Şimdi Ara

samsunda olanlar dikkat etsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: marantz
    döner et yenir tavuk döner eskiden yoktu

bereket döner akar gerisi bakar

Tabi tabi akar ama paralar 2 et doner we 2 kolaya 18 tl werdigim icin benim paralar akti :)
  • samsun mu ? bulvar mı ? ali usta mı ?

• Tavuk döner et döner katık dönerden yenilir.
  • Benimde başıma böyle birşey gelmişti.Döner almıştık biryerden.İlk yudumumu aldım.Çiğnerken 2. yudumuda almaya kalkıştığım anda gözlerim dönerin içinde yeşilliklerin arasında birşeye takıldı.O kalorifer böcekleri varya hıphızlı koşan antenli bişey,orda antenlerini falan oynatıyo.Direk çıkarttım ağzımdaki parçayı.Gittim adama gösterdim yüzsüz herif bitane daha yapayım diyo.Dedim ver paramı.Hemen uzaklaştım ordan bir daha asla gitmemek kaydıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3tyu

quote:

Orijinalden alıntı: marantz
    döner et yenir tavuk döner eskiden yoktu

bereket döner akar gerisi bakar

Tabi tabi akar ama paralar 2 et doner we 2 kolaya 18 tl werdigim icin benim paralar akti :)

kirmizi et yenmio ya nerden alinirsa alsin hosuma gitmio
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

samsun mu ? bulvar mı ? ali usta mı ?

nihat yoksa sendemı oradan alıp yedınallahtan bulvardan öyle bişey almıyorum,çalıkuşu ıyıdır tek guvendıgım yer dıyebılırım bu konuda

• geçmiş olsun hemşerim bilindik yerden şaşmayacaksın tavuk döner istersen gazi caddesindeki yıldızda çok iyidir tavsiye ederim yani :)
  • Kötü olmuş artık döner fln yiyemezsin heralde .

Benim başıma şöyle bi olay gelmişti , şeftaliyi çok severdim 2 sene yazın başları yine babam almış şeftaliyi bende görür görmez hemen aldım elime bi ısırık attım , 2. ısırığı bi attım şeftalinin çekirdeğine 5-6 tane böyle 2cm boyunda fln siyah bir böcek türü girmiş ( böcek fobim var ).O günden sonra şeftaliyi hiç bir zaman elime alıp ısırarak yiyemedim önce çekirdeğine bıçak saplıyorum sağlam mı diye daha sonra dilimleyip yiyorum
  • Beyaz Ev derim başka da birşey demem öğrencilik ve çocukluk yıllarında az yemedim dürümünü. Ankarada ise onun daha koftisini Aspava diye kakalıyorlar millete
  • ciddisoyluyorum les gibi kokuodu agzima sindikokusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronos55

ciddisoyluyorum les gibi kokuodu agzima sindikokusu

kızlar öpmez seni artık
  • Beyaz ev yada çalıkuşunda ye harbiden , yada çağla ya da gidebilirsin.
  • quote:

az oncebasimdan gecen bir olyi anlatim karnim acikti disardan yiyi mdedim her zamanki gibi bu saatlerde tavuk doner satan tek yereuggradim mecburen bi porsiyon aldim tabakta eve geldim actim yemeye basladim marulu bi acayip kokuodu yerken sonra tabaga egildim koklamak icin birde ne gorim icinde cekirge var birde normal degil balik gibi kokuyordu hemen tcikartmaya calistm yediklerimi basarili olamadim atladim arabayapaketi aynen iade ettim yenisini yapim dedidavrandi tabaga yok kalsin abi artik disardan birsey yemem dedim parasini aldim bi ozur bile dilemediler
    bunu yapan yerde

bulvardaki ali usta isimli doner ve kebap salonudur dikkat ediniz

artik disardan birsey yemicem

tavuk dúrúme 3 liraistiyorlar bu arada ucuz bir yerde degildi

Çalıkuşu 4ever

• quote:

az oncebasimdan gecen bir olyi anlatim karnim acikti disardan yiyi mdedim her zamanki gibi bu saatlerde tavuk doner satan tek yereuggradim mecburen bi porsiyon aldim tabakta eve geldim actim yemeye basladim marulu bi acayip kokuodu yerken sonra tabaga egildim koklamak icin birde ne gorim icinde cekirge var birde normal degil balik gibi kokuyordu hemen tcikartmaya calistm yediklerimi basarili olamadim atladim arabayapaketi aynen iade ettim yenisini yapim dedidavrandi tabaga yok kalsin abi artik disardan birsey yemem dedim parasini aldim bi ozur bile dilemediler
    bunu yapan yerde

bulvardaki ali usta isimli doner ve kebap salonudur dikkat ediniz

artik disardan birsey yemicem

tavuk dúrúme 3 liraistiyorlar bu arada ucuz bir yerde degildi

Yapma bunu yapma bunu. Daha geçen gün gittim orada yedim bişeler. ayrıca adı değişti artık hacı usta şu anda.

• of ben yemiştim ama nerde olduğnu bilmiyom
  • Çalıkuşu'na git .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.