Şimdi Ara

S5 i sattım ve S4 e geri döndüm! İŞTE NEDENİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
2.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapdragonlu s5'e geçmenin bir mantığı yok. Şu samsung konularına g2 çöpünü yazmasanız... s4'le denk telefon getirilip s5 note 3 konusunda....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung telefonlarin pahali olma nedeni bence amoled ekranlari uretimleri cok zormus en kaliteli ekranlarda samsungda amoledler

• Bi bitmediniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

hocam kusura bakmayın da çok samimi gelmedi. Ben sizin 1 gün içinde karar alıp s5 satıp sonra s4 'e geri döndüğünüze anlam veremiyorum.bıraz tuhaf geldi. Ayrıca bence siz bu mantıkla hayatta her konuda çok zorlanırsiniz. Ayrıca tamamen size özel ve asla kimseye laf düşmez.

1 gün değil..1 hafta denedim..bana zorluk çıkarmadı bu süreç..s6 çıksa gene hemen alırım meraktan..sadece s4 den daha ileri faydalı birşey göremedim (daha iyi ekran hariç) ve negatif noktaları paylaştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamboking -- 16 Nisan 2014; 23:37:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Ekranın yanında çok ince bir metal çerçeve var hocam S4'de.
    Kalanı plastik ama :))

Cok ince adi magzemeden yapilmis bir metal var Yere dusunce cokuyo ve hic bir caresi yok...

O çökmelerden bir tane de bende var.

s5 ve note 3 kesinlikle 2000 kusur edecek ozellik ve kasa kalitesi yok... cope para veriyorsunuz... yere dusunce cok cabuk defarmasyon oluyorsa ben neden o cihaza para veriyim... cok yazik... paranizi cope atiyorsunuz... sacma sapan ozellikler telefonu yavas calismasina neden oluyor...

note 3 piyasadaki en çok özelliği bünyesinde barındıran telefon.2000'i o haketmiyorsa hiçbir telefon haketmiyordur açık ve net...

ewet kesinlikle 2000 kusur tlyi hak etmiyor buna s5 de dahil... note 3 ile lg g2 non ozelliklerini donanimini karsilastir ve aradaki fiyar farkina degermi bir dusun kesinlikle degmez... birde birsuru ozellik koyuyorlar butun millet bu ozelliklere kanip daha nerde kullancagini bilmeyen ve bu ozelliklerini isine yarayip yaramayacagini dusunmeden telefona 2000 kusur tl lara veriyor.... mesela video izlerken suratima gorup dursa ne olcak durmasa ne olcak... bir tusluk isi var... dokunmadan yonetme ne isime yariyacak telefon dokunmatik zaten dokunarak butun islerimi yaparim... iddaa ediyorum arkadaslara hava atmak disinda kesinlikle bu ozellikler kullanilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Snapdragonlu s5'e geçmenin bir mantığı yok. Şu samsung konularına g2 çöpünü yazmasanız... s4'le denk telefon getirilip s5 note 3 konusunda....

arkadasim senin s5 in fiyatindan haberin var mi... s5 in 2500 liralik hangi ozelligi var lg g2 den yaklasik 900 tl daha pahali ve ben neden 900 tl daha fazla para odiyim... 900 tlye degecek ve benim isime yarayacak ne ozelligi var...

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Öyle bakarsan s2'nin yapamadığı g2'nin yaptığı ne var ? Çıkıp donanım demeyi biliyorsun. S5'te ki hem qualcomm donanımı hemde Exynos donanımı hiç birinde yok.

• quote:

Öyle bakarsan s2'nin yapamadığı g2'nin yaptığı ne var ? Çıkıp donanım demeyi biliyorsun. S5'te ki hem qualcomm donanımı hemde Exynos donanımı hiç birinde yok.

sen bunu ayir edebilecek ne beyin var nede kapasite... s2 nin donanimi ile g2 nin donanimini bir tutuyorsan hicbir bok bilmiyorsun... s5 in yaptigi lg g2 nin yapamadigi ne varda fiyati 2400 tl bana bunu acikla... oyunsa en kral oyunu g2 oynatiyor... oyun oynayabildigin bir cihaz da en iyi cihadir... full hd ekran ise var... en iyi islemci ise var... 2 gb ram ile 5 gb ram arasinda hicbir fark yok... 2.27 gh ile 2.50 gh arasindaki fark kesinlikle daha fazla para vermeye degmez....13 mp ile 16 mp arasindaki far okadar parayi verecek degerde degil... s800 ile s801 arasindaki far kesinlikle okadar para vermeye degicek bir fark degil..... verenlerin hepsi aliagaoglu ... acunn ilicali...sakip sabanci....ali koc ... vs gibi adamlar alir... tekrar soruyorum 1500 ile 2400 tl nin arasinda 900 tl var bu 900 tlye degicek hangi ozelligi var .. bira dusun mantikli konus... o kadar para verilmez... ben lg g2 al demiyorum istedigin teli al ama neredeyse ayni donanimi kullanan lg varken gmd elite varken neden daha fazla para veriyim... telefon duserse kirilir bunun bir yolu yok telefonuna adam gibi sahip cikican dustugunde de dustugu yere bagli olarak sansina kalmis bir sey.... neden 900 tl daha fazla para veriyim.....????????

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

o değil de. "S5'te ki hem qualcomm donanımı hemde Exynos donanımı.." bu ne demek? böyle bir şey yok. Telefonda iki tane chipset yok!

İnsanlari bolge bolge siniflandiriyorlar iste ben snapdragon alcaktim lte yuzunden alamadik iste ulkenin geri kalmisligi millet 5g konusur biz hala 4g

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    lg g2 ve note 3 kullandım, biraz yüzeysel eleştri yapıyorsunuz, fiyatı hakkedip etmeme ayrı ancak özelik ve kullanımda note3 konusunda yanılıyorsunuz gibime geliyor...

• Kötü dediğin pil ömrü G2 den bile iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halloween97 -- 17 Nisan 2014; 15:48:38 >

• En iyisi s3

• quote:

@1myst
    Öyle mi yazmışım ? Zeka da kıtlık yoksa 3 ayrı çipsetle çıkan galaxy s serisinden haberin yok demektir.

@yukselg
    Bilişim uzmanına bak. Elinde ki Lg'yi yavaşça yere bırak evlat. Ettiğin lafa bak. Oyun oynayan cihaz en iyisidir. S2'de hepsini açıyor, öyle ya da böyle.
    801'le 800 arasında oc kobusunda akımı kaldırabilme farkı var 800 en fazla aşırtılmış hız olarak 2.6 frekansında çalışıyor. 801 ise standart olarak 2.5 ghz kullanıyor. Olay gpu da zaten. Qualcomm'un hurda kraitlerinde değil.
    G2'nin yaptığı temel herşeyi s4 yapabiliyor üzerine daha iyi bir kamera sunuyor ve daha hızlı internet performansı.
    Kıçımın bilişim uzmanı.

Sen ve senin gibiler hala soruma cevap veremedi veremezde....900 tllik hangi ozelligi var... Ben neden 900 tl daha fazla para veriyim... S2 oyle veya boyle oyun oynuyor diyorsun takila takila oyun mu oynanir... Senin mantik boyle ise 3310 da oyun oynuyor hemde hic bir takilma ve donma olmuyor.... Sen ve senin gibiler ilk once bu soruma hakli ve mantikli bir cevap versin ... Sonra teknolojiden anliyormus gibi ahkam kesmeyin beceremiyorsunuz...

• Bir telefonda iki çipset düşünecek kadar ne yaşadın sen ? Okuyamüyorsun sonra suçlu biz oluyoruz.

@yukselg
    Git g2'yi arabayla ez. Garantiye gönder bilişim uzmanı 😂
    Ayrıca senin mantığın bu. S5'in performans olarak bir fazlası var tabi.
    Arada ki 200 doları bu sağlamıyor tek başına. O sensorler vs. Sana hitap etmiyor olabilir ama s serisi bir amiral gemisidir, g2 ise f/p ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freudunpiposu -- 17 Nisan 2014; 16:20:41 >
  • Siz tartışa durun htc m8 akar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ekran bazlı işlemler var.

mesela film izlemek. S2 ekranı yetersiz kalıyor çünkü çözünürlüğü düşük.

tabi ekran sadece film değil her konuda önemlidir. ben döküman okurken de özellikle yüksek ppi değerli ekran ararım, yazıları daha net görmek konusunda ekranın önemi film izlemeen bile önce gelir aslında.

onun dışında normal günlük işlemler için bir akıllı telefon olarak S2 gayet yeterli tabiki.
  • Beğenmezsin anlarımda satıp tekrar s4'e dönmek garip olmuş.Farklı markalar deneseydin keşke
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Ooooooo hocam burayada el atmışsnz

Edit:Tespitlerinize hayranm hocam cok dogru ve güzel yorumlar yapyrsnz her konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 17 Nisan 2014; 16:56:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @yukselg

Uslubun hiç hoş değil. Bu yazdığın mesajlardan sonra LG'den ne kadar komisyon aldın merak ettim?
    Bir insanın çıkarı olmadan bu şekilde deli gibi bir markayı veya herhangi cihazı savunması akıl işi değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.