Şimdi Ara

Sağlam ve Normal Bir BP Priest İtemLeri Nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Sağlam ve Normal bır bp prıestın ıtemlerı takıları sılahı ve ne olacagını solermısınız 66 lwl bı bp war ama ıtem almayı dusunuyorum takıları ve ıtemlerı neler olması lazım ...? yardımLarınızı Bekliyorum

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sağlam ve Normal Bir BP Priest İtemleri

Knight Online'da BP Priestler, takım savaşlarında ve PvP'de kritik bir rol üstlenirler. Sağlam ve normal BP Priest itemleri, hayatta kalmalarını, destek becerilerini kullanmalarını ve savaşta hayati bir rol oynamalarını sağlar.

Sağlam BP Priest İtemleri

• Crescent Moon Scythe (C.M. Scythe): Sağlam BP Priestler için en iyi silahtır. Yüksek fiziksel saldırı gücü ve kritik vuruş oranı sağlar.
    • Arcania Plate Set: Sağlam BP Priestler için önerilen zırh setidir. Yüksek fiziksel ve büyülü savunma sağlar.
    • ** Archangel's Necklace and Ring:** Sağlam BP Priestler için olmazsa olmaz takılardır. Sağlık puanı, savunma ve büyü gücü artışı sağlarlar.

Normal BP Priest İtemleri

• Scythe of the Goddess: Sağlam C.M. Scythe'a alternatif olarak kullanılan bir silahtır. İyi fiziksel saldırı gücü sağlar.
    • Plate of the Protector Set: Sağlam Arcania Plate Set'e alternatif olarak kullanılan bir zırh setidir. Orta seviye fiziksel ve büyülü savunma sağlar.
    • Angel's Necklace and Ring: Sağlam Archangel's Necklace and Ring'e alternatif olarak kullanılan takılardır. Daha az sağlık puanı ve savunma artışı sağlarlar.

Diğer Önemli BP Priest İtemleri

• Staff of Light: Tüm BP Priestler için temel bir silahtır. Büyülü saldırı gücü ve mana puanı sağlar.
    • Priest Garb: Tüm BP Priestler için temel bir zırhtır. Büyülü savunma ve mana rejenerasyonu sağlar.
    • Amulet of Protection: Tüm BP Priestler için önemli bir takıdır. Fiziksel ve büyülü saldırılara karşı direnç sağlar.

Knight Online'da güçlü bir BP Priest olmak için, yukarıda listelenen sağlam ve normal itemleri elde etmek çok önemlidir. Bu itemler, BP Priestlerin hayatta kalmasını, destek becerilerini kullanmasını ve savaşlarda etkin bir şekilde yer almasını sağlar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sağlam bp olmak takıya bakar.Takıların ne kadar sağlamsa o kadar sağlamsındır.

Dual We
    İron Neck.
    İron Belt
    Dual Roc
    +7 Hell Breaker
  • item olarak +7 hb al derim +8 str set bazıları hp al fabriclerin takılar konusunda wp roc ske belt filan alıSAN iyi bir bp olabilirsin bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: birol23

item olarak +7 hb al derim +8 str set bazıları hp al fabriclerin takılar konusunda wp roc ske belt filan alıSAN iyi bir bp olabilirsin bence

+10000000000000000000000
  • ya bp karakter yatmassa yatıran karakterlerdir o yznden 72 lwla kadar kasılmalıdır eer yeni 3 serwerdan birindeysen +8 fabric set ske belt kafaya paper dd(64 quest) wp falan gibi elinede +7 hell breker la iş yapılır fakat +8 fp set iron belt wp dual roc +7 hb gibi kafaya gene paper dd ile bende çok ii iş yaparsın zaten eski serwerdaysanda +8 fp set en azından 2.grade half paper set olmassa olmazıdır bpnin
  • iron set / dual roc / dual w.e takarsan sırtın yere gelmez kolay kolay.ama en düşük bütceyle wp / ske. belt / dual hero's valor / dual s.w yapabilirsineline hb+7 olmazsa +6 al derim
  • sağlam bir hb;
    +8 hb
    iron necklage
    iron belt
    dual we
    dual rof
    +9 fabric set
    paper dd 25

normal bir bp
    +7 iron impact
    +8 hb
    wp
    görew küpeleri
    görew yüzükleri
    strinks of skul mu gemden cıkan 5 er anti def veren takı.
    +8 fabric set
    +6 dol.
  • +7 chitin set 2 hp 3 str basılı yada +8.. dual we +1 roc +1 +7 hb iron set +0 bunları al duff+10k healer ol sc bas 1 kere yatarsan..

ayrıca herkes fabric set demiş istersen +3 iron belt in olsun fabric set seni taşımaz en azından half paper olcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 9 Şubat 2008; 22:53:59 >
  • arkadasim kesinlikle is takilarda biter diger itemleri salla takilarida arkadaslar yazmis zaten
    Ama sana soruyorum bu uzun ve cetin yola cikmaya hazirmisin? Roque ya benzemez priest kasmasi zordur bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloddMax

sağlam bir hb
    +8 hb
    iron necklage
    iron belt
    dual we
    dual rof
    +9 fabric set
    paper dd 25

normal bir bp
    +7 iron impact
    +8 hb
    wp
    görew küpeleri
    görew yüzükleri
    +8 fabric set
    +6 dol.

boyle bir hb pardon bp:D çok abartılı olmuş benim yazdıım yukardaki bp idealdir kardeşim iron set alma bence fp+8 giy zaten hp yuksek olr nesse yazdım gerisini AYRICA LTFEN BP KULKLANMAYANLAR ABARTILI İTEMLER YAZIP ADAMIN AKLINI KARIŞTIRMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebani3131 -- 10 Şubat 2008; 13:32:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani3131

quote:

Orjinalden alıntı: BloddMax

sağlam bir hb
    +8 hb
    iron necklage
    iron belt
    dual we
    dual rof
    +9 fabric set
    paper dd 25

normal bir bp
    +7 iron impact
    +8 hb
    wp
    görew küpeleri
    görew yüzükleri
    +8 fabric set
    +6 dol.

boyle bir hb pardon bp:D çok abartılı olmuş benim yazdıım yukardaki bp idealdir kardeşim iron set alma bence fp+8 giy zaten hp yuksek olr nesse yazdım gerisini AYRICA LTFEN BP KULKLANMAYANLAR ABARTILI İTEMLER YAZIP ADAMIN AKLINI KARIŞTIRMAYIN

ben 1.5 yıl bp kullandım.sağlam demissin bu asırı bir bp değil ki xıgenon gibi bir serwera gitsen görürsün zaten böyle itemler ordaki cz de normal sayılır.asıl sen bilmeden konusma!o ediğin geyik 73 lwl den sonra oluyor istersen +8 chitin giy iron setin olmadın 3 yersin.

• haha benim bpden anlamdığımımı ifade edyorsun:D edana 2 yıldır bp oynuorum
    SENCE +8 HB VE DUAL ROF İRON SET ABARTI DEİLMİDİR
    AYRICA PAPER DD25 DEMİŞSİN ONA KOPTUM YHA:D
    oly we altı serwerlarda 72 lwl bir sağlam bir bp
    +8 fp set str
    +7 hb(daa seçenekler war playerin isteğine bağlı)
    dual roc
    iron belt
    wp
    paper dd 10
    gerisi sana kalmışş
    tekrar soyluorum 72 lwlda yatmassa kesinlikle yatırır çnku dmgi ii olr we bole bir priest 2 - 3 kişinin wurmasıyla yatmaz zaten hpside undy ile yuksek olr eer yeni serwerlardan biriydeysen fabric set idare eder fakat takılarla defans açığını kapatmak gerekir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.