki itemlerin aynısı var sadece silaahı eb+8. humanlarda 1 tane archer var ve 62 veya 66 attımı genelde kitleniyor. simdi ona legio yapacaz. sen sayet human olup rollu takılırsan genelde bizim ice veya lr arrow tutacak(%90) tutarsada ölürsün. karuslarda archer cok. Ha karus olursan humanlarda 1 tane archer old. icin resistlerle ilgili yukarda yazdıklarımı bosver. zaten mage de yok basede, 2-3 human mage var(dd ler önemli human assas cok).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.