Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

32" 600 liranın altında bir tv bekliyoruz sizden. Mümknse 500 felan olsun öğrenci evi için

Bu grupta da kampanyamiz olacak.

Merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitede "Kaçıranlar,Pazar gününü bekleyin" yazmışlar...

Sn."yariletken" den rica edelim de pazar günü yapılacak kampanyayı söyleyiversin bize...
  • anladığım kadarıyla aynı ürün stokta olacak
  • 42 bekliyoruz 42....
  • Aynı tvyi tekrar bekliyorum. Dün telefonla almak istedim ama alamadım. İnanılmaz bir kumpas döndü
  • Biz netten sipariş geçtik ama daha onay bekliyoruz. Ne zaman onaylanacaksa artık.

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 21 Aralık 2012; 13:18:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Biz netten süpariş geçtik ama daha onay bekliyoruz. Ne zaman onaylanacaksa artık.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_05

quote:

Biz netten süpariş geçtik ama daha onay bekliyoruz. Ne zaman onaylanacaksa artık.

+1

müşteri hizmetlerini aradım biraz önce onay bekliyor ne manaya geliyor diye.
    aldığım cevap ödeme ile alakalı olmadığı depodan çıkış için öyle yazıyormuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: emirbayke

müşteri hizmetlerini aradım biraz önce onay bekliyor ne manaya geliyor diye.
    aldığım cevap ödeme ile alakalı olmadığı depodan çıkış için öyle yazıyormuş...

O zaman bekleyelim bakalım ne olacak. yariletken kullanıcı isimli Turan Beye de PM attım fakat okudu geri dönüş yapmadı.
  • Merhaba,

Ürünler pazartesi gününden itibaren sevk edilecek. Onay beklemesinde gözüken siparişle ilgili teknik arkadaşlar baktı, siparişinizde şu anda bir sorun yok. Ürününüz gönderilecek.
  • 42, 46,50, 55 bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dakika bilgisini paylaşıyorum:

Üründen 100 adet daha temin edilecek ve pazar günü TV kanalımızdan satılacaktır. MCJ Shopping TV'yi aşağıdaki platformlardan izleyebilirsiniz. Saat bilgisini netleştiğinde ayrıca paylaşacağız.

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat 11958 V - Dikey Batı 27500 5/6 1121 1122 Türksat 2A

Özel mesajlarınıza ayrıca dönüş yapacağız. Aklınıza gelen her konuda yazabilirsiniz.

TV'den alışverişteki devrime ilk donanımhaber üyeleri şahit olacak!
  • çok iddialı oldu !!

3d FPR Panel 42'' kampanya bekliyoruz
  • quote:

Son dakika bilgisini paylaşıyorum:

Üründen 100 adet daha temin edilecek ve pazar günü TV kanalımızdan satılacaktır. MCJ Shopping TV'yi aşağıdaki platformlardan izleyebilirsiniz. Saat bilgisini netleştiğinde ayrıca paylaşacağız.

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal

Özel mesajlarınıza ayrıca dönüş yapacağız. Aklınıza gelen her konuda yazabilirsiniz.

Aynı ürün için kampanya yapmadan önce sipariş veren arkadaşların olumlu-olumsuz yorumlarını görmemiz hem bizim hemde sizin için daha uygun olur görüşündeyim.
    Bende 40''+ tvlerde pusudayım..

• lg lm660s de bekliyoruz. fiyatlar uygun olduğu müddetçe 32, 42 her türlü peynir ekmek gibi satarsınız.
  • Arkadaşlar TV sorunsuz elimize ulaşırsa kurulum, servis işi nasıl oluyor?
    Kurulum içinde ayrı ücret ödeniyor mu?
  • quote:

Arkadaşlar TV sorunsuz elimize ulaşırsa kurulum, servis işi nasıl oluyor?

normal şartlarda kutunun içerisinden çıkan garanti belgesinin üzerinde servis numarası yazar. onu ararsın ve gelip ücretsiz bir şekilde kurulum yapılır.
  • quote:

Son dakika bilgisini paylaşıyorum:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal

sadece tv den mi satış olacak? yoksa yine sitenizden satış yapacak mısınız?

tv den alışverişe pek sıcak bakmıyorum.
  • quote:

Arkadaşlar TV sorunsuz elimize ulaşırsa kurulum, servis işi nasıl oluyor?

facebook sayfasından sorabilirsiniz merak ettiklerinizi.gayet ilgililer ve net bilgi veriyorlar.ben sordum servis olayını gelen cevap:

Merhaba İbrahim Bey,
    Öncelikle MCJ'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    Siparişinizin teslimatını takiben kutunun üzerinde görebileceğiniz servis numaralarından Panasonic servisini arayarak kurulum için talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
    Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; servis gelmeden önce kutuyu kesinlikle açmamanız gerekmektedir. Ürünün kutusunu ilk servis personelleri açacak ve ihtiyacınız olan kurulum hizmetini onlar sağlayacaklardır.
    Sorularınız için 444 5 625 numaralı hattan müşteri hizmetleri servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
    Televizyonunuzu iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Sevgiler,
    MCJ Sosyal Medya Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrafive -- 21 Aralık 2012; 22:34:50 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.