Şimdi Ara

Sadece Acil Aramalar Kısmını Geçemiyorum Nolur Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şimdi bende iphone 4 4.2.1 versiyon var. restore yaptım telefon bir daha açılmamıştı neyse gel zaman git zaman bir şekilde yaptım şimdide AKTİVASYONDA takıldım kaldım. gittim internetten ATT kart aldım taktım yine olmuyor

şu ekranda taklıyor

THE SIM CARD INSERTED İN THİS İPHONE DOES NOT APPEAR TO BE SUPPORTED

Only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iPhone. Please insert The sim card that came with your iPhone or visit a supported Carrier’s store to receive a replacement sim card.

gevey de aldım geldi ama bu ekranı geçemediğim için demeyemiyorum

lütfen yardım edin.

bana bi resimli anlatım bir video ile anlatabilecek olan varsa çok sevinirim. GP ile jp ve snow lime gibi hepsini denedim olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MOONRISE

Mrb arkadaşlar.

şimdi bende iphone 4 4.2.1 versiyon var. restore yaptım telefon bir daha açılmamıştı neyse gel zaman git zaman bir şekilde yaptım şimdide AKTİVASYONDA takıldım kaldım. gittim internetten ATT kart aldım taktım yine olmuyor

şu ekranda taklıyor

THE SIM CARD INSERTED İN THİS İPHONE DOES NOT APPEAR TO BE SUPPORTED

Only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iPhone. Please insert The sim card that came with your iPhone or visit a supported Carrier’s store to receive a replacement sim card.

gevey de aldım geldi ama bu ekranı geçemediğim için demeyemiyorum

lütfen yardım edin.

bana bi resimli anlatım bir video ile anlatabilecek olan varsa çok sevinirim. GP ile jp ve snow lime gibi hepsini denedim olmuyor

Eminmisin iphone nun ATT kart ile aktivasyon olucağına eminmisin başka kartta olabilir nerden alındı...

• Redsnow ile jb yap aktivasyonu geçersin.

• Eminmisin iphone nun ATT kart ile aktivasyon olucağına eminmisin başka kartta olabilir nerden alındı...

nerden alındığını bilmiyorum yurtdışı cihazı ama.

ATT den başka kartlarda mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Redsnow ile jb yap aktivasyonu geçersin.

denedim hocam tam yüklemiyo takılıp kalıyor yarıda.

ayrıca cihazda greenpoisen var kardeşim. açılırken kurukafa çıkıyor. redsnow olmuyor takılıyor yarıda
  • Dfu modunda problem olabilir. İnstall cydia seçeneğini seç ve yönergeleri harfiyen takip et.
    Gp den sonra redsnow jb yapilinca aktivasyon olur. Aynı zamanda untethered jb devam eder. Yapmışligim var:)
  • yapıyorum olmuyor hocam. gp ile yapıyorum peki ana ekranın gelmesini bekliyormyum redsnow için yani acil arama ekranı gelmeden mi red yapıyorum. . herşeyi deniyorum olmuyor
  • quote:

yapıyorum olmuyor hocam. gp ile yapıyorum peki ana ekranın gelmesini bekliyormyum redsnow için yani acil arama ekranı gelmeden mi red yapıyorum. . herşeyi deniyorum olmuyor

jb yapınca düzelmesi lazım tam jb yapamıyorsunuz sanırım.
  • uploading ramdisk yazısında takılıp kalıyor redsnow
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus1

quote:

yapıyorum olmuyor hocam. gp ile yapıyorum peki ana ekranın gelmesini bekliyormyum redsnow için yani acil arama ekranı gelmeden mi red yapıyorum. . herşeyi deniyorum olmuyor

jb yapınca düzelmesi lazım tam jb yapamıyorsunuz sanırım.

AYNEN HOCAM YAPAMIYORUM OLMUYOR ÇÜNKÜ JB TAM TAMAMLANMIYOR. İPHONE DA hard disk resmi var redsnow dada uploading ramdisk yazısında kalıyor şuan
  • quote:

nerden alındığını bilmiyorum yurtdışı cihazı ama.

ATT den başka kartlarda mı var

Dostum yurtdışından aldıysan tabiki de AT&T den başka bir ihtimalde olabilir.AT&T sadece Amerikadan alınan cihazları active eder. Sen cihazın model numarasını verirsen daha net bir bilgi verebilirim hangi ülkeye olduğunu dair.Bence tüm sorunun sadece bu..
  • a1332 model numarası
  • Hem de gevey evde dururken gel de çıldırma:) neyse panik yapmayın BB dikkat edin ne olursa olsun.
    SHSH kaydınız var mı?
    Yoksa dfu modundan emin olun ekranın kararik olması lazım. Cihazi kapatin acin tekrar deneyin. Oda olmazsa sb 2.4b1 ile custom FW oluşturup 4.3.1'e geçersin. Bugün yarın untethered çıkacağıda tweetlerde geçiyor.
  • walla çıkdırıcam ya neden takılıp kalıyor onu anlamadım. ayrıca son dediğinizi nasıl yapacam forumda varmı serimli anlatımı
  • shsh kaydınız yok mu? Eğer yok diyorsanız buradan sb ile custom fw hazırlayın. Simple mode seçerseniz jb ve bb koruması oluyor. Simple mode seçtikten sonra activation ekranını geçmek ister misiniz diye sorar. Evet seçeneğini işaretleyin. Custom FW yüklerken sb ile en sonda talimatlarla DFU moda alın ve MASAÜSTÜNDE HAZIRLANAN CUSTOM FWyi SHİFT+RESTORE ile gösterin. bu kadar.
    http://www.ucandairem.com/jailbreak-unlock/sn0wbreeze-2-4b1-ile-ios-4-3-1-yukleme-islemi-baseband-korumasijailbreak/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 3 Nisan 2011; 14:33:06 >

• saolasın hocam 6 saatin sonunda senin sayende işi bitirdim :D

:D
    şu an güneş doğdu işte ne yapıcağım allah bilir :D
    quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Dfu modunda problem olabilir. İnstall cydia seçeneğini seç ve yönergeleri harfiyen takip et.
    Gp den sonra redsnow jb yapilinca aktivasyon olur. Aynı zamanda untethered jb devam eder. Yapmışligim var:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.