Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II N7100 1,849 TL ile satışta (MEDCELL garantili) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7105 bana pek hitap etmiyor açkçası.. LTE de olmayıversin ya
  • O diilde bugün İzmir Çankaya'da dolaşırken bi fiyat alayım dedim öylesine.. Vodafone bayiine "Note 2 var mı" diye sordum. Bugün Genpa ve Telpa'ya geldi istiyosanız getirtiriz dedi eleman. Fiyat nedir dedim, bi sorayım dedi ve 1550 dedi karta 12 ye böleriz falan.. tabii ben atladım hemen, getirin alayım dedim.. Eleman yine aradı bi yerleri "ya, 3 tane varmış o da hemen bitmiş" falan fıstık kıvırıyo (koskoca Genpa ve Telpa 3 tane getirtmiş) Pazartesi gelecek dedi, "iyi" dedim geçtim.. Komik yani.. Ama pazartesi yine de sorayım diyorum..
  • yanlışlıkla note 1 fiyatı söylemiştir.siz getirin alayım deyince kıvırmıştır.
  • 5 6 aydır note kullanıyorum almak isteyenlere fikir vermek için bir kaç şey yazacağım.

öncelikle bunu hava olsun telefon görüşmesi yapıyım diye alıyorsanız asla almayın kullanım amacı o değil

pil durumu kullanmazsan durduğu yerde su gibi akıp bitmiyor (normal kullanımda 6 gün dayandığını bilirim)

telefonu aktif elinizden hiç düşürmüyorsanız 1 gün rahat gidiyor, gün içinde 2. kez şarj etmeye gerek yok

mail, web, navigasyon, video, işlerinde büyük ekran avantajı ile diğer cihazlarda 5dk uğraştığınız işi 2dk da yapıyorsunuz

ben çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Orijinalden alıntı: gewa

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

büyüklüğünden dolayı note 2 nin çok fazla ilgi göreceğini sanmıyorum.
    en azından s3 kadar...

note 1'le 2 arasında çok büyük fark yok bu yüzden aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

note 1 inde çok ilgi gördüğü söylenemez.
    pil yüzünden çok şikayet var.
    büyük ekranlarda kırılma çatlama problemleri de çokça görülüyor.
    bu kadar büyük bir cihazı telefon olarak aktif kullanmak için çok özen gerekiyor.
    adeta pamuklar içinde saklamak lazım.bunun da günlük kullanıma ne derece uygun olduğu tartışılır.
    ama güzel bi tabletphone o ayrı...

10 milyon tane satılmış ağustos ayı itibariyle.

http://shiftdelete.net/samsung-10-milyon-galaxy-note-satti-39244.html

• Arkadaslar iPhone 4 den sonra bu cihazı alsam çok bocalarmiyim acaba? Yani kuzenimde note 1 var ve cok takılmasından şikayetçi benimde en ayar oldugum konudur bı işlem yaparken yavaşlık takılma vs. iPhone da bu tarz seyler hic olmuyor o yüzden iPhone 5 emi geçsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note II nin 32 GB modeli gelecek mi Türkiye ye?

• Lansmana gidip, alabilirim diyordum ama iptal etmişler.
    Neden acaba?
  • Bu büyüklükte bir "cep telefonu" bir cepte taşınmaz.
    Telefon görüşmesi için kulağına götürdüğünde komik görünür.
    Tek elle kullanmak sıkıntı.
    Teknoloji aç gözlüleri için yaratılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu büyüklükte bir "cep telefonu" bir cepte taşınmaz.

Hocam yeni bişey degil ki note yokken nokia n serisi vardı :D kulaklık ve bluetooth icad edilmiş.
    Zamanında param olsa hıc beklemez taksitler yine alırdım.
    su anda lg de piyasaya girmeden karar vermek icime sinmiyor.

Soruma donersek, arkadaşlar bu sistemde diz ve masaustu pclerimizdeki gibi ekran kartı ram vb yok.
    Ekran bellegini belirleyen cipler var.
    dolayısı ile sizce f/p ürünü cihazdan aldıgımız verimi bunda da bulurmuyuz?
    Once netbook ile kıyaslayacaktım ama piyasada işlemcisi 0,3 ghz olanlar da var malum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanbilen

Tum Avrupa ve Turkiye'de 2600 mhz LTE kullanilacak ama su an 2600 destekleyen baska telefon yok. Iphone 5 bile desteklemiyor.

Samsung I9305 nedir ne değildir diye bir araştır istersen...
  • şu an en iyi fiyat gondolbaşı diye bi sitede... resmi distribütör garantisi ile 1.740'a veriyorlar.. Nasıl oluyor anlamadım ama, fiyat çok güzel..

http://www.gondolbasi.com/urun/samsung-note-2-n7100-.aspx?ref=akakce&v=1.47

ithalatçı garantisi ile satanlarda ise markapon bir boy önde 100 TL worldpuan ile 1.669'a geliyor.. Lakin sadece yapı kredi kartına bu puanı veriyor..

http://www.markapon.com/firsat/samsung-n7100-galaxy-note-2/16509

• quote:

http://www.kimbuldu.org/tag/kulakligin-icadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodubad

şu an en iyi fiyat gondolbaşı diye bi sitede... resmi distribütör garantisi ile 1.740'a veriyorlar.. Nasıl oluyor anlamadım ama, fiyat çok güzel..

http://www.gondolbasi.com/urun/samsung-note-2-n7100-.aspx?ref=akakce&v=1.47

ithalatçı garantisi ile satanlarda ise markapon bir boy önde 100 TL worldpuan ile 1.669'a geliyor.. Lakin sadece yapı kredi kartına bu puanı veriyor..

http://www.markapon.com/firsat/samsung-n7100-galaxy-note-2/16509

Resmi distribütör garantisi dediği de paralel ithalat. Paralel ithalatçılar da resmi sayılıyor. Devlet izin alıp ithalat yapıyorlar. Telpa falan olsa bağıra bağıra yazardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumdaşşş

quote:

Hocam yeni bişey degil ki note yokken nokia n serisi vardı :D kulaklık ve bluetooth icad edilmiş.
    Zamanında param olsa hıc beklemez taksitler yine alırdım.
    su anda lg de piyasaya girmeden karar vermek icime sinmiyor.

Soruma donersek, arkadaşlar bu sistemde diz ve masaustu pclerimizdeki gibi ekran kartı ram vb yok.
    Ekran bellegini belirleyen cipler var.
    dolayısı ile sizce f/p ürünü cihazdan aldıgımız verimi bunda da bulurmuyuz?
    Once netbook ile kıyaslayacaktım ama piyasada işlemcisi 0,3 ghz olanlar da var malum :D

Aynen ya ben de nokia N serisi mağdurlarındanım N90 denen kalası 3 sene cebimde taşıdım tamı tamına 173 gramdı.Ama bu 3g çıktığında çok şaşırmıştım çünkü telefonda 3g vardı ve tek kamera ile kamerayı kendine çevirerek görüntülü konuşma yapılıyordu

• s3 2 ayda 1300'lere düştü.. bu ne zaman düşer acaba
  • Arkadaşlar bugun evkura note II geldigini duydum ama söyleyen kişi s3 ile karıştırmış olabilir mobilim 100mb paketten 20mb kaldı biri sitesine girip var mı yok mu soyleyebilir mi?

• Başka konu var mı bilmiyorum ama denk gelmişken bu konuda sorayım;

Komşumuz çocuklarına (arkadaşım olur kendisi) hediye olarak Galaxy Note 2 almayı düşünüyorlarmış. Teknosa'da 12 taksitli fiyatı 1.699 TL.

Sizce fiyat nasıl, başka bir yer önerir misiniz? Bir de Teknosa'daki cihazlar ne garantilidir?

Bilenler yardımcı olsun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 22 Aralık 2012; 23:35:19 >
  • bu fiyata bir sürü yerde bulursunuz..haftasonu indirimleriyle vatanbilgisayar 1.650 tl civarına satıyor zaten hep.çeşitli yerlerde genpa telpa garantili açılmamış sıfır telefonu 1.500 tl ye rahatça bulursunuz.teknosa yurtiçi dist. garantili olan ürün satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

bu fiyata bir sürü yerde bulursunuz..haftasonu indirimleriyle vatanbilgisayar 1.650 tl civarına satıyor zaten hep.çeşitli yerlerde genpa telpa garantili açılmamış sıfır telefonu 1.500 tl ye rahatça bulursunuz.teknosa yurtiçi dist. garantili olan ürün satar

1500 lira distribütör garantili adres verirseniz biz de beklemeden alabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.