Şimdi Ara

Samsung Galaxy i5510 yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung Galaxy i5510 medya marketlerde gören varmı hiç ? Teknosa,Mediamarkt vb. gibi
    Bide Mersin mediamarkt veya teknosaya geldimi gelmedimi bilgisi olan en son gittigimde yoktu ? Bide telefonun kötü ve iyi yanları . Siz olsaydınız alırmıydınız yada tavsiye edermiydiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilemedinotur0 -- 10 Şubat 2011; 13:47:22 >

• herhangi bir teknosa da göremedim ben..o kadar bütçen varsa LG optimus One yani lg p503 modeline bakablirsin daha iyidir samsungdan.mediamarktlarda satışa sunuldu mersnde var mıdır bilemiyorum..
  • Hepsiburadada var
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Hepsiburadada var

İnternetten alışverişe sıcak bakmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

herhangi bir teknosa da göremedim ben..o kadar bütçen varsa LG optimus One yani lg p503 modeline bakablirsin daha iyidir samsungdan.mediamarktlarda satışa sunuldu mersnde var mıdır bilemiyorum..

Lg optimus one özellikleri güzelmiş.Acaba fiyat aralıgı ne kadar , Mediamarkt yada teknosada varmı.
  • mediamarkların bir kısmında var..daha türkiyede yeni başlandı satımına 599 mediamarktlarda..teknosalara daha girmedi sanırım ürün..internette 610 620 civarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.