Şimdi Ara

Samsung 40JU6070 (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Büyük ihtimal bu televizyonu alacagim ama takildigim bir konu var. Bir yerde bu tvnin hdmi 2.0'a sahip olmadigini ve bu yüzden hdmi'dan 4k 60p destek vermedigini duydum. Bu dogru mudur? Bilgisi olan, kullanicisi olan cevaplayabilirse cok sevinirim, yilbasindan önce almayi planliyorum cünkü.

Simdiden tesekkür ederim..

• konu yanlış yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: konukilit

Merhaba,

Büyük ihtimal bu televizyonu alacagim ama takildigim bir konu var. Bir yerde bu tvnin hdmi 2.0'a sahip olmadigini ve bu yüzden hdmi'dan 4k 60p destek vermedigini duydum. Bu dogru mudur? Bilgisi olan, kullanicisi olan cevaplayabilirse cok sevinirim, yilbasindan önce almayi planliyorum cünkü.

Simdiden tesekkür ederim..

4k 60hz alıyorum. Ama alacağın ekran kartları nvidia 900 serisi olucak. Şuan 2160p 60 hz alıyorum gtx970 ile. 7970 var bende onunla denemediğim kablo kalmamıştım ve internetden araştırdığımda ve forumdada konu açtığımda ekran kartının desteklemediğini öğrenince dün gtx 970 aldım.

Malını öven biri değilimdir. Ama ürün tam bana göre idi pip mevcut pc monitorü olarak kullanıyorum çalışma alanı büyük olduğu için. Ve pip ile istediğim köşede tv açabiliyorum.

Ama oyun yönünden performanslı gelmedi bana . TEpkimesi yüksek bir panel. Ve panel büyüklüğü tepkime teloransını yok ediyor.

1800 aldım bu fiyada bu ölcüde böyle cihaz bulamadım.
    HDD deki 1080p yüksek bitrate li videolarımı filmlerimi çok rahat oynatıyor. mkv lerde sorun yok.
    Özellikle 4k uydu alıcısı mevcut ve hızlı geldi bana.

Tek eksi yanı tepkime süresi onun haricinde şuanlık memnunum cihazdan

Ek olarak ps4 de kullanıyorum cihazda . Bir olumsuzluk yaşamadım. Kumandasıda akıllı kumanda değil. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Samsung 40JU6070 (YARDIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 28 Aralık 2015; 15:43:27 >

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Tekrar tesekkür ederim, aklimdaki soru isaretlerini kaldirdiniz. Ben 2013 Late 13" Macbook Pro Retina modeliyle beraber kullanacagim. ju6470 modeliyle arasinda kalmistim ama 6470'e de zam geldi ve arada 500 tl'ye yakin fark oldu. 6070 mantikli bir tercih olacak sanirim.
  • konukilit kullanıcısına yanıt
    Macbook Pro Retina bu model hakkında bilgim hiç yok hdmi 2.0 çıkışı varsa sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.