Şimdi Ara

Samsung 763mb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç hafta önce samsung 763mb aldım. P2-266 mhz işlemci ve Asus P2-L97 boardum var. Ekranda bir sorun var sanırım ayda bana öyle gelio nerden kaynaklandığını anlayamadım. Ekran ayarlarını yapıyorum tam köşelere oturtuyorum fakat bir süre sonra kendiğinden sol ve asağı tarafa doğru hafifçe kayıyor ve bu beni sinir ediyor. Ekran kartım 32 tnt2, çözünürlük 1024*768 ve refresh rate optimal. Sorun ne olabilr?

• Yok mu bilen, kafayı sıyırmıyım sonra (:
  • SAMSUNG monitörlerde kenar ayarlarını kaydetmeme sorunu var sanırım ona bağlı bir sorun. aslında monitörün normal..
  • Hem böle bir sorun var diyorsun hemde normal diyorsun anlamadım ben bu işi wala. Cidden bir bozukluk varsa aldığım yere geri götürmeyi düşünüyorum çünkü, gerçi nolr bilmem ama...
  • yani samsung monitörlerin genel sorunu bu. ayarları kaydetmiyor. gidip değiştirsende yeni alacağın samsung eskisinden farklı olmayacak.. şimdi anladın mı??
  • bu söylediğin pek mantıklı gelmedi bana, eğer bu kadar büyük bir sorun olsaydı samsung diye bir markanın varolamayacağını düşünüyorum.
  • 763Mb yerine Philips 107p düşünebilirsin. Sanırım en az sorun çıkaran monitör bu. Yada Lg F700P'leride öneriyorlar.
  • Aynı monitörden iki tane de bende var ayarları yaptıktan 1-2 hafta sonra filan ayarları unutuyor ve ekran yamuk yumuk oluyor iki saat osd den ayarlamak gerekiyor ama senin sorunun bundan mı kaynaklanıyor emin değilim...Kayma demişsin ,peki bunu OSD'den ayarlayarak düzeltebiliyomusun ?
  • Bende de 763 MB var. hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    Hatta farklı ekran çözünürlüklerindekiler ayrı ayrı kaydediyor.
    Bence monitörde bir sorun var.
  • Kayıtta sorun yok sanırım. Şimdi ekranı açıyorum herşey normal benim kaydettiğim gibi fakat bir süre sonra 15-20dk. alttan,üstten kayıyor ve birazda sola kayıyor. Belki birkaç milim ama bu beni sinir ediyor. Restart edice düzelmiyor, kapatıp hemen açınca düzelmiyor. Fakat kapatıp belli bir süre bekliyim açınca düzeliyor yane normal oluyor fakat yine dediğim gibi açtıktan bir süre sonra bozuluyor. Kafayı sıyırdım galiba (:
  • bende kullanıorum alalı 1 ay oldu bahsettiğin sorun yok ve çok memnunum garantiyi bi dene..
  • mantıklı gelmediyse değiştir.. anacak bu sorunu yaşayan çok kişi olduğunu biliyorum.
  • bu sorun tüm samsung monitörlerin (lcd hariç) genel özelligi arkadaşım bu durumda pek bir şey yapamazsın baykaya arkadaşımızın dedigi gibi degiştirmen en mantıklısı
  • Böyle bir genel özellik olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarım saatlerce açık kalmasına rağmen görüntüde kayma olmuyor.
  • evet genel özellik şimdiye kadar bir sürü samsung monitör gördüm ve hepsi aynı idi belki sen kenar ayarları yapmıyorsundur
  • Bence de garantiye yolla.
  • Kenar ayarları yapılı. Kenarlarda hiç boşluk bırakmıyorum. ve kaymada olmuyo. Bence kenarlarda kayma oluyosa büyük bi problemdir. Genel özellik değildir
  • Arkadaşlar bencede genel özellik değildir ama malesef beni bulmuş sanırım. Acaip sinir oldum ama napıyım garantisi war nasıl olda bi gösterelim bakalım nolcak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.