Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci odama aldım bide ps3 almak kaldı,tam lazer ameliyatı masrafı derken bide bunu yaptım doğrumu yaptım bilmiyorum neyse,kredi kartım yok yüksek limitli onun için peşin ödicem masrafsız faizsiz yılbaşı kredisi falan veren bi banka biliyormusunuz?
  • Bende aldım 1 tane inş hayırlı olur teşekkür ederiz fırsat için . Teknosada şuan turuncu indirimle 1400 e satılan tv yi 999 a aldım ama hala bazı arkadaşlar şikayet ediyo anlamış değilim :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustii35

Bende aldım 1 tane inş hayırlı olur teşekkür ederiz fırsat için . Teknosada şuan turuncu indirimle 1400 e satılan tv yi 999 a aldım ama hala bazı arkadaşlar şikayet ediyo anlamış değilim :S

dün teknosadan bi müşterinin bu tv ile çıktığını gördüm, baktım 1.099 tl ye inmiş, bu kampanya turuncudan yüzde 10 daha uygun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaşif?

quote:

Bende aldım 1 tane inş hayırlı olur teşekkür ederiz fırsat için . Teknosada şuan turuncu indirimle 1400 e satılan tv yi 999 a aldım ama hala bazı arkadaşlar şikayet ediyo anlamış değilim :S

dün teknosadan bi müşterinin bu tv ile çıktığını gördüm, baktım 1.099 tl ye inmiş, bu kampanya turuncudan yüzde 10 daha uygun..

Sizin bahsettiğiniz e5 modeli yani linkteki;
    http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012333/panasonic_txl37e5e_fhd_led_lcd_tv

et5 modeli ise

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012245/panasonic_txl37et5e_fhd_3d_led_lcd_tv_4_gozluk

Arada 400 tl fark var..

EDİT: 32 inch linki koyulmuş yanlışlıkla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 23 Aralık 2012; 11:13:22 >

• quote:

quote:

Hocam bende bu tv yi takip ediyordum Teknosa'dan. Dediginiz fiyati hic duymadim hatta su an sitesinde 1399 tl.

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012245/panasonic_txl37et5e_fhd_3d_led_lcd_tv_4_gozluk

soylediginiz model 32inc olmasin? Bu 37inc ve bu fiyata hic bir yerde yok.

• quote:

quote:

Emin değilim ama onun aldığı e5e dir muhtemelen bu tv yi en düşük 1400 liraya büyük fırsat olarak satıldı şimdiye kadar,teknosada 1400 lira şimdi turuncuda neydi bilemem ama olsaydı 1100 lirada sıcak fırsat olurdu ama lafı bile geçmedi.e5e modeli zaten 1100 1000 lira civarında bi ürün.et5e olduğundan eminseniz ozaman şaşırdımmmm.

• Sonraki yayınımız 12.30'da. Ancak sadece donanımhaber üyelerine özel bir bilgi verelim, sipariş için sonraki yayını beklemeden 444 5 625 çağrı merkezimizden sipariş verebilirsiniz. Şu ana kadar 64 adet satıldı.

Alan arkadaşlara güle güle kullanın diyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

quote:

quote:

Emin değilim ama onun aldığı e5e dir muhtemelen bu tv yi en düşük 1400 liraya büyük fırsat olarak satıldı şimdiye kadar,teknosada 1400 lira şimdi turuncuda neydi bilemem ama olsaydı 1100 lirada sıcak fırsat olurdu ama lafı bile geçmedi.e5e modeli zaten 1100 1000 lira civarında bi ürün.et5e olduğundan eminseniz ozaman şaşırdımmmm.

Evet satışa sunduğumuz ürün ET5 serisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

quote:

quote:

37 inç olduğuna eminim ama model numarasında t var mı yok mu tam emin diilim

• quote:

37 inç olduğuna eminim ama model numarasında t var mı yok mu tam emin diilim

sizin bahsettiğiniz E5 olan seridir çünkü şu anda online mağazada turuncu indirim devam ediyor ve ET5 fiyatı 1399 TL.
  • An itibarı ile bir adet verdik sipariş.Haydi hayırlısı inşaallah.
  • 42 istiyoz :)
  • Yav kanalı bir türlü bulamadım. Frekansı giriyorum sinyal yok. Uydu cihazına dünya para verdik frekanslar tutmuyor ne iş anlamadım. Siteden neden satış yapılmıyor ki? aynı zamanda siteden satış olsa eminim daha fazla satarsınız. Evinde uydu olmayan bir sürü insan var. ayrıca bu tv den alışveriş nasıl oluyor ben hala anlayamadı. kart numaramızı mı veriyoruz nedir?
  • şu anda bu tv'yi çağrı merkezinden alabiliyor muyuz?
    ben de almayı düşünüyorum.
  • Bende aldım bir adet.
    Tv ye gerek yok. 4445625 numarasini arıyorsun. Sipariş veriyorsun. Bu ben dün siteye üye olmuştum. Adres bilgileri falan Hemen çıktı. Kredi kartı bilgilerini söylüyorsunuz. Arkadaki 3 haneyi telefon ile elle giriyorsunuz. Bir bakalım. Bu tv inşallah sorunsuz çıkar.

• kredi kartı ile telefondan nasıl alınacak?güvenli midir? alanlar nasıl aldı bilgi verirseler iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

Yav kanalı bir türlü bulamadım. Frekansı giriyorum sinyal yok. Uydu cihazına dünya para verdik frekanslar tutmuyor ne iş anlamadım. Siteden neden satış yapılmıyor ki? aynı zamanda siteden satış olsa eminim daha fazla satarsınız. Evinde uydu olmayan bir sürü insan var. ayrıca bu tv den alışveriş nasıl oluyor ben hala anlayamadı. kart numaramızı mı veriyoruz nedir?

Eğer tükenmediyse 444 5 625 müşteri hizmetlerinden direk satın alabiliyorsunuz. İlla ki TV yayınını izlemenize gerek yok.

Yetkilinin üstteki mesaji bu sekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

kredi kartı ile telefondan nasıl alınacak?güvenli midir? alanlar nasıl aldı bilgi verirseler iyi olur

Aradım,adres bilgilerimizi aldı önce.doğum tarihimi aldı.bizi nerden duydunuz şeklinde anket.
    sonra ürünümüzü söyledik,kart bilgilerimizi söyledik. cvc2 kodu için sisteme aktardı,3 haneli kodu elle girdik.
    tekrar bağlandı,kargo süresini söyledi max 7 gün vs... bu kadar işte arkdaşlar.kanalda bişey göstermiyolar zaten..
    50 liralık ayakkabı saklama kutusunu daha detaylı anlatıyorlar..
    işte bu kadar

• kanali izlemeye gerek yok numarayi arayin siparisinizi verin bir adet siparis ettim ben insallah sorunsuz gelir alanlara şimdiden hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: enginem

quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

kredi kartı ile telefondan nasıl alınacak?güvenli midir? alanlar nasıl aldı bilgi verirseler iyi olur

Aradım,adres bilgilerimizi aldı önce.doğum tarihimi aldı.bizi nerden duydunuz şeklinde anket.
    sonra ürünümüzü söyledik,kart bilgilerimizi söyledik. cvc2 kodu için sisteme aktardı,3 haneli kodu elle girdik.
    tekrar bağlandı,kargo süresini söyledi max 7 gün vs... bu kadar işte arkdaşlar.kanalda bişey göstermiyolar zaten..
    50 liralık ayakkabı saklama kutusunu daha detaylı anlatıyorlar..
    işte bu kadar

peki kredi kartı bilgilerini telefonda vermek doğru mudur?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.