Şimdi Ara

Saçlarınız bana emanet ! %100 Dökülme Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yazıma başlamadan önce şunu belirteliyim ki mastürbasyonu bırakıyorsunuz.Çünkü mastürbasyon fazla yapıldığında vücuttaki hormonları bozuyor.Bizzat gözlemledim fazla yapınca saç dökülmesinde artış meydana geliyor.Eğer mastürbasyonu azaltamazsanız hiç vakit kaybetmeden konudan çıkın.Bir diğer mevzuda saça şekil verici ürünleri kullanmıycaksınız.Bakın sizin saçınız genetik olarak sağlıklı değil ve dökülmeye yatkınsa , milleti özenip şekillendirici ürünler kullanmayın.Sprey,wax,jöle,köpük bunlar yasak.Saç kurutma makineside kullanmıycaksınız.Diplerini kurutur , yakarsınız kökler zayıflar.Bunun yerine yumuşak bir havluya çitilemeden silin.Yani sadece havluyu kafanıza bastırın , gezdirmeyin.Kalan ıslaklık kendi kendine kurusun.Şimdi gelelim saç dökülmenizi nasıl önliyeceğime ve saç fışkırtcağıma.Arkadaşlar gelişimi ve sıklaşması sabır ve zahmet isteyen iştir.Bakımını düzenli yapmalısınız.Sıkılırım diyene dökülme mübahtır.

1- Minoxile başlıycaksınız.İnternette bırakınca çıkan saçların dökülceğini , bu yüzdende ömür boyu kullanmanız gerektiğini söylüyorlar.Bunun yanında ilacın recetesinde de yazıyor.Bu söylenenler kısmen doğrudur.Saç dökülmeniz aşırı fazlaysa ve genetikse şuan ne durumdaysa tekrar başladığınız yere dönersiniz.Fakat saç ekimi hariç başka bir çözümünüzde yok.Peki dökülcekse neden ömür boyu para verim diyceksiniz? Şunu demeliyim ki ömür boyu kullanmıycaksınız sadece 6 ay kullancaksınız.Bu ürün kafanıza yapay saç ekmiyor.Damarları genişletip saç çıkımını destekliyor.Demem o ki saç kökünden fışkırmış.Bunun için 6 ay sonunda bırakıp çıkanı koruycaz.

2- Bioxcin Forte şampuanını ömür boyu kullancaksınız.Şampuanlar tek başına hiç bir işe yaramaz.Tamamen pazarlama stratejisi.Eee.. ozaman ne diye bunu öneriyon diyceksiniz.Şampuanlar günlük dökülmeyi önler.Piyasadaki en iyi dökülme karşıtı şampuanda bioxcindir.Bioxcin tek başına saç çıkarmaz ama günlük düzenli kullanırsanız saçlarınız beslenir ve dökülmeyi durdurursunuz.O yüzden saçınızı hergün bu ürünle yıkıycaksınız.Şampuanın kullanımıda önemlidir.Kafanızda 1 dk bekletip durulıycaksınız. Yoksa içindeki etken maddeler saça nüfuz etmez.Bakiyorumda 10 saniye kopurtup duruluyorsunuz ne işe yarıycak? Siz 1 dk boyunca masaj yaptıktan sonra duruliycaksiniz.Düzenli aksatmadan kullanın.

3- 6 ayımızı doldurduk.Şimdi napıcaz? Burdan sonrasında Minoxilo bırakıyoruz.Onun yerine Miracle Losyana devrediyoruz.Çünkü çıkan saçlarımızı korumamız gerekli.Buda dht hormonunu baskılamakla olur.Şampuana tabi ki devam.

4. Solgar Saw Palmetto tabletimizi eczaneden temin ediyoruz.Bu bitki klinik olarak kanitlanmiş dht hormonunu baskılamakla ve prostatı önlemekle bilenen doğal mucizevi bir nimet.

Evet yazımın sonuna gelmiş bulunuyorum.Toplam 1 yıl kullanımdan sonra saçlarınız eskisine oranla %200 daha iyi durumda.Ürün kullanımlarını kestikten 1 hafta icinde saclariniz dökülmeye başlarsa 3. ve 4. aşadan devam edin.Sakın ilk baştan başlamayın.1 haftada dökülmezse şanslısınızdır.Artık vitaminlere yüklenin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görürsem söylerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Neyi görürsen?

• Olmamış konu kusura bakma dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Olmamış konu kusura bakma dostum.

Sen bilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.