Şimdi Ara

Rus Ruleti Oynadım, Uykularım Kaçıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sıralamam 41.995 öncelikle. 15 tane tercih yaptım bunlardan 13' tanesi benim üst sıralamalarımda olan okullar. Ama bu 15 okulda sene başında kafaya koyduğum okuldu ve diğer okulları sonuç sayfasında çıktığını görsem beni mutlu etmeyeceğini düşündüğüm için bu 15 okulu yazdım. Velasıl kelam bu 13 tanesi 20 bin 30 bin gibi sıralarda. İçlerinde kesin gözüyle baktığım 2 tanesinide yazdım. Biri 43 binle diğeri 47 binle kapatmış. Neyse beyler. Yolladım eyvallah hiçbir problem yok. Dün saat gece yarısını geçip bu tercih süresi bitince bildiğiniz kafayı yedim. Tercihleri görüntüle yapıp yapıp duruyorum ve bakıyorum ki benim istemeden yerleşememe imkanım var. Ciddi anlamda korkuyorum. Sizlerden bu konuda destek istiyorum. İhtimaller hakkında.

Sıralamam 41.995

Üniversitenin 2013 sıralaması: 42.000
    Üniversitenin 2014 sıralaması: 43.000

Sizce sıralamanın yükselme ihtimali var mı ve çok büyük kumar mı oynadım ben

• 42k'lık yer kesin değil ama 47k kesin kardeşim. Bir senede 6k öne gitmez bir bölüm
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun
  • ugr097 U kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim bölüm 42'den 43 bine gerilemiş benim 42 binle girme olasılığım yüksek değil midir? Nasıl pişman oldum yahu nasıl afyona geldim şu tercih olayında şimdi açıklanana kadar kafamı kurcalayıp duracak.
  • Soğuk su iç

• GergedanGörünümlüAyı kullanıcısına yanıt
    Sıralama 1000 kişi geriye gitmiş ve ben son sıralamanın 1500 kişi önündeyim. Bu sene neden bir anda yükselsin ki sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Callent

Hocam dediğim bölüm 42'den 43 bine gerilemiş benim 42 binle girme olasılığım yüksek değil midir? Nasıl pişman oldum yahu nasıl afyona geldim şu tercih olayında şimdi açıklanana kadar kafamı kurcalayıp duracak.

Şu durumda kesin olarak yerleşirsin veya yerleşemezsin diyemeyiz. Biraz şans işi bu. Bakarsın şansın yaver gider, bu sene o bölümü pek tercih eden olmaz yerleşirsin. Şu dakikadan sonra dua etmekten başka çaren yok. İnşallah yerleşirsin dostum
  • ugr097 U kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam neden böyle bir şey yaptığıma hala inanamıyorum. Sıralamayı daha iyi bekliyordum ve sene başında hazırladığım çizelgedeki 15 üniversite sıralaması ile yerleştirecektim ve gelene tamamdım ama böyle olunca baya bir hüzün çöktü. Umarım yine sıralama aynı kalır ya da geçen yıl düştüğü gibi bin kişi daha geriye düşer. Diğer bölüme baktım. 2013'te 42 bindeymiş 2014'te 47 bine gerilemiş. Sanırım o kesin gelir. Ben 41 bindeyim.
  • Callent C kullanıcısına yanıt
    Panpa trollüyoz tercihin rahat gelir

• GergedanGörünümlüAyı kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Neden şimdi düşündüklerimi tercih esnasında düşünemedim tek pişmanlığım bu. Tatile gidicem şimdi herhalde açıklanana kadar buna kafayı takar dururum. 2013'ten 2014'e sıralamanın 1000 kişi geriye gitmesi ve benim iki sıralamadanda bir tik yukarda olmam gönlümü rahatlatıyor biraz olsun.
  • quote:

İnşallah hocam neden böyle bir şey yaptığıma hala inanamıyorum. Sıralamayı daha iyi bekliyordum ve sene başında hazırladığım çizelgedeki 15 üniversite sıralaması ile yerleştirecektim ve gelene tamamdım ama böyle olunca baya bir hüzün çöktü. Umarım yine sıralama aynı kalır ya da geçen yıl düştüğü gibi bin kişi daha geriye düşer. Diğer bölüme baktım. 2013'te 42 bindeymiş 2014'te 47 bine gerilemiş. Sanırım o kesin gelir. Ben 41 bindeyim.

47k kesin gibi. Açıkta kalmazsın. Dediğim gibi 42k'lık yerde yerleşme şansın %51. Hakkına hayırlısı olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr097

quote:

47k kesin gibi. Açıkta kalmazsın. Dediğim gibi 42k'lık yerde yerleşme şansın %51. Hakkına hayırlısı olsun dostum

Çok teşekkür ederim mutlaka tercih sonucundan sonra sizi bilgilendireceğim. Bayramınız mübarek ola çok sağol ilgin için tekrardan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugr097

quote:

Çok teşekkür ederim mutlaka tercih sonucundan sonra sizi bilgilendireceğim. Bayramınız mübarek ola çok sağol ilgin için tekrardan

Rica ederim, seninde bayramın mübarek olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.