Şimdi Ara

SAMSUNG ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung un ürünleri gerçekten çok kaliteli kullanışlı ve ucuz...

Ben de Donanımhaber de yaptığım araştırmalar neticesinde bir yıl kadar önce Samsung 8481 model elektirikli süpürgeyi almaya karar verdim ve bir alışveriş merkezinden 289TL ye aldım. diğer eşdeğer markaların yanında gerçekten çok kaliteli ve ucuzdu... Bu modeli Samsungun kendi mağazaları halen 299 TL ye satmaktalar. Ürüne diyecek birşey yok... Verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar veriyor...

Ancak Samsunga bulaşmamış arkadaşlara şu uyarıda bulunmak isterim...
    Samsungun satış sonrası müşteri hizmetleri çok berbat...
    Benim çok başım ağrıdı... Mesela geçen ay ben bunları aradım ve eskiyen HEPA12 filtrenin yenisini almak istedim, aradım müşteri hizmetlerini, teknik servise yönlendirdiler....
    Teknik servis diyaloğumuz şu şekildi
    - Samsung 8481 model elektirikli süpürgenin kare şeklindeki HEPA12 filtresinden alabilirmiyim?
    - Elektirikli süpürgenizle birlikte gelin, yardımcı olalım...
    - ??? Nasıl yani koskoca elektrikli süpürgeyi taşımama gerek var mı, Bana sadece Samsung 8481 model elektirikli süpürgenin kare şeklindeki HEPA12 filtresinden lazım, parası neyse veririm...
    - Hayır beyfendi elektrikli süpürgenizle gelmeniz gerekiyor,
    - Sizcede çok saçma değil mi bu, yani kolaylıkla sökülüp takılabilen (hatta kullanım klavuzunda sık sık bu filtreyi çıkarıp temizleyin diyor) 10X15cm ebatlarındaki bir parça için koca süpügeyi taşımak...
    - İş yapma tarzımız bu şekilde, süpürgeyle gelin...
    - Sadece HEPA12 yi getirsem, onun aynısından alsam, parayla değil mi?...
    - Süpürgeyle gelin!....
    - Ben sizin gibi..... ********..
    - Beyfendi böyle konuşmaya devam ederseniz görüşmeyi sonlandırmak zorunda kalacağım...
    - dııt... dııtt.. dıııtt..

Anlayacağınız SAMSUNG un satış sonrası ilgi ve alakası bukadar....
    ilgi ve bilgilerinize....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.