Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 DUAL SIM (SM-A7000) Yardim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar DH sakinler, 3 ay kadar once Pekin`den samsung galaxy a7 dual sim kartli modelini arkadasim vasitasi ile satin aldim. Urunu subattan beri kullaniyorum daha dogrusu kullanmaya calisiyorum, web yardimiyla play store harici whatsapp vs vs apps el ile yukleme ile kullaniyorum. hersey mukemmel hizli ve stapil calisiyor ama google play store u kullanamiyorum. Ilk acildiginda samsung apps ve bazi samsung uygulamalari vardi. Urunu fabrika ayarlarina resetledim ama sorun ayni. play store webden ulastigimdada 3 farkli hesap ile denedim ama nafile, eslesen hicbir cihaz bulunamamaktadir diyor. Android 4.4.4 kitkat yuklu. Dil opsiyonu 3 dil gerci sorun olmuyor ingilizce ama genel olarak bu konuyu nasil duzeltebilirim daha once hep iphone kullaniyordum, o nedenle android 5.0 lollipop guncellemesi vs pek vakif degilim bu konuya. tavsiyeleriniz var mi rom mu atsam 5.0 lollipop.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbad-boyx -- 21 Nisan 2015; 0:17:12 >

• Rom atarsan düzelir kardeşim...Farklı sürümde bir rom at....custom tavsiye ederim ama sorunları oluyor...en iyisi sen stock rom at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessar47 -- 21 Nisan 2015; 1:21:24 >
  • Peki tavsiye edebiliceginiz bi site var mi rom icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sammobile sitesinden baktığımda A7000 sadece Çine'e özel üretilen bir model olduğunu anladım.

Sadece Çin için stok rom mevcut.http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-A7000/

1 Nisan'da yayınlanan son romu indirip Odin ile flashlayabilirsin. Odin v3.04 diye aratırsan programı bulursun.
    Odin ile kurulum;

quote:

1- Odin'i açıyoruz.
    2- Re-partition bölümünü işaretlemiyoruz.
    3- PDA yazısına tıklıyoruz.Bilgisayarımıza indirdiğimiz tar uzantılı dosyayı seçiyoruz.
    3- Download modundaki telefonumuzu bilgisayara bağlayıp ID:COM penceresi sarı renk aldığında Start'a basıyoruz.
    4- Bu kadar basit !!

SAMSUNG GALAXY A7 DUAL SIM (SM-A7000) Yardim!!

• Cok tesekkurler hocam en kisa surede deniycem.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar sm-a7000 sadece çin'e özel yapılmış olup yükleyeceğiniz firmware rom ile beraber telefondaki tüm diller ve google playstore silinecektir. bazı sitelerde verilen romları boşuna denemeyin telefonunuz bootlopa düşer. Yani açılma ekranında takılı kalır. SM-A7000 model yurtdışından gelen telefon; SM-A700YD model ile farklıdır. Elinizde eğer SM_A7000 model bir samsung galaxy A7 telefon varsa; buna göre düzenlenmiş bir rom yüklemeniz gerekir ki bazı sitelerde verilen rom dosyasında a7000 orjinal romunun system.img.ext4 dosyası yerine sm-a700yd ye ait system.img.ext4 dosyası konulmuştur. Yani sm-a700yd system.img.ext4 dosyası kesinlikle sm-a7000 de çalışmaz. bunun yerine verdiğim linkteki videoyu izleyin sm-a7000 için hazırlanmış rom dosyasının linki mevcuttur... %100 türkçedir ve Playstore mevcuttur... Emeğe saygı... (SM_A7000 5.0.2 2015 model samsung galaxy a7)
    https://www.youtube.com/watch?v=wk69BSZK0RQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulyum -- 27 Mayıs 2018; 1:49:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.