Şimdi Ara

ROGUE DD 25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xigenonda 59 lwl asasianım dd 25 im var fakat yen maradon aklımı karıştırdı sanki bana güzel olmayacakmış gibi geliyor oyun
    eskisi gibi güzel olmassa oynayacağımı sanmıyorum dd lerin silinebileceği bile aklımda

çocuğun biri 125 ytl veriyor plate dd 25 e kararsız kaldım oyun dandikleşirsi oynamam dandik bi oyundada dd yi kimse almaz siz olsanız verirmiydınız ?

2. si olarak beta servarda oynayanlar ardream xx-xx lwl arasının kaç olduğunu söyleyebilirlerse sevinirim

• bence sat ii para verio dd 25 ama defansı çok düşük oluo
    oyun parasıyla çitin dd 15 al bence onun kadar olmasa bile baya iş yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoytoS -- 11 Ağustos 2007; 13:31:40 >
  • güncel
  • başka yorum yapan
  • anlaşıldı gene kendim karar vericem
  • ver bence ii para verio
  • 125 değilde 150den pazara koy 1,2 saat bekle satılır elbet olmadı satamassan 125den sat çünkü yeni moradonla birlikde yeni itemler gelecek ve eskilerin değeri düşmeye başlayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Knight

125 değilde 150den pazara koy 1,2 saat bekle satılır elbet olmadı satamassan 125den sat çünkü yeni moradonla birlikde yeni itemler gelecek ve eskilerin değeri düşmeye başlayacak

125ytl! oyun parası değil kaldı ki plate25dd 1.2 saat beklemez 150mden.1sn bekler
  • 90 YTL YE SATARIM BENDE DE VAR 125 E KACIRMA DERIM
  • reel ile mi yoksa oyun parasına mı satsam arada kaldım
  • Reel Sat Ice Age Gelınce Herkes Oyunu Bırakıcak Gibi Gözüküo Bende Dahil
  • bunu satıp warriorla takılmıkta var aklımdı yan çarım 59 lwl warrior var item yok
    ben minörcüyüm asasianı severim tanıyan vardır belki ffearr xigenon

fakat artık sıkılmaya başladım hele ıce age gelirse asasianla oynayacağımı sanmıyorum
    warriora item yaparsam bir gün pişman olmaktan keşke satmasaydım demekten korkuyorum arada kaldım
  • dd 25 verip alabilirsem dual md 8 alıp kasaya koyuccam yeni maradon ile item kiralama filan gelcekmiş dd piyasası düşer düşmesse geri verir dual md 8 alırım dd iyi fikir değilmi sizce ?
  • item kiralama mı olcakmış öle bişi olursa adam silaha + basmaya kalkıp patlatır veya kullanırken çok hasar verip patlatırsa nolucak
  • her yeni birşey geldiğinde oyuna ben oyunu bırakıcam artık oynamam diyenler diğerlerinden çok oynuyor çevremde nedense bu oyunu sırf o yenı maradon geldı dıye bırakacak adam goremıyorum cevremde ha 1 2 kısı bu forumdan goruyorum saedce

gelınce senın plate dd ye bence cok ıyı vermıs 125 ytl 150 ytl ye fp dd alırsın zaten kolaylıkla
  • Bence iyi para veriyo. Sat.
  • HAYIR SAKIN SATMA YENİ MORADONDA YENİ DD LER FİLAN GELMİCEK SAKIN SATMAA SAKINN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.