Şimdi Ara

Roancutane kullanmış biri gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Roancutane tedavim bitti ve ben cookkk kuruyunca derim falan kalkınca nemlendirdim.zaten 3 ay yaza denk geldi gerek yok nemlendiri dedi doktor önün harici diğer 3 ay çok kurursa sur dedi. hafif pullanma deri soyulması gibi cokk hafif çöküklük bunlar geçer mi
    Yanı kısacası ben pek nemlendiri sürmedim diye hata mı yaptım ?
    Bide doktorunuz size düzenli nemlendirici kulanın falan diye önerdi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peptidoglikanq -- 7 Ekim 2017; 2:4:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 ay degılmıydı
  • Evet martta başladım

• Toparlıyor kendi kendine ya, rahat ol. Ben üç ay kullanmıştım sadece, her yerim çatlamıştı sonra hiçbir şeyim kalmadı. Çok yüksek doz da kullanmıyordum ama, onu da belirteyim, dışardan gözukmeyen 4 tane falan deri altı sivilcem vardı, canımı acıtıyordu, o sebeple kullanmıştım. Bir tek dudaklarıma sürüyordum.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    3 ay kısa bi süre zaten.asil sıkıntı son aylar.ben nemlendirici kullanmadım yani çok kuruyunca sürdüğüm için pişman oldum gibi hafif deri soyulması oldu ve kızarıklık ama kızarıklıklar ilacı bıraktıktan beri geçmeye başladı.ama çok küçük çukurluk oldu işte

• quote:

Orijinalden alıntı: peptidoglikanq

3 ay kısa bi süre zaten.asil sıkıntı son aylar.ben nemlendirici kullanmadım yani çok kuruyunca sürdüğüm için pişman oldum gibi hafif deri soyulması oldu ve kızarıklık ama kızarıklıklar ilacı bıraktıktan beri geçmeye başladı.ama çok küçük çukurluk oldu işte

Çukurluğun nemlendirme ile alakası yok
  • Öyle deri soyulmuş gibi öyle derin degil yani cilt incelen dönemde oldu sivilce çıkıp çıkıp çukur olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: peptidoglikanq

Öyle deri soyulmuş gibi öyle derin degil yani cilt incelen dönemde oldu sivilce çıkıp çıkıp çukur olmadı

tedavi bittikten sonra cilt kendini toparlar bir şeyi kalmaz o zaman.
  • Inşallah artık nemlendirici kullanıyorum günlük zaten düzelicek gibi

• roaccutana başlamadan önce cilt kuruluğu yoksa ilacı bıraktıktan sonra geçer. ama yine de sür sen kurudukça nemlendiriciyi. kırmızı sivilce izleride 4-6 aya kadar geçiyo ama çöküklükler geçmez. çöküklükler çok rahatsız ederse ve çoksa oralara fraksiyonel lazer yaptırabilirsin araştırıp. tabi ilaç bittikten 6 ay sonra yaptırabilirsin en erken. ama sadece olan yerlere yaptır düzgün yerleri tahriş etmeye gerek yok durup dururken
  • geçiyor onlar

• Only Paranoia kullanıcısına yanıt
    Yok önceden kuruluk yoktu.ben işte ilk 3 ay kış dönemi pek nemlendirmedim yani derim kalkınca soyulunca nemlendirdim acaba orda mı hata yaptım dedim .yazın zaten hava nemli.cokukluk şu şekilde son ay havuza girdigim dönem yüzüm incelmişti hani sivilce çıkıp çukur olmadı deri soyuldu tahriş oldu öyle çukur oldu.fraksiyonel lazer lokal yapılıyor mu ben tüm yüze diye biliyordum .kırmızı izler zaten geçiyor onu farkettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.