Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonraki fırsatlardan anında haberdar olmak için Facebook sayfamızı da beğenebilirsiniz:

MCJ Facebook fan page (Link)

• Yarin MCJ Shopping TV kanalindan yapacagimiz satistaki stok adeti 100 olarak belirlenmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

Yarin MCJ Shopping TV kanalindan yapacagimiz satistaki stok adeti 100 olarak belirlenmistir.

satin alma islemi nasil olacak? telefon mu acacagiz? kredi kartina pesin fiyatina taksit olayi nedir? kargo ucretsiz mi?

bunlara aciklik getirirseniz insanlarin kafasindaki soru isaretlerini kaldirirsiniz.
  • quote:

Yarınki yayın saatimiz belli oldu!

Saat 10.30'da Panasonic 37ET5E'yi yine 999 TL'ye satışa sunuyoruz. Bu kez satış sadece TV kanalımızdan olacak.

TV'den alışverişteki devrime siz de şahit olun.

Frekanslarımız:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat 11958 V - Dikey Batı 27500 5/6 1121 1122 Türksat 2A

Sorular var cevap yok. Devrim olupta ne olacak. 5dk icinde arayana 4 tane gözlük, ücretsiz kargo diye çığırtkanlıklamı satacaksınız.

• sonuçta bu insanlarda firmalarının satış politikasına göre ürün satıyorlar.
    "çığırtkanlık" vb. kelimelerle aşağılamaya gerek yok.
  • Şimdi TV satışı sadece TV den mi olcak... :)
    Eee ben bu kanalı nerden bulcam şimdi :)
    Bulsamda TV den ilk kez alışveriş mi yapmış olcam...
    Neler gerekiyor bunuda bilmiyourm ama...
    Ne kadar güvenilir TV bilgi verebilirmisiniz...
    BU ARADA aslında şunu öğrenmek istiyorum ben.
    Önceki TV lerden alanlar bu siteden kaç günde ulaştı...
    DAHA doğrusu ulaştı mı :)
  • Ulaşmak ne mümkün. Sorduğumuz sorulara cevap dahi alamıyoruz. Perşembe ürünü alanlardanım, cuma eft mi geçtim hala sitede siparişim onaylanmadı. Müşteri hizmetlerini de aradığımda not almaktan başka bir ilerleme yok. Pazartesi gününe sallayıp durdular. Umarım bir sıkıntı olmaz. "Sa" ya güvendik sonumuz hayrola.
  • UPSSS sabah TV almayı ertelemek mantıklı görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPRESS12 -- 23 Aralık 2012; 5:52:09 >
  • Çokmu cazipti fiyatı bana öyle gelmedi 999tl ye birçok yerden alınabilinir şimdi olmsada yakın bir zamanda diye düşünüyorum .Artı puan kampanyası falan da yok.Ben fırsatı gördüm ama almadım.
  • Kardeş anladık.bir ara toptancıda bu parti sıkışmış..eritiyorsunuz....ama bundan sonrası içın...eğilimlere bir bakın...bu ürünü herkes ucuz oldüğü için aliyor..yoksa kimse 37 almaz....hele 2000 tl.lere 42.yanında bluray faln hikaye... 1 tane satamazsınız....yakinda forumu daha iyi tanırsınız....
    İnsallah teslimatta sorun yaşamaz arkadaslar..sonucta siz sadeçe urunu satıyorsunuz..malları baskası ıgonderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 23 Aralık 2012; 8:37:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV yi alcak var mı :)
    Öncelikle Flash Desteği var mı bu modelde yok mu bilmiyoruz...
    Bilgilendirende yok...
    USBden Kablosuz Klavye bağlanıyor mu onuda bilmiyourz :)
    Ben Kullanım klavuzunu inceliyorumda daha bulamadım istediğim sorulara cevap :)
    TV yi güzelce tanıtcak biri varsa yazabilir mi almak için değilde bilgimiz olsun :)

1- Bu modelde FLASH desteği varmı...
    2- Kablosuz Klavye bağlanabiliyor mu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsey102

TV yi alcak var mı :)
    Öncelikle Flash Desteği var mı bu modelde yok mu bilmiyoruz...
    Bilgilendirende yok...
    USBden Kablosuz Klavye bağlanıyor mu onuda bilmiyourz :)
    Ben Kullanım klavuzunu inceliyorumda daha bulamadım istediğim sorulara cevap :)
    TV yi güzelce tanıtcak biri varsa yazabilir mi almak için değilde bilgimiz olsun :)

1- Bu modelde FLASH desteği varmı...
    2- Kablosuz Klavye bağlanabiliyor mu...

Tvnin tanıtımı burada.;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZsWcujFKLSU

• Merhaba, tarayıcıda flash desteği yoktur. Youtube vb. gibi video sitelerinden HD video oynatabilmektedir.

Viera Remote uygulamasında klavye özelliği de mevcuttur. Android market ve App Store'dan indirip demo modunda deneyebilirsiniz. Kampanya zarar bütçesi ile yapıldığı için bu özelliklerde bir televizyona çok uzun bir süre boyunca bu fiyata sahip olunamayacağını net olarak söyleyebiliriz.

Kanal frekanslarımızı paylaşmıştık ancak önceki sayfalarda kaldığı için tekrar yazıyoruz:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal

Yayın başladıktan sonra 444 5 625'i arayarak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına 10 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur.

İlk yayın saat 10.30'da başlayacak. Adet 100 olarak güncellendi. Ürünler sipariş tarihinden itibaren en geç 7 işgünde teslim edilecek. Eğer yoğunluk vb. nedeniyle hatta bağlanamaz iseniz çağrı merkezimiz numaranızı görerek sizi arayacak.

Burayı duyuru amaçlı kullandığımız için sorularınıza anında yanıt veremeyebiliyoruz, 444 5 625 numaralı çağrı merkezimizden daha hızlı ve detaylı dönüş alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 23 Aralık 2012; 10:22:00 >

• quote:

Merhaba, tarayıcıda flash desteği yoktur. Youtube vb. gibi video sitelerinden HD video oynatabilmektedir.

Viera Remote uygulamasında klavye özelliği de mevcuttur. Android market ve App Store'dan indirip demo modunda deneyebilirsiniz. Kampanya zarar bütçesi ile yapıldığı için bu özelliklerde bir televizyona çok uzun bir süre boyunca bu fiyata sahip olunamayacağını net olarak söyleyebiliriz.

Kanal frekanslarımızı paylaşmıştık ancak önceki sayfalarda kaldığı için tekrar yazıyoruz:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal

Yayın başladıktan sonra 444 5 625'i arayarak sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına 10 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur.

İlk yayın saat 10.30'da başlayacak. Adet 100 olarak güncellendi. Ürünler sipariş tarihinden itibaren en geç 7 işgünde teslim edilecek. Eğer yoğunluk vb. nedeniyle hatta bağlanamaz iseniz çağrı merkezimiz numaranızı görerek sizi arayacak.

Burayı duyuru amaçlı kullandığımız için sorularınıza anında yanıt veremeyebiliyoruz, 444 5 625 numaralı çağrı merkezimizden daha hızlı ve detaylı dönüş alabilirsiniz.

Ben almaktan sanırım vazgeçiyorum. Çünkü bir kampanya zarar bütçesiyle falan yapılmaz. Burası dh efendim geçiniz bunları. Burda insanlar ne fiyatlara ne ürünler alıyorlar. Ancak bu tvyi mahalle satıcılarından bu fiyata bulamayız o doğru. Zaten kimsede oraya bakmıyor. Hele 42leri 2000e falan aman deyim. Hayırlı satışlar. Edit. Birde tvden satışa devrim falan dediniz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 23 Aralık 2012; 10:28:39 >

• bu televizyonun 42 inch olanı 4 gözlük hediyesi ile herhangi bir kart kampanyası olmaksızın 1500 tl civarına bulunabiliyor.
  • 999 tl 10 taksit aldim bir adet. Kargo ucretsiz. 7 is gunu icerisinde teslim olacak dendi. İstanbul ici oldugu icin bu sure daha da kisa olabilir dediler. Sansimi denedim, insallah sorun yasamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Yarınki yayın saatimiz belli oldu!

Saat 10.30'da Panasonic 37ET5E'yi yine 999 TL'ye satışa sunuyoruz. Bu kez satış sadece TV kanalımızdan olacak.

TV'den alışverişteki devrime siz de şahit olun.

Frekanslarımız:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal

Sorular var cevap yok. Devrim olupta ne olacak. 5dk icinde arayana 4 tane gözlük, ücretsiz kargo diye çığırtkanlıklamı satacaksınız.

+1

Çok itici

• Teknosaya dün iade ettim ve az önce mcjden telefonla aldım. Umarım kısa sürede gelir.

Ayrıca zarar kampanya olmaz diyen arkadaş sanirim sektorden epey uzak. Adamlar mediamarkt vb gibi acılış kampanyası yapiyor. Bunlar zarar butcesiyle yapilir. Odaya koymak icin ideal boyut budur. Yok eger ihtiyaciniz yoksa da alip 1200e filan satilabilir eger kaldiysa :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu TV şu anda başka yerde bundan daha düşük fiyata var mı ? Daha neyin muhabbetini yapıyorsunuz anlamıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.