Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birtanede ben aldım bakalım. herkese hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

birtanede ben aldım bakalım. herkese hayırlı olsun.

Stokta yok gözüküyor nasıl aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylenildiği gibi ücretsiz kurulum yapılıyorsa iyi. Şimdi sadece TV'yi beklemek kaldı :)
  • bende aldım ama 37" olması sıkıntı yapar mı acaba bide bu adamlar niye başka bişey satmıyorlar acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

lg lm660s de bekliyoruz. fiyatlar uygun olduğu müddetçe 32, 42 her türlü peynir ekmek gibi satarsınız.

aynen öyle.32lm660s kampanyası olsun ılk alacak ınsan benım
  • 42 bekliyor abi 37 nedir yav
  • 37 küçük oda,pc yada ps3 için çok ideal 32 aldık küçük odaya gayet memnunuz ama yinede 37 daha rahat bir görüntü açısı verecektir,42 bence ps3 küçük oda gibi kullanımlar için büyük.Eğer büyük oda için alıcaksanız zaten 42 de küçük gelecektir 47 55 den aşasına bakmam ben geniş odaya.Ama bu fırsat kaçmaması gerekir 32 inc alırken bu modele bakmıştım pahalı ve bulunmadığı içim alamamıştım içimde kalmış,pazar günü belki odama alırım.
  • 42" olursa ilk alacaklardanım. ;)
  • 42 inçte Koreli bir markanın uydu alıcılı 3D Smart TV'sini 300 TL değerinde 3D Blu-Ray oynatıcı ile birlikte 1999 TL'ye satmayı planlıyoruz. Bu konuda da görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz. Tek başına TV'nin piyasa fiyatı 1799 ile 1899 TL arasında değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 22 Aralık 2012; 9:05:51 >
  • bluray oynatıcı olmasına gerek yok fiyat düşük olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

birtanede ben aldım bakalım. herkese hayırlı olsun.

Stokta yok gözüküyor nasıl aldınız ?

daha önce aldım stok 3 gözüküyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

42 inçte Koreli bir markanın uydu alıcılı 3D Smart TV'sini 300 TL değerinde 3D Blu-Ray oynatıcı ile birlikte 1999 TL'ye satmayı planlıyoruz. Bu konuda da görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz. Tek başına TV'nin piyasa fiyatı 1799 ile 1899 TL arasında değişiyor.

* Bluraysiz daha cok satarsiniz.

* TV'nin 3D'si active shutter ise fiyat pahali, FPR ise biraz daha arastirin derim. Smart TV de bazen tercih sebebi olamayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 22 Aralık 2012; 10:36:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

37 küçük oda,pc yada ps3 için çok ideal 32 aldık küçük odaya gayet memnunuz ama yinede 37 daha rahat bir görüntü açısı verecektir,42 bence ps3 küçük oda gibi kullanımlar için büyük.Eğer büyük oda için alıcaksanız zaten 42 de küçük gelecektir 47 55 den aşasına bakmam ben geniş odaya.Ama bu fırsat kaçmaması gerekir 32 inc alırken bu modele bakmıştım pahalı ve bulunmadığı içim alamamıştım içimde kalmış,pazar günü belki odama alırım.

İzleme mesafesine göre değişir.

2-3-4-5m
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

42 inçte Koreli bir markanın uydu alıcılı 3D Smart TV'sini 300 TL değerinde 3D Blu-Ray oynatıcı ile birlikte 1999 TL'ye satmayı planlıyoruz. Bu konuda da görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz. Tek başına TV'nin piyasa fiyatı 1799 ile 1899 TL arasında değişiyor.

Panasonic gelmeyecek mi tekrar
    Herkesi bilemem ama 2000 TL lere çıktıkça alıcı kitle azalacaktır ve arkadaşlarında dediği gibi blueray gerçekten gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

Panasonic gelmeyecek mi tekrar
    Herkesi bilemem ama 2000 TL lere çıktıkça alıcı kitle azalacaktır ve arkadaşlarında dediği gibi blueray gerçekten gereksiz.

Benim fikrim bizim siparişlerin gelmesini bekleyin. Piyasaya yakın dönemde girmiş bir firma.
    Hatta önce biz memnun kalırsak burda yorumlarımızı yazalım daha sonra tekrar TV kampanyası yapılsın.
    Forumda TV alacak kişi çok. Fiyatla beraber güvenirlilik de önemli.

• Bir "dünya şahin elektronik" vakası daha olmasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 22 Aralık 2012; 13:47:04 >
  • 42 olsun 1000 liraya

• Blueray falan önemli değil , yan ürünlere gerek yok , en önemlisi fiyatı , kaliteli ürünleri en uygun fiyata almak.
  • Yani benim anladigim kadariyla yariiletkenin tarifi 42lm640. Blue-raysiz daha cok alici bulur. Gecen hafta bimekste1599+%10bipara ile satildi. Yani nerdeyse 1440 a geldi. Gecen hafta turuncuda panasonic37ete5 1399dan verildi burada999a satildi onun icin 42lm640 1100-1200 araliginda satarsaniz kapisa gidecektir diye dusunuyorum (42lm660 da olabilir) obur turlu husran olur.

• Yarınki yayın saatimiz belli oldu!

Saat 10.30'da Panasonic 37ET5E'yi yine 999 TL'ye satışa sunuyoruz. Bu kez satış sadece TV kanalımızdan olacak.

TV'den alışverişteki devrime siz de şahit olun.

Frekanslarımız:

Digiturk 62. kanal
    D-Smart 88. kanal
    Turksat 11958 V - Dikey Batı 27500 5/6 1121 1122 Türksat 2A
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.