Şimdi Ara

Sağdan Direksiyonlu BMW 320D --Müthiş bir keyif (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yolcum

Soldan direksiyonlu araçların standart belirlendiği bir ülkede, sağdan direksiyonlu bir aracı keyifli bulmak, onunla hava atmayı ve park görevlisine ingiliz ruhsatını gösterip engelli parkına koymayı maharet sanmak...

İnsanların engeli dışardan görünür olmak zorunda değil ki...

Belki göremiyoruz ama bu arkadaşta o park yerine aracını park etmeyi hak ediyor.

arkadaş yerinde bir cevap vermiş...
    başka yoruma gerek yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

at yalanı, öpeyim inananı..

Ben inanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: groll

Engelli yerine sorunsuz koymana niye şaşırdın ki? O otoparklara beyin ''özürlüler'' de park edebiliyor.

Tecrubelerimi paylasirken,tecrubenizi de dinlemek hos oluyo

Ozellikle hangi yerlerde kolaylik gosteriyorlar sizin gibi olanlara?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 24 Ekim 2015; 2:41:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: tugberk23

quote:

birçoğunuz ayıplayacak ama en güzel özelliği ,özürlü otoparkına sorunsuz koymanız.. ingiliz ruhsatınız özürlü belgesi diye park görevlilerine ikna etmek..

İnsanligi da sol koltukta biraktiniz galiba? Tekerlekli sandalyeye mahkum birisi gelip otoparkin en ucuna sizin yuzunuzden birakinca hic mi vicdaniniz sizlamayacak?

Konuda ilk yorumu yapmisim diger yorumlara biraz baktim bu yorumu atlamisim

İlk cumleyi ayaga kalkip alkisladim 10 numara yazmissiniz .

En yakin arkadasim -25 yillik -protez bacak kullaniyo. H ehliyeti var. ama hic bir zaman engelli gibi yasamadi. Orta okul lisede beraber basketbol oynadik. Otomatik kullaniyo. Plakasina engelli isareti koydurmadi. Devletten extra maas talep etmedi. Su anda 86 kisilik bir isletmenin patronu. , babannem trafik kazasinda bacaklarini kaybetti, bizimle yer bizimle gezerdi. Hic bir zaman kendisini engelli hissetmedi.

Ama hic bir engelli ile beraber yasamayip,beraber bir seyler paylasmayan,kraldan kralci olup sadece soylevlerinde onlara destek oldugunu iddia eden zavallilar var. iste vicdanim bu zavallilara aciyo.vicdanim iste bu gibi gorus engeli olanlar icin sizliyo.

Arkadaslar forum dunyasinin disinda gercek bir hayat var. birakin utopyayi,gercekle yuzlesin. Sagdan direksiyonlu bir araci bu ulkede nasil kullandigimi anlatmisim,populizm yapip yaptigim hatayi tribunlere oynamak yerine engellerinizi kaldirip yeniliklerle tanisin.

Edit: sozum alinti yaptigim arkadasa deil, f0rum troll "cük!" lerine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 24 Ekim 2015; 2:44:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadas ozurlu galuba vurmayin.Engelli olucak o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Once konu sahibi yerine utandim, sonra bastim kahkahayi. Enteresan bir yasam tarzi, ama boyle mutluysa arkadas ellemeyin. Sonucta hayatta en buyuk basari mutlu olabilmektir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.