Şimdi Ara

Saç düzleştirici kullanan erkek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben bu konudan çok sıkıldım cidden. Saç düzleştirici kullanan erkek mi olur diyip duruyorlar, ama bu modeli nasıl yaptın diye de sormaktan vazgeçmiyorlar. Sizce saç düzleştirici kullanmak erkekliğe aykırı mı?

• ne alaka kardeşimhttp://youtu.be/rzgt8M1UA1Q?t=1m51s izlede bak .. ama saça cok zarar veriyor bildigin yakıyor sıkıntı burada. yoksa milleti dinlersen herşeyine karışır.sen başkasını dınleme bak keyfıne.
  • taslak_9461 kullanıcısına yanıt
    Bir soru sorucam undercut saç modelini düzleştirici ile yapmak dahamı kolay? birkaç kere gördüm almayı düşünüyorumda @taslak_9461 @taslak_9461
  • Bende yaklaşık 2 yıl saç düzleştiricisi kullandım şimdi kısa saç modeli yaptıgım için kullanmıyorum , sen millete aldırış etme bizim Türk milleti dalga geçmeyi seven cahil bir toplum o yüzden dikkate alma etrafı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoman8611

Merhaba arkadaşlar, ben bu konudan çok sıkıldım cidden. Saç düzleştirici kullanan erkek mi olur diyip duruyorlar, ama bu modeli nasıl yaptın diye de sormaktan vazgeçmiyorlar. Sizce saç düzleştirici kullanmak erkekliğe aykırı mı?

hangi saç düzleştiricisini kullanıyosun bende alıcam bitane
  • Saçı uzun değilse ılıktır, saçı uzunsa da ılışıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

quote:

Orijinalden alıntı: teoman8611

Merhaba arkadaşlar, ben bu konudan çok sıkıldım cidden. Saç düzleştirici kullanan erkek mi olur diyip duruyorlar, ama bu modeli nasıl yaptın diye de sormaktan vazgeçmiyorlar. Sizce saç düzleştirici kullanmak erkekliğe aykırı mı?

hangi saç düzleştiricisini kullanıyosun bende alıcam bitane

Conair markasını şiddetle tavsiye ederim, model tam olarak kesin değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.