Şimdi Ara

Roaccutane hiç bi işe yaramadı ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün itibariyle ilk ay 30mg geri kalan aylarda 60mg aldığım 6 aylık roaccutane tedavim bitti.Tedaviye başlama sebebim sürekli 2 haftada bi 1 2 tane sivilce çıkmasıydı yüzümde fakat sonra hemen geçer az bişey leke bırakırdı.Bu sebeple roaccutane başladım hayatımda hiç olmadığı kadar çok sivilce çıktı heryerimde 2 ayda bile geçmeyen sivilce vardı ve çıkan sivilcelerin hiçbirinin izi geçmedi hepsi kırmızı kırmızı kaldı ve 6 ayı bitirmeme rağmen hala sivilcem çıkıyor kafamda suratımda anlıyacağınız ilaç hiç bir boka yaramadı

• Ben de 7 ay kullandım büyük ölçüde geçti ama hala çıkıyor bitmek bilmedi. İsotrexin verdi onu kullaniyorum izlere falan baya iyi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roaccutane tedavin biter bitmez mi iz geçirme tedavisine başladın ?
  • kafana goremı basladın doktoramı gittin? dediğin şey imkansıza yakın roaccutane tedavisi bitmesine rağmen hala sivilce çıkması %1 fln ilacın başarı oranı çok yüksek.İlacı düzenli almamış olabilirsin yada ilacı kullanırken alkol kullanmış olabilirsin ve yaşın kaç?
  • zorctr Z kullanıcısına yanıt
    %1 falan değil 2 kere kullandım roaccutane hala devam ediyor jellerle idare etmeye çalışıyordum şuan bıraktım kendi haline..
  • o fayda etmediyse artık ne fayda eder bilemiyorum. herkes son çare olarak sarılıyor bu ilaca
  • 6 ay sonra suratında hiç birşey kalmaz.

• İşte bi iki sivilce için kullanılacak ilaç değil bu deri altındaki tüm sivilceleri kusturuyor önce keşke kullanmasaydınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.