Şimdi Ara

S10 E Mİ P30 MU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S7 edgeden geçiş yapıcam hangisinin tavsiye etsem kararsızım telefonu daha çok sosyal medya için kullanıyorum ara da oyun oynuyorum hangisini tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fawkes88 -- 14 Mayıs 2019; 21:42:7 >

• p 30 pro tabii ki. p 30 pronun rakibi s10 e değil plustır.
  • Yanlış yazmışız başlığı hocam p 30 mu diyecektim
  • Performans testleri S10e yi önde gösteriyor. Yine aynı şekilde video noktasında S10e 4K 60fps ile öne geçiyor. Suya ve toza karşı dayanıklılık noktasında yine S10e daha üst durumda. Benim tercihim S10e den yana olurdu.
  • benim tek korkum s10 e in bataryası hemen hemen yuzde 20 daha az o yüzden
  • fawkes88 kullanıcısına yanıt
    gene p30 derim. suya toza dayanıklılık p30'da da var. ayrıca 3. arka kamera ve ön kameranın samsungta 10 p30 da 32 megapixel olması da bi avantaj. s10 e nin tek avantajı bahsedildiği gibi video. öyle çok deli videolar çekerim demiyorsanız p30 derim. işlemcisi de pubg yi falan son ayarda oynatır eksikliğini hissetmezsiniz. sentetik testlerde daha fazla puan alıyor exynos ama ikis de en üst seviye işlemciler.

bir de şuna da dikkat edin. s10e de parmak izi okuyucu kilit tuşunda ve kilit tuşu da normal yerinde değil daha üstte. bu sıkıntı çıkarabilir alışık değilseniz. p30'da ekrandan parmak izi var.
  • Tercihler önemli. S10e daha küçük, daha iyi video çekiyor. P30 daha büyük daha iyi foto çekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.