Şimdi Ara

samsung 40eh5000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun samsung marka full hd led tv edindim. Akabinde bir adette silvermax marka full hd puma marka modelde scart girise takilan mini hd uydu alici aldim. Basit bir soru kusura bakmayin. Bu uydu alici televizyona hem scart hemde hdmi dan baglanir mi? Hem scart cikisina hemde hdmi cikisina sahip. Hdmi kablosuda var. Sadece hdmi baglasam sarkacak goruntusu kotu olacak. Sadece scart baglasam bu fiyata full hd cihaz almaya gerek yoktu.
    Simdiden verilen cevaplara tesekur ederim.
    Not: yahu arkadas bunun icin konu mu acilir git tak bak, oluyorsa olir olmazsa olmaz diyebilirsiniz. Ama haftasonu aldigimiz icin servis kurmaya gelmedi bende kurarsam garantiyi baslatmayiz dediler. Pazartesi ye kadar bu merakla beklemeyi istemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Var mi bir bilgisi olan?

• Televizyonunuz hayirli olsun oncelikle gule gule kullanin uydu alicisini marka olarak tanimiyorum ama soyle soyleyebilirim eger hd uydu alicisiysa hd goruntu alabilirsiniz ama hdmi cikisli bir sd uydu alicisiysa hdmi cikisiyla daha iyi bir goruntuye sahip olursunuz yani her iki durumda da hdmi baglantisini kullanin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur82

Televizyonunuz hayirli olsun oncelikle gule gule kullanin uydu alicisini marka olarak tanimiyorum ama soyle soyleyebilirim eger hd uydu alicisiysa hd goruntu alabilirsiniz ama hdmi cikisli bir sd uydu alicisiysa hdmi cikisiyla daha iyi bir goruntuye sahip olursunuz yani her iki durumda da hdmi baglantisini kullanin bence

Yani söylemek istediğim cihazın hem Scart hem hdmi çıkışı var. Sadece hdmi ile baglarsam cihaz arkada kaybolmayacak yine sehpanin üstünde kalacakti. Scart i uydu aliciyi tv nin arkasında kaybolsun diye takacagim hdmi da görüntü için. Yani tv ye iki giriş olacak hem Scart hem hdmi. Tv girislerinden hdmi secer izlerim herhalde.
    İyi dilekleriniz ve cevaplariniz için teşekkür ederim.

• rica ederim görüntü kirliliği açısından sıkıntı belki ama hd uydu alıcısı demişsiniz daha düzgün bir görüntü almak için ya da şöyle söyliyim hd görüntü almak için mecburen hdmi girişi seçmek durumundasınız scart hd görüntü taşıyamaz çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.