Şimdi Ara

Sahibinden.com da ilan vermek için kredi kartı numaranızı gireceksiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
26.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jaws12

quote:

Orijinalden alıntı: uA_1905

quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

şaka gibi...bir ilan vermek için siteye girdim ve katagori seçimi ekranından sonra karşıma üyelik doğrulama başlığı altında kredi kartı bilgilerimi girmem gerektiği yazılı...iyide benim kredi kartım yok.yani biz adamdan sayılmıyormuyuz.kredi kartı batağına girmek zorundamıyım kardeşim ben.allah allah...

Değilsin. Bankamatik kartı çıkart.

dostum malesef banka kartı kabul etmiyorlar yaşım 17 kredi kartı alamıyorum ve ablamın banka kartını deniyim dedim ve gelen ekranda ki yazı ' bu uygulamada sadece kredi kartı sahipleri icin gecerlidir sizin girdiğiniz banka kartı ' gibi bir yazı cıktı yani sadece kredi kartı olması gerekli sahibinde.com

OHA? Saçma olmuş o zaman.

• malesef ki öyle ustam. artık napalım babamın kredi kartını caktırmadan alıcam numaraları oraya giricem öyle ilan vericem inş. bişi cıkmaz sonra yoksa öldürür babam beni
  • banka kartını kabul etmiyor şimdi denedim bende :) :) :)
  • Bende bir sıkıntı var.Uzun süredir orayada ilan veriyorum.Fakat geçen gün başka biri benden yardım istedi,hesabıyla giriş yaptı.İlan vermek isterken bu durum ile karşılaştık.Zaten Get diye bir şey varken bunuda eklemeleri saçma geldi bana.
  • bu uygulama sadece yeni üyeler için yapılmış şimdi ilan verdim benden kredi kartı istemedi bu yıl üye olacak herkes kredi kartı ile doğrulama yapmadan ilan veremiyecek
  • kendi adınıza kredi kartı olması gerekiyor
    daha önce banka kartımla get satış yaptığım halde istiyor tüm kategorilerde
    böyle saçma bir site yoktur şu an
  • doğru karar. her şey alışveriş güvenliği için. sorun yaşandığında yaygara yapanlar şimdi de ben kart numarası vermem yaygarası yapıyorlar. o zaman oradan alışveriş yapmayın kardeşim.

ve her bankanın internet şubesinde kartınıza bağlı istediğiniz limitle sanal kart oluşturmak sadece 30 saniye sürüyor. yani risk de aslında yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

doğru karar. her şey alışveriş güvenliği için. sorun yaşandığında yaygara yapanlar şimdi de ben kart numarası vermem yaygarası yapıyorlar. o zaman oradan alışveriş yapmayın kardeşim.

ve her bankanın internet şubesinde kartınıza bağlı istediğiniz limitle sanal kart oluşturmak sadece 30 saniye sürüyor. yani risk de aslında yok.

kart kullanmada sorun yok, zaten banka kartı ile get üzerinden satış yapıyorduk
    ama artık banka kartınıda kabul etmiyor, sadece kredi kartı olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: enigmasi

quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

doğru karar. her şey alışveriş güvenliği için. sorun yaşandığında yaygara yapanlar şimdi de ben kart numarası vermem yaygarası yapıyorlar. o zaman oradan alışveriş yapmayın kardeşim.

kart kullanmada sorun yok, zaten banka kartı ile get üzerinden satış yapıyorduk
    ama artık banka kartınıda kabul etmiyor, sadece kredi kartı olacakmış

Zaten ben de kredi kartından bahsediyorum.
    Kredi kartı olması lazım.
    Bu uygulama sitenin aleyhinedir ama onlar da keyfinden bu uygulamaya geçmezler. Konulara sadece kendi açınızdan bakıp gerisi beni bağlamaz diyemezsiniz. Her şeyin bir nedeni vardır.
    Bu uygulama belki onların hitini, gelirini azaltabilir ama prestij kazandıracaktır.

• yani banka kartı güvensiz kredi kartı güvenlimi
  • quote:

yani banka kartı güvensiz kredi kartı güvenlimi

alakası yok banka kartı hesabında para varsa işe yarar, kredi kartı hesabında para olmasa bile limit dahilinde alışveriş yaparsın, ayrıca sanalkarta geri yükleme yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

alakası yok banka kartı hesabında para varsa işe yarar, kredi kartı hesabında para olmasa bile limit dahilinde alışveriş yaparsın, ayrıca sanalkarta geri yükleme yapılmıyor.

dikkatini çekerim satış yapmaktan bahsediyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

dikkatini çekerim satış yapmaktan bahsediyorum

satış yapmak için almak için bile hesabından para çekilmesi gerekir şimdilik bu sadece kredi kartıyla oluyor benden istemedikleri için prosedürü bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: derkavi

ben artık böyle kişilerin özel bilgilerine varasıya kadar isteyen sitelere pek takılmıyorum, bırakın kredi kartını üyelik bile istemeyen ilan siteleri piyasada çok arayan beni buradada buluyor www.ilandaki.com

Yok daha neler.topu topu 7 tane araba ilanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

ben artık böyle kişilerin özel bilgilerine varasıya kadar isteyen sitelere pek takılmıyorum, bırakın kredi kartını üyelik bile istemeyen ilan siteleri piyasada çok arayan beni buradada buluyor www.ilandaki.com

işte bu düşünceye sahip olduğunuz sürece tek bir siteye mahkum olursunuz, sonra burada yok kredi yok bilmem ne istiyorlar diye feryat edersiniz.

• her bölümde olmuyor, ama bunu neye göre ayırıyolar bilmiyorum. mesela bende geçenlerde buz pateni ilanı vermiştim onda da istemişti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

işte bu düşünceye sahip olduğunuz sürece tek bir siteye mahkum olursunuz, sonra burada yok kredi yok bilmem ne istiyorlar diye feryat edersiniz.

güvenli e ticaret denen birşey var o yüzden istiyorlar kredi kartı, senin verdiğini siteyi ilk defa görüyorum çeşitlilik yok fiyatlar yüksek güvenirlilik nerdeyse hiç yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: _3GeN_

sahibinden.com da bundan sonra ilan vermek için kredi kartınızı girmeniz gerekecek.Her ne kadar dolandırıcılıgı azaltmak için atılmış bi adım olsada ya kredi kartı olmayanlar ne yapacak ?

Aynı hizmeti ücretsiz veren siteler var. misalwww.acilensatiyorum.com ilan sitesi. ACİLEN SATIYORUM adı ile iddalı hem görsel hemde işleyiş olarak çok başarılı buluyorum. Kredi kartı bilgiside istemiyor sınırsız ilan verebiliyor ücretsiz mağaza açabiliyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold1973 -- 21 Nisan 2013; 22:06:07 >

• Sahibindende ne kadar fırıldak döndüğünü bilmeyen arkadaşlar kötülemiş olabilir. Sırf değeri 10 milyar olan arabaları bi enayi bulurum diye 15e ilan veren kan emicilerden kurtulmak için bile yeterli bir sebep.
  • Resimleri bana at ilanı ben açıyım tel olarak seninkini yazarım maksat sevap points.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.