Şimdi Ara

samsunda olanlar dikkat etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az oncebasimdan gecen bir olyi anlatim karnim acikti disardan yiyi mdedim her zamanki gibi bu saatlerde tavuk doner satan tek yereuggradim mecburen bi porsiyon aldim tabakta eve geldim actim yemeye basladim marulu bi acayip kokuodu yerken sonra tabaga egildim koklamak icin birde ne gorim icinde cekirge var birde normal degil balik gibi kokuyordu hemen tcikartmaya calistm yediklerimi basarili olamadim atladim arabayapaketi aynen iade ettim yenisini yapim dedidavrandi tabaga yok kalsin abi artik disardan birsey yemem dedim parasini aldim bi ozur bile dilemediler
    bunu yapan yerde

bulvardaki ali usta isimli doner ve kebap salonudur dikkat ediniz

artik disardan birsey yemicem

tavuk dúrúme 3 liraistiyorlar bu arada ucuz bir yerde degildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronos55 -- 27 Mayıs 2010; 1:52:51 >

• ucuz muydu
  • samsuna geldıgımde oradan kesınlıkle yemıcemm meeaann sana puanım 9 kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

ucuz muydu

ne ucuzu dostum bi tavuk dúrúme 3 lira bayliosun
  • Iyidir ali usta. Hiç yemedim ama müptelası olan arkadaşlar vardı. Hocam madem araban var gitsene beyaz eve çalıkuşuna... Bilmediğin yerlerde ne işin var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Iyidir ali usta. Hiç yemedim ama müptelası olan arkadaşlar vardı. Hocam madem araban var gitsene beyaz eve çalıkuşuna... Bilmediğin yerlerde ne işin var...
    hmb dostum zaten hep calikusundan sacaktan aliyodum ama bu saatte oralarda tavuk kalmio ben de kirmizi et yiyemiyorum mecbur aldim yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronos55

quote:

ucuz muydu

bildiğim yer olmadığı sürece dışardan yemek yememeye özen gösteririm

keşke 5 liraya pınar sucuk alıp yapsaydın

neyse sende problem olmasın
  • quote:

hmb dostum zaten hep calikusundan sacaktan aliyodum ama bu saatte oralarda tavuk kalmio ben de kirmizi et yiyemiyorum mecbur aldim yani

Himm anladım hocam. Benim de güvendiğim iki üç yer var zaten. Çalıkuşu, beyaz ev, lezzet, zeynep abla... Tavuk döner için bunlar. Bende yiyemiyorum et döner o yüzden iyi tavuğu kim nerde yapar samsunda bilirim :) sende bişey olmasın da önemli değil gerisi
  • quote:

quote:

quote:

ucuz muydu

iste sorunda burda useniyorum evde yapmaya yalniz yasadigim icin

• quote:

quote:

quote:

ucuz muydu

Alıntıları Göster
    of be dostum, hemde çekirge, acayip tiksinirim çekirgeden :), umarım çekirgedende yememişsindir

• quote:

quote:

Himm anladım hocam. Benim de güvendiğim iki üç yer var zaten. Çalıkuşu, beyaz ev, lezzet, zeynep abla... Tavuk döner için bunlar. Bende yiyemiyorum et döner o yüzden iyi tavuğu kim nerde yapar samsunda bilirim :) sende bişey olmasın da önemli değil gerisi

bende ibrsy yok ama kokusu aklimdan hic gitmicek

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    işin aslı sıcakta ekmek arası pek akıl karı değil

sabatan akşama kadar bir sürü bakteri toz vs...

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bu gecede biskuvite talimd.

• quote:

bu gecede biskuvite talimd.

Alıntıları Göster
    acliktan gebercegimi bilsem artik disardanyemem allahtan lavas ekmek arasi filan almadik tabakta farkedildi
  • quote:

acliktan gebercegimi bilsem artik disardanyemem allahtan lavas ekmek arasi filan almadik tabakta farkedildi

Alıntıları Göster
    düşünsene ekmek arası almışın oturmuşun yiyosun ağzında çatırt diye ısırdın birşeyi ağzına bi baktın yeşil bi çekirgeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Su Aygiri

düşünsene ekmek arası almışın oturmuşun yiyosun ağzında çatırt diye ısırdın birşeyi ağzına bi baktın yeşil bi çekirgeee

Alıntıları Göster
    balık kokuyorsa martı etidir

• quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

balık kokuyorsa martı etidir

Alıntıları Göster
    Resimlere bakin şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excution

Resimlere bakin şimdi :)

Alıntıları Göster
    trabzondada 3 tl döner tüpten kar edeyim diye bide çiğ çiğ kesiyo sanki karga besliyo ah ah 1.250ye yiyoduk istanbulda yanında ayran bedave 1.250lik döner bundan 10 kat tatlıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

trabzondada 3 tl döner tüpten kar edeyim diye bide çiğ çiğ kesiyo sanki karga besliyo ah ah 1.250ye yiyoduk istanbulda yanında ayran bedave 1.250lik döner bundan 10 kat tatlıydı

Alıntıları Göster
    Bu saatte beyaz ev falan açıkmı ya? Samsunun dönerini bi özledimki ooof of.İstanbuldakiler döner yediğini sanıyor.Birde halil usta vardı kebapçı çiftliğin aşağısında kalıyo duruyomu acaba kebabı nefis yapardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: War Star

Bu saatte beyaz ev falan açıkmı ya? Samsunun dönerini bi özledimki ooof of.İstanbuldakiler döner yediğini sanıyor.Birde halil usta vardı kebapçı çiftliğin aşağısında kalıyo duruyomu acaba kebabı nefis yapardı.

Alıntıları Göster
    döner et yenir tavuk döner eskiden yoktu

bereket döner akar gerisi bakar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.